Pět nejčastějších tvarů čela odkrývá osobnost – 1

Je-li čelo široké, bude se za ním pravděpodobně skrývat široká škála vědomostí. Člověk s takovým rysem může klidně každému nastavit čelo, protože bystrý rozum nemusí váhat a může přijímat výzvy.

REKLAMA

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Nápadné jsou duchovní a ideové hodnoty lidí se širokým čelem. Neústupně prosazují práva svá i práva jiných. Přitom se jim dobře hodí jejich řečnická obratnost a talent okamžitě se přizpůsobit každé nové situaci.

Jde-li o to, odhalit pravdu, občas neznají míru a nezaleknou se ani nepříznivých následků. To však neznamená, že v rozčilení, byť jen v náznaku, zapomínají na dobrou výchovu, které se jim dostalo.

Široké čelo s nízko posazenou linií vlasů

Zvláštní pozornost si zasluhuje člověk, který má široké čelo s nízko posazenou linií vlasů. V tom případě máme co do činění s teoretikem, který je jen ve výjimečných případech opravdu schopný své znalosti prakticky využít.

V krajních případech by takový člověk mohl být líný, nerozhodný, ba dokonce hloupý. Jeho počínání by mohl ovlivňovat i naprostý nedostatek smyslu pro spravedlnost.

iroké čelo s nízkou s - Pět nejčastějších tvarů čela odkrývá osobnost - 1Osud takového člověka často postihne rodinou, jež vyžaduje nadměrnou duševní i finanční podporu. Požadavky, podle jeho mínění neoprávněné, většinou přispívají k tomu, že ve své podstatě zatrpkne. Možná zde tkví důvod povahové nevyváženosti těchto osob, které působí negativním dojmem posíleným i chorobnou nedůvěřivostí.

Ještě horší případ nastane, když se nízko posazená linie vlasů objeví u někoho, kdo má široké, ale nízké čelo. Ke jmenovaným negativním tendencím se zhusta přidávají ještě symptomy jako emocionální a finanční lakota.

Avšak tento smutný osud není určen každému člověku s nízko posazenou linií vlasů. Takový prakticky založený člověk si může vrozenou manuální šikovností vytvořit dobrý fundament (podstatu).

z knihy Tajemství lidské tváře od Čchi An-Kuej, vydané nakladatelstvím Knižní klub Pragma v roce 1997

Další tři tvary čela přineseme v pondělí 27. července pouze ve skupině Energie života.

REKLAMA

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*