Pět nejčastějších tvarů čela odkrývá osobnost – 1

Je-li čelo široké, bude se za ním pravděpodobně skrývat široká škála vědomostí. Člověk s takovým rysem může klidně každému nastavit čelo, protože bystrý rozum nemusí váhat a může přijímat výzvy.

REKLAMA

MERUŇKOVÝ OLEJ 200 ml

zdravá pokožka

199 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

349 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

149 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Nápadné jsou duchovní a ideové hodnoty lidí se širokým čelem. Neústupně prosazují práva svá i práva jiných. Přitom se jim dobře hodí jejich řečnická obratnost a talent okamžitě se přizpůsobit každé nové situaci.

Jde-li o to, odhalit pravdu, občas neznají míru a nezaleknou se ani nepříznivých následků. To však neznamená, že v rozčilení, byť jen v náznaku, zapomínají na dobrou výchovu, které se jim dostalo.

Široké čelo s nízko posazenou linií vlasů

Zvláštní pozornost si zasluhuje člověk, který má široké čelo s nízko posazenou linií vlasů. V tom případě máme co do činění s teoretikem, který je jen ve výjimečných případech opravdu schopný své znalosti prakticky využít.

V krajních případech by takový člověk mohl být líný, nerozhodný, ba dokonce hloupý. Jeho počínání by mohl ovlivňovat i naprostý nedostatek smyslu pro spravedlnost.

iroké čelo s nízkou s - Pět nejčastějších tvarů čela odkrývá osobnost - 1Osud takového člověka často postihne rodinou, jež vyžaduje nadměrnou duševní i finanční podporu. Požadavky, podle jeho mínění neoprávněné, většinou přispívají k tomu, že ve své podstatě zatrpkne. Možná zde tkví důvod povahové nevyváženosti těchto osob, které působí negativním dojmem posíleným i chorobnou nedůvěřivostí.

Ještě horší případ nastane, když se nízko posazená linie vlasů objeví u někoho, kdo má široké, ale nízké čelo. Ke jmenovaným negativním tendencím se zhusta přidávají ještě symptomy jako emocionální a finanční lakota.

Avšak tento smutný osud není určen každému člověku s nízko posazenou linií vlasů. Takový prakticky založený člověk si může vrozenou manuální šikovností vytvořit dobrý fundament (podstatu).

z knihy Tajemství lidské tváře od Čchi An-Kuej, vydané nakladatelstvím Knižní klub Pragma v roce 1997

Další tři tvary čela přineseme v pondělí 27. července pouze ve skupině Energie života.

REKLAMA

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

139 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

239 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

399 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*