Horoskop od 7. do 13. ledna 2019

Dozvuky novoročních oslav již pominuly. Jako každým rokem se nám tak nabízí každoroční deprese ze začátku roku, kdy všechno běží opět od znova. Může se nám zdát, že nic nemá smysl, že tlačíme balvan do kopce. Ale vůbec tomu tak být nemusí. Stačí se podívat dovnitř, zažehnout jiskru a uvidíte ten fičák, který nastane. Možná nebudete chápat, ale zkrátka a dobře přišel čas „aha momentů“.

eshop energie života nabízí


MERUŇKOVÁ JÁDRA 50 g

dodají vitamin B17

49 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

199 Kč

RHODIOLA extrakt

štítná žláza

249 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

posílí cévy

399 Kč


Horoskop na tento týden od 7. do 13. ledna 2019.
Horoskop na tento týden od 7. do 13. ledna 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop říká, že nám náhlá prozření pomohou přehodit výhybku na zcela jinou kolej, kde lokomotiva zapne na zcela jiný výkon. Takovou sílu jste ještě nezažili. Na místě je pouze krátké, ale zato důrazné varování – jakmile přepnete na tento ultramega výkon, už se nezastavíte. Pokud víte dobře, co děláte, go! Nový život začíná.

Horoskop pro jednotlivé dny

Pondělí

Pondělí může být právě oním zdánlivě nehybným kamenem. V tento den proto silně doporučuji důraznost s tahem na branku. I když to ze začátku nemusí mít znatelný výsledek, ona cílevědomost bude zapalovačem nového stylu. Hlavní je nepropadat depresi, že se nic neděje. To přijde.

Úterý

V úterý může pokračovat podobná situace jako v pondělí. Tady je proto velmi vhodné mnoho složitých věcí zjednodušit. Věřte tomu, bohatě se to vyplatí.

Středa

Ano, nezoufejte, změna brzy přijde. Už cítíte vůni růží ve vzduchu?

Čtvrtek

Zrána nás může potrápit ještě trocha emocí, které nás mohou vnitřně rozhazovat. Jenže obrat je na cestě, ucítíte jej až do morku kostí. Sebedůvěra z ničeho nic vzroste.

Pátek

V pátek se to láme. Mohou se proto objevit konflikty mezi těmi, co chtějí a těmi co musí, ale ještě se jim nechce. Rada těm, co chtějí – nenechte se odradit okopáváním kotníků, je to jen znamením, že rostete, což mentálním flákačům nikdy vonět nebude.

Sobota

Do soboty se tak logicky mohou přenést souboje z předchozího dne. Mohou probouzet vnitřní hněv. Tady je na místě přísné sebeovládání, protože jediní, kdo na tom můžete tratit, jste vy sami. Když si to uvědomíte, zavládne uvnitř vás dokonalá harmonie.

Neděle

Vaše trpělivost se vyplatila. Vstup na novou dráhu života je před přímo vámi. Stáváte se daleko odvážnějšími než kdykoliv předtím. Věřte si. Máte na to.

Horoskop s objednávkou

Horoskop pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

georg


AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

799 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

199 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

posílí cévy

399 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*