Máte díry v paměti? Dají se snadno zacelit

Díváte se na film a zahlédnete tvář známého herce. To je přece... Tma, modrá smrt, řekl by ajťák. Ani za nic si nemůžete vybavit jeho jméno. Zatímco v počítači paměť vyměníte, v hlavě nikoliv. Zbývá jediná možnost – díry opravit za pomoci tisíce let prověřených přírodních prostředků. Vyjmenujeme si ty nejúčinnější.

REKLAMA

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Na prvním místě bych zmínil bylinku Brahmi, která pochází z Indie. V této zemi se nepije pouze jako čaj, ale přidává se do jídel, což tak činí zejména indické ženy, aby tak přilepšily svým dětem do života vyšší inteligencí.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


V ajurvédě platí za velmi silný přírodní prostředek na povzbuzení paměti, koncentrace a zejména na zvýšení rychlosti mozkové činnosti. Již po měsíci a půl každodenního užívání ideálně extraktu cítíte, jako by vám někdo přetaktoval procesor o třídu výše. V lepším případě jakobyste jednojádrový procesor vyměnili za dvoujádrový. Ano, tak rychle vám to pak bude myslet. Další účinky Brahmi najdete najdete v článku o vědeckých studiích.

Kvalitní Brahmi můžete zakoupit v eshopu Energie života.

Jenže rychlost myšlení nesmí zaostat za emocemi. Soulad mezi rozumem a pocity pomůže zase zharmonizovat další indická bylina s názvem Gotu Kola. Specialisté na ajurvédu udávají, že tato rostlina umí vyrovnat propojení obou mozkových hemisfér. Navíc se považuje za bylinu dlouhověkosti, o čemž kolují mystické legendy, kterým vévodí ta s čínským bylinkářem Li Čching-jünem. Údajně se měl dožít 256 let.

Kvalitní bylinku Gotu Kola můžete zakoupit v eshopu Energie života.

Pro efektivní fungování mozku, který svým způsobem pracuje jako přijímač a vysílač pro naše myšlenky, je zapotřebí rovněž palivo. To zajistí životodárná tekutina, tedy krev, která dopravuje do mozku kyslík. Abychom jej měli v mozku dostatečné množství, je zapotřebí zvýšit jeho prokrvení. V tom nám zase pomůže Ginkgo biloba. Rozšiřuje cévy, preventivně se užívá proti náhlým příhodám mozkovým, infarktu myokardu i k odvrácení poškození buněk vznikajícím při degenerativních nemocích spojených se stářím.

Ginkgo bilobu můžete zakoupit v eshopu Energie života.

Aby popsané vylepšení vašeho mozku mělo výše zmíněné příznaky, je zapotřebí všechny tři byliny brát současně a především dlouhodobě. Nemá smysl si je připravit občas a čekat od toho zázraky. Zvýšení IQ musí být zasloužené, bylinky vám v tom jen pomohou. Vy do toho zase musíte investovat svou vůli a vytrvalost. Pokud tak učiníte, budete výsledkem této bylinné terapie velmi příjemně překvapeni.

Parádní přetaktování vašeho nevyměnitelného procesoru přeje gcat

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Máte díry v paměti? Dají se snadno zacelit 269b - Máte díry v paměti? Dají se snadno zacelit  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Máte díry v paměti? Dají se snadno zacelit  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Máte díry v paměti? Dají se snadno zacelit  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*