Linie vlasů prozrazují charakterové vlastnosti – 1

Taková linie vlasů svědčí o celém souboru vlastností, především však prozrazuje ryze ekonomicky orientovaného člověka. Vzhledem ke své vynikající soudnosti a pracovní morálce se hodí především na vedoucí místa v hospodářském sektoru.

REKLAMA

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Lidé s obloukovou linií vlasů jsou často slavní, někdy i nechvalně – v každém případě však mimořádně úspěšní. Patří k typům, které by se vlastně klidně mohly ohlížet zpátky na své úspěchy, avšak činí to jen zřídka, neboť se neustále snaží zachytit nové podněty. Jejich vyrovnanost, kterou jim propůjčuje určitá nekonvenčnost, umožňuje, aby se chovali čestně a měli pochopení pro své okolí i podřízené.

To platí o ženách i mužích. Také ženy s obloukovou linií vlasů často nacházíme na vedoucích místech, neboť ony mají sklon k profesní samostatnosti.

Linie vlasů ve tvaru písmene V

Tradičnost, ovladatelnost, instinkt – tyto často dědičně podmíněné vlohy zřejmě ovládají život lidí s linií vlasů ve tvaru písmene V. Díky konvenční výchově se jim bez problémů podaří zařadit se do určité hierarchie. To jim v některých oblastech života – i v některých povoláních – pomůže, aby si snadno získali respekt.

Protože jsou ale poněkud nestálí a dělají mnoho věcí najednou, může se jim stát, že lehko přijdou o své peníze.

Ženy s touto linií vlasů mnohdy nedokáží sladit své cíle a city. Snad proto v zaměstnání téměř nutně směřují ke konfrontacím.

Ženy i muži s takovou linií jsou velmi smyslní a erotika u nich hraje důležitou roli. Kvality tohoto typu z nich přímo vyzařují. U mužů můžeme pozorovat některé ženské rysy, což však jejich mužnost v žádném případě nenarušuje.

Podle siang-mien (nauky o čtení ze tváře) by první dva roky manželství mohly u žen vypadat jako horor. Jsou vychovány tak, aby na sebe vzaly tradiční úlohu žen, když však začne být situace vážná, těžko se s takovou úlohou smiřují. Překonají-li ale tuto fázi bez větších škod na duši, bude mít svazek dlouhé trvání.

z knihy Tajemství lidské tváře od Čchi An-Kuej, vydané nakladatelstvím Knižní klub Pragma v roce 1997

REKLAMA

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*