Tělové svíce pomohou od bolesti i nemocí

Pokud se svícemi právě začínáte nebo jste se je rozhodli aplikovat pravidelně a předejít tak dlouhodobě nepříjemným nemocem či bolestem, máme pro Vás pár tipů pro aplikaci.

REKLAMA

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

189 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč


Tělové svíce pomohou od bolesti i nemocí.
Tělové svíce pomohou od bolesti i nemocí.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

V prvé řadě je dobré vědět, jak tělové svíce správně aplikovat. U těch z nabídky našeho eshopu je potřeba dát pod svíci, na místo kontaktu s tělem papírový ubrousek. Ze svíce budou odpadat uhořelé kousky a bylo by nepříjemné, aby vám padaly přímo na kůži. Vždy si připravte sklenici s vodou na uhašení. Pokud je to možné, snažte se, aby Vám svíci někdo aplikoval, a vy jste ji nemuseli držet. Relaxační účinek z toho, že se můžete soustředit pouze na rituál, je prvním krůčkem k úspěchu.

Tělové svíce na bolest hlavy

Bolest hlavy je nejčastějším problémem dnešní uspěchané doby. Spěcháme do práce, spěcháme z práce, na nákup a už i do postele, abychom mohli začít spěchat další den. Ti, co nespěchají, zase ve své hlavě naopak přemítají události, které se jim stali s někým, na kom jim záleží, a tak to ve své hlavě dusí a dusí, až musí hlava takzvaně “upustit páru”. A nejde to jinak, než bolestí. Každá bolest na těle, včetně bolesti hlavy, je jen varovným signálem, abychom se zastavili. Udělejte si čas, chvilku meditujte. Ve východním světe je běžná duchovní očista. Na konci dne se lidé pozastaví a vnitřním okem se podívají na uplynulý den. Nijak jej nehodnotí. Jakoby viděli film, který se jich emočně nijak nedotýká. Duchovní očistu bychom se měli naučit stejně rutině jako čištění zubů.

Tělové svíce jsou v takovém případě úžasným pomocníkem. Zapalte svíci a přiložte ji do oblasti třetího oka (doprostřed mezi obočí a pak cca o palec výš). Pokud vás bolí konkrétní místo, přiložte právě na něj. Vyhněte se temeni hlavy- temeno hlavy je naše poslední čakra, která nás spojuje s duchovnem, s vesmírem a není důvod do tohoto cyklu zasahovat. Při tom, jak svíce odhořívá, si představujte, jak spolu s kouřem a plameny odchází vaše strasti. Nechte negativní myšlenky doslova shořet. Nezapomeňte, že jediný, kdo se jimi trápí jste vy. Pokud budete šťastní, budou šťastní i všichni kolem vás.

REKLAMA
svíce s - Tělové svíce pomohou od bolesti i nemocí

To, že jsou vaše bolesti způsobené emočním rozpoložením zjistíte tak, že na svíci budou takové malé rampouchy.

Rýma – dutiny

Rýma je nepříjemná, mnohem více však, pokud máme zastydlé dutiny. Rýma je usazená a oblast okolo hlavy i krku bolí. Rýmů je třeba rozproudit a pomocníkem nám mohou být tělové svíce. Přiložte na místo, kde vás nejvíce bolí. Časté jsou bolesti ze strany krku, pod ušima nebo i na čele. Pokud je bolest přímo v oblasti uší, doporučuji vzít svíci velikosti S a přiložit ji ze strany před uchem. Nenechejte nic náhodě a aplikaci pravidelně opakujte. Rýmu jste také nedostali během 2 minut. Je třeba se svému tělu věnovat, aby vám mohlo zase dobře sloužit. V případě těchto chřipkových onemocnění je častým výsledkem po odhoření svíce bílý prášek – značí různé druhy bakterií, virů či otoků.

Natažený sval

Au – ano to je to místo, kam tělové svíce můžete přiložit. Doporučuji zvolit větší velikost – třeba svíci M – má větší dosah. Natažený sval se mohl stát z několika důvodů. Ano jistě, tahali jste něco těžkého, špatně jste se natáhli. To je sice pravda, ale zároveň jste místo měli dlouhodobě energeticky oslabené. Věnujte všem částem stejnou pozornost. Dostaňte se se svalem zpět do komunikace. Snažte se myslet na to, jak bolest odeznívá s ubývající svící. Sahejte po ukončení rituálu právě na místo, které Vás bolelo. Uvědomte si, že jste jednotný celek složený z mnoha kousků, které spolu vzájemně musí komunikovat.

Nastartování imunitního systému

Jedná se o aplikaci několika svící na různá místa. Taková očista.

Jako první a nejdůležitější krok je rozproudění lymfatického systémů. Lymfa hraje v našem životě důležitou transportní roli. Míza proudící v lymfatickém systému odvádí nepotřebné látky a zároveň transportuje bílé krvinky, které se podílejí na obranyschopnosti organismu. Lidé, kterým lymfa funguje špatně, mají často sklony k agresím, stresu a projevem na kůži může být například celulitida.

REKLAMA
svíce s - Tělové svíce pomohou od bolesti i nemocí
Nejlépe ji podpoříme přes reflexní bod. Svíci přiložíme na levou ruku. Bod naleznete tak, že když ruku rozložíte, vytvoří vám oblast mezi palcem a ukazováčkem malou jamku. Když palcem pohybujete, bude se kůže v této oblasti natahovat jako taková blána. Právě to je to místo. Bod naleznete i u nohy a to v oblasti za palcem na úrovni hlavičky nártní kosti. Na ruce je to ale přeci jen pohodlnější.

Jako druhý bod našeho zájmu bude pupík. Pro mě osobně je to srandovní, je to takové citlivé a lechtivé místo, výsledkem je však odstartování hubnoucího efektu. Nezapomeňte však na vhodnou úpravu stravy. Poslední a nejdůležitější část je podpora imunitního systému. Svíci zvolíme svíci velikosti S a aplikujeme ji napravo od srdce ale co nejblíže brzlíku. Právě tam je místo pro posílení naší imunity nejvýznamnější a nejsilnější.

Emoční vztahy a strach

Ano i emoce se dají řešit skrze svíce. Nejlépe se nám to podaří skrze meridiánová zakončení. Meridiány jsou dráhy, přes které proudí životní energie.

Pro zbavení strachů je velmi podstatná dráha ledvin, která proudí od nohy k hrudníku. Častým fyzickým projevem může být plynatost, průjmy nebo otoky dolních končetin. Strach může být i příčinou špatné dráhy močového měchýře. Takový člověk má problémy s hospodařením vody ve svém těle.

Hněv je zase příčinou zablokované dráhy jater. To se může projevit častými bolestmi očí, nechutenstvím nebo kožními vyrážkami.

REKLAMA

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*