Linie vlasů prozrazují charakterové vlastnosti – 1

Taková linie vlasů svědčí o celém souboru vlastností, především však prozrazuje ryze ekonomicky orientovaného člověka. Vzhledem ke své vynikající soudnosti a pracovní morálce se hodí především na vedoucí místa v hospodářském sektoru.

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

999 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

199 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

399 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

349 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Lidé s obloukovou linií vlasů jsou často slavní, někdy i nechvalně – v každém případě však mimořádně úspěšní. Patří k typům, které by se vlastně klidně mohly ohlížet zpátky na své úspěchy, avšak činí to jen zřídka, neboť se neustále snaží zachytit nové podněty. Jejich vyrovnanost, kterou jim propůjčuje určitá nekonvenčnost, umožňuje, aby se chovali čestně a měli pochopení pro své okolí i podřízené.

To platí o ženách i mužích. Také ženy s obloukovou linií vlasů často nacházíme na vedoucích místech, neboť ony mají sklon k profesní samostatnosti.

Linie vlasů ve tvaru písmene V

Tradičnost, ovladatelnost, instinkt – tyto často dědičně podmíněné vlohy zřejmě ovládají život lidí s linií vlasů ve tvaru písmene V. Díky konvenční výchově se jim bez problémů podaří zařadit se do určité hierarchie. To jim v některých oblastech života – i v některých povoláních – pomůže, aby si snadno získali respekt.

Protože jsou ale poněkud nestálí a dělají mnoho věcí najednou, může se jim stát, že lehko přijdou o své peníze.

Ženy s touto linií vlasů mnohdy nedokáží sladit své cíle a city. Snad proto v zaměstnání téměř nutně směřují ke konfrontacím.

Ženy i muži s takovou linií jsou velmi smyslní a erotika u nich hraje důležitou roli. Kvality tohoto typu z nich přímo vyzařují. U mužů můžeme pozorovat některé ženské rysy, což však jejich mužnost v žádném případě nenarušuje.

Podle siang-mien (nauky o čtení ze tváře) by první dva roky manželství mohly u žen vypadat jako horor. Jsou vychovány tak, aby na sebe vzaly tradiční úlohu žen, když však začne být situace vážná, těžko se s takovou úlohou smiřují. Překonají-li ale tuto fázi bez větších škod na duši, bude mít svazek dlouhé trvání.

z knihy Tajemství lidské tváře od Čchi An-Kuej, vydané nakladatelstvím Knižní klub Pragma v roce 1997

REKLAMA

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

399 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

799 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*