Nemoci podle znamení zvěrokruhu

Všichni jsme díky svému vlastnímu genetickému kódu náchylní a odolní vůči různému typu nemocí a zdravotních problémů. Naše vlastní sluneční znamení zásadně ovlivňuje, jakými nemocemi trpíme, jelikož v nás podporuje určité prvky chování, které následně vedou k daným nemocem. Jaká to jsou onemocnění a čím si můžeme pomoci?

REKLAMA

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč


Nemoci podle znamení zvěrokruhu.
Nemoci podle znamení zvěrokruhu.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Nemoci podle znamení zvěrokruhu jsou u každého znamení jiná.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Beran

Berani jsou velice akční znamení a do všeho se vrhají doslova po hlavě, proto není divu, že je pak bolí hlava a mají migrény. Taky se dokáží vytočit z nuly na sto během sekundy, a proto je trápí vysoký krevní tlak, který by si měli hlídat.

Doporučené přírodní produkty: Migréna – Brahmi, Guarana, Levandule, Marco. Krevní tlak – Lněné semínka, Med, Pohanka.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Býk

Býci by si měli dát hlavně pozor na své hlasivky, které se mohou snadno namáhat, jelikož býci usilují o klid a pohodu. Z nedostatku aktivity může být jejich imunitní systém oslaben a mohou trpět nachlazením. Pohodový a klidný život společně s vysokým apetitem pro jídlo je dokonalou předzvěstí pro vznik obezity a cukrovky, na což by si měli dávat pozor.

Doporučené přírodní produkty: Imunitní systém – Bylinná směs, Rakytník, Echinacea. Vysoký krevní cukr – Lněné semínko, Skořice, Fazole.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Blíženci

Toto vzdušné znamení je vysoce komunikativní a proměnlivé, což vede k onemocnění dýchacích cest, pokud je zrozenci v tomto znamení nedopřáno dostatku komunikace. Dalšími typickými onemocněním je astma či nachlazení.

Doporučené přírodní produkty: Astma – Tahuari Lapacho, Slunečnicová semínka, Avokádový olej, Pískavice. Nachlazení a dýchací cesty – Bylinná směs, Rakytník, Echinacea.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Rak

Raci jakožto ochránci mohou trpět kožními onemocněními, pokud se cítí, že jejich ulita není dostatečně silná. Dalším typickým onemocněním pro raky jsou problémy s trávením a žaludeční vředy.

Doporučené přírodní produkty: Trávení – Manayupa, Fenykl, Máta, Anýz. Kůže – Ubos, Kvasnice, Mast, Dezinfekční gel.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Lev

Lvi dokáží překvapit svou ohromnou srdečností, která však může pramenit z jejich přílišného egoismu. V takovém případě je pro LVY typické onemocnění srdce, kterému by se měli věnovat a ego by měli vyměnit za lásku.

Doporučené přírodní produkty: Srdce a oběhový systém – Reishi, Caigua, Čaj, Vrba bílá, Kakako.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Panna

Jelikož jsou panny důsledné puntičkářky, které potřebují všechno analyzovat, tak zde dochází k silnému vytížení nervové soustavy, které může vést až k určitým psychickým onemocněním. Panny by si měli dopřávat chvíle klidu a mentálního odpočinku.

Doporučené přírodní produkty: Nervy – Ašvaganda, Reishi, Kozlík, Třezalka, Meduňka. Psychika – Ašvaganda, Kotvičník.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Váhy

Váhy jsou vysoce citlivé na jakoukoliv disharmonii, kterou velice těžkou nesou. Proto jakýkoliv vnitřní nesoulad se projevuje častým kožním onemocněním. Pokud trpí problémy v partnerských vztazích, tak může docházet k onemocnění ledvin.

Doporučené přírodní produkty: Kůže – Ubos, Kvasnice, Mast, Dezinfekční gel. Ledviny a močové cesty – Flor de Arena, Chanca Piedra, Bylinná směs, Koupel s Jalovcem, Brusinky.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Štír

Pro toto intenzivní vodní znamení je doslova typické onemocnění močových cest a pohlavních orgánů. Štíři mají silné intenzivní emoce, a pokud jsou zrazeni nebo je jim jinak ublíženo, dokáži silně nenávidět, což může vyústit v rakovinu.

Doporučené přírodní produkty: Močové cesty – Chanca Piedra, Cola de Caballo, Bylinná směs, Koupel s Jalovcem, Brusinky. Pohlavní orgány – Čaj, Měsíček, Arnika . Rakovina – Graviola.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Střelec

Jelikož střelci mají tendence žít bohémský život plný dobrodružství a objevování, tak se dokáži enormně přejídat, do toho zkoušet alkohol a další věci. I když mají střelci posílená játra, tak takový životní styl je dokáže silně zatížit a může vzniknout jejich onemocnění.

Doporučené přírodní produkty: Játra – Hercampuri, Ostropestřcový olej, Chlorella.
Více o játrech naleznete v tomto článku.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Kozoroh

Povaha zrozenců v tomto znamení je značně omezující. Kozorozi se vždy snaží vystačit si s minimem a nikam nespěchají, proto zde dochází k častému onemocnění kloubů a celkového pohybového aparátu, který není řádně využíván.

Doporučené přírodní produkty: Kosti a klouby – Chuchuhuasi, Muay, Kopřiva.

Více o léčbě kostí a kloubů naleznete v tomto článku.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Vodnář

Jelikož jsou Vodnáři vysoce společensky založení a jejich mentální vlohy jsou doslova excelentní, tak mohou trpět mentálními a nervovými onemocněními. Vodnáři také mohou trpět náhlými a nečekanými nemocemi, které krásně reflektují jejich netypickou povahu. Vodnáře také mohou trápit křečové žíly.

Doporučené přírodní produkty: Nervy – Brahmi, Kozlík, Třezalka, Meduňka. Křečové žíly – Kaštan, Pohanka, Vitamíny. Imunitní systém – Bylinná směs, Rakytník, Echinacea.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Ryby

Ryby jsou velmi citlivé znamení, a proto je snadno skolí kdejaká nemoc, aspoň v útlém věku. Toto vodní znamení je silně náchylné na jakékoliv onemocnění lymfatického systému, který je oslaben během emocionálních traumat.

Doporučené přírodní produkty: Imunitní systém – Bylinná směs, Rakytník, Echinacea. Lymfatický systém – Jmelí, Kopřiva, Čaj.

Jakub

REKLAMA

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*