Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 1

V průběhu posledních desetiletí se objevila řada vědeckých zpráv, které potvrzují i vyvracejí účinky Měsíce na lidské chování. Zprávy analyzovaly zvýšenou aktivitu lidské mysli, zvýšený počet návštěv psychiatrické i běžné pohotovosti a stížnosti lidí na vyšší úroveň fyzického i duševního nepohodlí.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Nadace Spiritual Science Research Foundation (SSRF) zkoumala účinky Měsíce na lidské chování za pomocí metod pro duchovní výzkum. Podle našeho duchovního výzkumu vlivu Měsíce na lidské chování, který jsme provedli pomocí šestého smyslu, můžeme říci ano, Měsíc lidské chování ovlivňuje. Níže uvádíme, jakým způsobem může Měsíc naše životy ovlivnit.

Obecné nepatrné (nehmotné) účinky Měsíce

Veškeré objekty, včetně hvězd, planet a přirozených družic vydávají kromě viditelných (hmotných) vlastností jemné (nehmotné) frekvence. Tyto fyzické vlastnosti spolu s jemnými frekvencemi nás v různé míře ovlivňují na fyzické úrovni i na nižších nepatrnějších úrovních.

Frekvence vyzařované Měsícem ovlivňují frekvence naší duševní součásti, čili naší mysli. Tím jsou myšleny pocity, emoce a touhy. Mysl se skládá z vědomé a podvědomé části. V našem podvědomí jsou zakódovány základní rysy naší povahy a osobnosti. Netušíme však, jaké myšlenky zanechávají v naší podvědomé mysli své otisky. Tyto otisky se zde shromažďují v průběhu několika životů a fungují jako katalyzátory pro veškeré naše myšlenky a následné činy. Jak tyto otisky, tak naše myšlenky mají své vlastní nepatrné frekvence.

REKLAMA
melatonin - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 1

Frekvence Měsíce jsou jemnější (nehmotné) než nepatrné frekvence našich myšlenek, ale silnější než frekvence otisků v mysli. Frekvence Měsíce jsou schopny přimět myšlenkové frekvence z otisků v našem podvědomí, aby se vynořily do našeho vědomí. Od tohoto okamžiku jsme si jich již vědomi. Každý z nás je proto ovlivněn převládajícími otisky myšlenek v naší mysli. Podrobněji tento jev popisujeme v další části.

Měsíc podobně ovlivňuje i mysl zvířat. Vzhledem k tomu, že se podvědomá část mysli zvířat skládá pouze z otisků týkajících se základních pudů, jako jsou hledání potravy, spánek, rozmnožování atd., vztahuje se jejich zvýšená aktivita myšlení pouze k těmto pudům.

Vliv v závislosti na osvětlení či fázi Měsíce

Při novoluní není přivrácená část Měsíce k Zemi osvětlena sluncem. Temnota vyzařuje převládající frekvence Raja-Tama. Když je Měsíc naopak osvětlen, jsou tyto frekvence oslabeny.

Naproti tomu při úplňku frekvencí Raja-Tama ubývá díky zvýšenému osvětlení. V tomto období jsou ovšem frekvence Měsíce aktivnější, a lze proto pozorovat zvýšenou aktivitu mysli, jak bylo vysvětleno výše. V závislosti na aktivovaných otiscích podvědomí se může zvýšená aktivita mysli projevit v náhodných nebo konkrétních myšlenkách.

Například zvýšená aktivita mysli u spisovatele, který se soustředí na psaní své knihy, se bude týkat právě jeho knihy a kreativního myšlení. Proto se mu může zdát, že se mu daleko snadněji píše právě při úplňku.

Pro většinu lidí jsou ovšem tyto myšlenky náhodné. Pokud existuje několik dominantních charakterových vad, jako jsou hněv, lakota atd., pak se i ony mohou během úplňku vynořit a ovládnout naše myšlenky. Alkoholik například bude mít větší nutkání se při úplňku napít.

Rovněž lze probudit myšlenky o duchovnu u lidí, kteří k tomu mají předpoklady, ale u kterých se tyto nečinné myšlenky skrývají v podvědomí. Stačí využít zvýšené aktivity mysli během úplňku a trénovat spirituální praktiky.

Vlivy v důsledku gravitační síly Měsíce

Při novoluní a úplňku se gravitační síly Měsíce a Slunce spojí. Gravitační síla Měsíce působí na Zemi neustále, ale nikdy není tak silná jako během těchto dvou fází.

Představte si, že se zhluboka nadechnete. Vzduch, který do plic nasajete, má třikrát větší objem, než je objem vzduchu při běžném nádechu. Teď si tuto analogii převedeme na Měsíc a jeho gravitační sílu působící na Zemi. Při úplňku a novoluní přitahuje celý Měsíc Zemi, jako kdyby se zhluboka nadechoval. Měsíc tak přitahuje Zemskou atmosféru o trojnásobku své rozlohy.

Účinky gravitační síly Měsíce při úplňku

Při úplňku a novoluní jsou k Měsíci přitahovány absolutní principy vesmíru (Panchatattva) na Zemi, jako jsou absolutní země (Pruthvī), absolutní voda (Āpa) a absolutní vzduch (Vāyu). Tím vzniká druh nepatrného vysokotlakého pásu.

Během tohoto procesu, kdy je k Měsíci přitahována zemská voda, vystupují nad vodu plynné prvky z vody (vodní pára) a pronikají do nepatrného vysokotlakého pásu. Protože negativní energie existují převážně v plynné formě, jsou do tohoto vysokotlakého pásu vtahovány. Zde se mísí a se zvyšujícím se množstvím sílí. V tomto období tak častěji útočí na lidi. Ve výsledku jsou tyto útoky duchů na lidi jak na fyzické, tak na duševní úrovni až třikrát častější.

V Ášramech SSRF po celém světě byl za úplňku a novoluní zaznamenán nárůst útoků negativní energie a nepatrný negativní tlak. Tento jev začíná dva dny před úplňkem a novoluním a končí až dva dny poté. (zdroj: spiritualresearchfoundation.org)

Bude pokračováno.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 1 269b - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 1  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 1  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 1  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*