Kratom – přírodní lék proti depresi a bolestem (3)

Vím o ženě, jež byla závislá na opiátech, které jí doktor předepsal na bolest. K léčbě závislosti dostala nebezpečné farmaceutické výrobky, na kterých si však rovněž vypěstovala závislost, a to ještě horší než na morfinu, na němž byla závislá původně. Nebyla schopná pracovat a platit své účty, když náhodou narazila na listy stromu kratom. Byla zvědavá a odhodlaná vyzkoušet cokoliv a po pouhých několika týdnech byla ze své závislosti na farmaceutických výrobcích zcela vyléčena.

REKLAMA

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Mohla se vrátit zpět do práce, trávit čas se svými dětmi a žít svůj život. Věřila svému doktorovi, který ji však zklamal, když jí dal lék vyvolávající ještě větší závislost, než na kterém byla závislá původně. Léta tiše trpěla, než konečně objevila blahodárné účinky kratomu. Nyní žádné návykové látky neužívá. Užívá pouze několikrát měsíčně kratom jako přírodní lék na svou posttraumatickou stresovou poruchu. Její dcery mají matku a tato žena má zpět svůj život!

Slyšel jsem svědectví muže trpícího chronickou bolestí kvůli předchozímu zranění, který jako dodavatel přírodních léčiv hledal na svou bolest rostlinný lék. Když narazil na kratom, v podstatě mu to obrátilo život naruby. Namísto, aby celý den trpěl bolestí, užívá tento muž kratom (spolu s dalšími přírodními doplňky, ibuprofenem a věnuje se rehabilitaci) a žádnou bolest necítí. Zmizela. Mohl by být závislý na nebezpečných farmakách, ale vybral si přírodní alternativu, na níž není závislejší než na kávě.

Jiný příběh jsem slyšel od od muže, který se kvůli chronické bolesti stal závislým na Vicodinu už ve svých 18 letech. Jeho závislost mu velmi ztrpčovala život a nakonec kvůli ní přišel o vše. Nebezpečné narkotikum ho pomalu zabíjelo a po zdravotní prohlídce si uvědomil, že ho musí přestat užívat, jinak zemře.

Jak vypadá jeho život poté, co objevil kratom? Skvěle! Oženil se, má děti a žije zdravý a šťastný život. Kratom vyléčil tohoto muže z jeho závislosti na Vicodinu. Proto jej i nadále užívá k podpoře svého zdraví. Je to další život, který tento životodárný strom zachránil. Jedno z nejpovzbudivějších svědectví, jež jsem slyšel, pochází od ženy, která sloužila v armádě. „Po několika turnusech služby v Iráku a Afghánistánu jsem trpěla fyzicky, ale i duševně v důsledku několika zranění hlavy, zad a kolene. Po odchodu z armády jsem brala oxykodon.

Ačkoliv jsem se snažila být opatrná, přistihla jsem se, že beru vyšší a vyšší dávku. Také jsem si všimla velkých změn nálad, ani nemluvě o abstinenčních příznacích, když jsem rozhodla lék na den vynechat, nebo mi došel.

Když jeho účinky pominuly, vrátila se bolest s větší silou a nutila mě vzít si ho více. Po létech jeho užívání netrval účinek už ani hodinu. Byla jsem neustále unavená a bylo pro mě obtížné plnit každodenní úkoly. Bez něj jsem však často také trpěla příliš velkou bolestí, než abych zvládala své povinnosti.

Oxykodon také neřešil migrény způsobené zraněním mozku a nezabíral na neuropatii. Život byl bolestivou mizérií.

Před několika lety jsem objevila kratom a začala jsem jím nahrazovat oxykodon. Zjistila jsem, že na rozdíl od oxykodonu můžu brát kratom týden nebo dva bez jakýchkoliv problémů s jeho snášenlivostí a pak jej přestat brát, aniž bych měla abstinenční příznaky.

Čím více jsem při bolestech nahrazovala oxykodon kratomem, tím méně depresí a změn nálad jsem zažívala. Nebylo mi nevolno, nebyla jsem unavená a bolest se nevracela posílená. Nepotřebuji jej kvůli závislosti, ani nemusím mít strach z abstinenčních příznaků.

Mohu jej užít v den, kdy je bolest silná a další dny nebo týdny jej nevzít, aniž bych byla otrávená a nervózní jako z léků, jež jsem dostala od doktora. Likviduje migrény a ulevuje i od bolesti způsobené poškozenými nervy.

Bez zamlžení mysli nebo únavy mohu kráčet svým životem s relativní lehkostí a cítit se takřka normálně. Pro recept na oxykodon jsem si nezašla už od května nebo června a přestala jsem jej užívat už dávno před tím. Kratom mi vrátil můj život. Opravdu bych ocenila, kdyby mi jej vláda zase nevzala…“

Pokud toto svědectví není tím, co dokazuje samé pozitivní přínosy kratomu, tak už nevím, co by to mělo být. Ten příběh přináší jasnou odpověď na otázku, jakým lidem kratom pomáhá.

Existuje také svědectví úředníka donucovacích orgánů, který užívá kratom na chronickou bolest. Tento úředník, který svědomitě slouží své komunitě, nesmí pravidelně užívat analgetika a může tak spoléhat pouze na přírodní alternativy jako je kratom. Kvůli dezinformacím a ignoranci však kratomu v jeho státě nyní hrozí zákaz. Co bude tento člověk dělat? To je otázka, kterou si budeme muset sami položit, když se odvrátíme od nebezpečných farmak a nahradíme je bezpečnými přírodními léky. Je jen otázkou času, než je zájmové skupiny postaví mimo zákon.

Závěr

Dnes vypadá budoucnost tohoto jedinečného stromu neradostně. Když se podíváme na historii jiných rostlinných látek, které byly bezdůvodně zakázány, stane se kratom nejspíš další položkou na seznamu obětí propagandy, ignorance a podstrčených dezinformací. Co s tím můžeme dělat?

Sledujte zprávy o kratomu. Jděte na Google News, napište „Kratom“ a sledujte novinky, které se o něm objeví. Kdykoliv uvidíte nějakou dezinformaci, jednoduše napište e-mail těm, kteří jsou za zavádějící článek zodpovědní a sdělte jim fakta.

Nedovolte, aby tento jedinečný lék byl zakázán v důsledku propagandy, démonizace a dezinformací. Postavte se za právo užívat léky, které jsou alternativou nebezpečných farmak! Pokud to neuděláte nyní, pak pokud v budoucnosti onemocníte, budete nuceni užívat nebezpečné drogy s nesčetnými vedlejšími účinky, prodávané zkaženými farmaceutickými firmami! Nebo budete trpět bez jakékoliv léčby.

Kratom můžete zakoupit v eshopu Energie života.

Konec.

zdroj: http://www.metaphysicalsource.com

překlad: Honzoid

REKLAMA

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*