Máte díry v paměti? Dají se snadno zacelit

Díváte se na film a zahlédnete tvář známého herce. To je přece... Tma, modrá smrt, řekl by ajťák. Ani za nic si nemůžete vybavit jeho jméno. Zatímco v počítači paměť vyměníte, v hlavě nikoliv. Zbývá jediná možnost – díry opravit za pomoci tisíce let prověřených přírodních prostředků. Vyjmenujeme si ty nejúčinnější.

REKLAMA

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

399 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Na prvním místě bych zmínil bylinku Brahmi, která pochází z Indie. V této zemi se nepije pouze jako čaj, ale přidává se do jídel, což tak činí zejména indické ženy, aby tak přilepšily svým dětem do života vyšší inteligencí.

V ajurvédě platí za velmi silný přírodní prostředek na povzbuzení paměti, koncentrace a zejména na zvýšení rychlosti mozkové činnosti. Již po měsíci a půl každodenního užívání ideálně extraktu cítíte, jako by vám někdo přetaktoval procesor o třídu výše. V lepším případě jakobyste jednojádrový procesor vyměnili za dvoujádrový. Ano, tak rychle vám to pak bude myslet. Další účinky Brahmi najdete najdete v článku o vědeckých studiích.

Kvalitní Brahmi můžete zakoupit v eshopu Energie života.

Jenže rychlost myšlení nesmí zaostat za emocemi. Soulad mezi rozumem a pocity pomůže zase zharmonizovat další indická bylina s názvem Gotu Kola. Specialisté na ajurvédu udávají, že tato rostlina umí vyrovnat propojení obou mozkových hemisfér. Navíc se považuje za bylinu dlouhověkosti, o čemž kolují mystické legendy, kterým vévodí ta s čínským bylinkářem Li Čching-jünem. Údajně se měl dožít 256 let.

Kvalitní bylinku Gotu Kola můžete zakoupit v eshopu Energie života.

Pro efektivní fungování mozku, který svým způsobem pracuje jako přijímač a vysílač pro naše myšlenky, je zapotřebí rovněž palivo. To zajistí životodárná tekutina, tedy krev, která dopravuje do mozku kyslík. Abychom jej měli v mozku dostatečné množství, je zapotřebí zvýšit jeho prokrvení. V tom nám zase pomůže Ginkgo biloba. Rozšiřuje cévy, preventivně se užívá proti náhlým příhodám mozkovým, infarktu myokardu i k odvrácení poškození buněk vznikajícím při degenerativních nemocích spojených se stářím.

Ginkgo bilobu můžete zakoupit v eshopu Energie života.

Aby popsané vylepšení vašeho mozku mělo výše zmíněné příznaky, je zapotřebí všechny tři byliny brát současně a především dlouhodobě. Nemá smysl si je připravit občas a čekat od toho zázraky. Zvýšení IQ musí být zasloužené, bylinky vám v tom jen pomohou. Vy do toho zase musíte investovat svou vůli a vytrvalost. Pokud tak učiníte, budete výsledkem této bylinné terapie velmi příjemně překvapeni.

Parádní přetaktování vašeho nevyměnitelného procesoru přeje gcat

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Máte díry v paměti? Dají se snadno zacelit269b - Máte díry v paměti? Dají se snadno zacelit MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Máte díry v paměti? Dají se snadno zacelit OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Máte díry v paměti? Dají se snadno zacelit monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

399 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*