Horoskop na tento týden od 20. do 26. července 2020

Nepříjemnosti, kterým musíme čelit, nás mohou vehnat do konfliktu, z něhož vyjdeme vítězně. Hodně nás to posílí, naše odvaha bude ještě pevnější. Zároveň budeme mnohem lépe chápat souvislosti, což nás naplní bezstarostností spojenou až téměř s bláznovstvím. Díky tomu budeme na sebe poutat velkou pozornost, protože budeme přinášet naději.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od 20. do 26. července 2020.
Horoskop na tento týden od 20. do 26. července 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že se zároveň mohou o nás pokoušet pochybnosti. Někdo z našeho okolí nebo i cizí se je může snažit přiživovat. Ale my se nenecháme, protože plně vnímáme své poslání. Jen pozor na sklony k egoismu, bude lepší si udržet svůj nadhled.

Budeme ho potřebovat, protože vstupujeme do zmatené éry, která bude energeticky náročná, což se týká i financí. Bude záhodno proto přestoupit na jinou úroveň vnímání našeho života i celé reality, abychom tento negativní nápor ustáli v pohodě. Pamatujme, že každá krize je příležitostí k růstu. Buďme tedy rozhodní a investujme do své budoucnosti.

Přinese nám totiž obrovskou radost, pokud se budeme schopni se ovládat a udržet tak spojení se svým vyspělejším já. Můžeme si tak zlehka vykračovat, jak to jen bude možné. Jen opět pozor na pád do osidel egoismu.

Jak to včas rozeznat? Vždy se ptejme, čí je prospěch – pouze náš nebo všech ostatních anebo všech včetně nás?

Přestože nás mohou některé naše činy mrzet, je to logické, protože jsme všichni spojení, takže závist i nenávist jiných prochází skrze nás. Bude proto nejlepší co nejvíce věcí zjednodušit a raději se potkávat s lidmi, s nimiž se potkávat chceme. Naplní nás to opět euforickou radostí, která nám umožní nahlédnout pod povrch dění.

Uvidíme, jakým nenápadným způsobem se manipulují davy. V první chvíli nás to může znervóznit, protože si můžeme uvědomit, že i my samotní jsme součástí této manipulace. Ale to je logický proces, kterým musíme projít včetně uvědomění si tohoto aspektu samotného. Abychom příště opět nesloužili někomu cizímu, bude dobré se maximálně obrnit ve smyslu hesla „můj dům, můj hrad“.

Tedy mé tělo, moje útočiště, pomocí něho vědomě hrajeme.

Pamatujme na to, že egoisté nikdy nevidí dovnitř.

A proto je tak snadné je zmást.


Mantra na tento týden: Hraji vědomě.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude láskyplné, podporující ve všech možných směrech. Bude se nám nebývale dařit. Zároveň díky tomu budeme poutat značnou pozornost.

Úterý

Úterý bude přesným opakem. Budeme se muset vyrovnat s tím, že něco náhle skončí, anebo nedopadne tak, jak bychom si přáli. Pokud ale přehodíme výhybku na přímou dráhu, dočkáme se souznění s lidmi na stejné vlně. Každopádně sami od sebe za námi nepřijdou, musíme my za nimi.

Středa

Ve středu se připravme na skutečnost, že opět budeme středem pozornosti. Tentokrát nám to ale nebude moc po chuti, protože cokoliv řekneme, setká se s nepochopením, přestože to budeme říkat naprosto jasně a zřetelně.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se může opakovat situace z úterý. Tentokrát ale bude vyústění jiné – úspěšné, protože jsme byli dostatečně trpěliví.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek začne stabilně, s lehkou podporou, budeme kráčet uvolněně a svobodně. Pak mohou vzplát vášnivé diskuse, které mohou přerůst do mnoha barev svého vyjádření. Od maximálního přijetí v podobě transformace mysli až po odmítnutí záchvatem hněvu. Co si vybereme?

Sobota

V sobotu ráno se všechno jako by zastaví, ale zanedlouho začne foukat nový vítr, který nám přinese mnoho dobrého, ale také více povinností. My jsme ovšem v klidu, protože jsme v klidu.

Neděle

Pozornost okolí se k nám opět vrátí v neděli. Oproti středeční bude více rozporná. Na jednu stranu z něčeho nemusíme mít dobrý pocit, na stranu druhou budeme mluvit z duše mnoha lidem. Takže se budeme cítit potřební, naplnění láskou.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. července 2020269b - Horoskop na tento týden od 20. do 26. července 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. července 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. července 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*