Jak fullereny v šungitu pomáhají našemu zdraví

eshop energie života nabízí


MERUŇKOVÝ OLEJ 200 ml

zkrásní vaši pokožku

199 Kč

KOKOSOVÝ OLEJ BIO 500ml

zkrásní pokožku

149 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Fullereny mají rovněž antitoxické vlastnosti, díky kterým urychlují neutralizaci nejrůznějších jedů, zatímco je udržují nečinné. Fullereny se hromadí na nejdůležitějších místech v těle: játrech, ledvinách, slinivce, štítné žláze, plicích, tenkém střevě a konečníku. Zvláště důležitá je jejich akumulace v játrech, které chrání tím, že pomáhají neutralizovat toxické látky.

Fullereny normalizují buněčný metabolismus, zlepšuje činnost enzymů a zvyšuje stabilitu buňky včetně genetického mechanismu zajišťujícího odolnost vůči vnějším vlivům, od přehřátí po virové infekce. Rovněž zlepšuje regeneraci tkáně. V kritické situaci fullereny normalizují výměnu neurotransmiterů v nervovém systému, čímž zvyšují odolnost proti stresu. Navíc jsou účinné proti zánětům a alergiím, čímž celkově zvyšují odolnost těla proti vnějším vlivům.

Jak připravit vodu ošetřenou šungitem

Šungit z vody odstraňuje volné radikály 30krát účinněji než aktivní uhlí. Pohlcuje z vody kyslík a spolu s dalšími chemickými procesy vytváří atomový kyslík, což je nejsilnější oxidant, a uvolňuje povrch šungitu pro další vstřebávání. Šungit čistí vodu prakticky od všech organických látek, včetně nafty a pesticidů, kovů a nekovů, bakterií a mikroorganismů; také odstraňuje nepříjemný zápach a chuť vody.

Zdraví

Výroba šungitových filtrů k čištění vody začala v roce 1991. Takto očištěná voda byla určena ke konzumaci a vaření a vedla ke zlepšení stavu u pacientů s chronickou gastritidou, žaludečními vředy, biliárním a pankreatickým onemocněním, zánětem žlučníku, vysokým krevním tlakem, ledvinovými kameny, ischemickou srdeční chorobou, paradentózou, různými typy alergie, a dokonce i ekzémem – a vše jen díky užívání vody ošetřené šungitem. Pomáhá i lidem s cukrovkou a při onkologické profylaxi. Neexistuje nádorové onemocnění, u kterého by fullereny nepomohly. Při kontaktu s vodou dochází k jejímu přeskupení: každá molekula fullerenu kolem sebe vytvoří vícevrstvý obal orientované molekuly vody (cca 10 vrstev), který 1000násobně přesahuje hmotnost molekuly fullerenu. Přeskupená voda nemrzne při 0 stupních, ale při -2,8. Takto fullereny stabilizují a chrání okolní biomolekuly, čímž pomáhají aktivovat naše DNA segmenty. Udivující je také to, jak fullereny řídí rovnováhu stopových prvků ve vodě tím, že „odstraňují“ nepotřebné a přidávají chybějící!

Nejjednodušší avšak dostatečný způsob je do studně vhodit 30–60 kg drceného šungitu. Delší životnost filtru a kvalitnějšího vyčištění vody lze dosáhnout tím, že do předem vyčištěné studny (i od štěrku) položíte 20–50 cm silnou vrstvu s tloušťkou kameniva 5,0–15,0 mm (přibližně 200–500 kg).

Doma si lze vodu vyčistit tak, že do nádoby vložíte 200–300 g šungitu a zalijete jej 3 litry vody (přivedené do bodu varu); nádobu ponechejte otevřenou. Baktericidní účinek získá voda již po 30 minutách. Celková mineralizace nastává po 2–3 dnech. Ošetřenou vodu následně přelijte do čisté nádoby a konzumujte následující tři dny. V případě jemného štěrku se doporučuje šungit vyměnit po šesti měsících. Životnost filtru lze prodloužit až na jeden rok tak, že každých pár měsíců opláchnete šungit slanou vodou nebo zředěnou jedlou sodou. Použitím větších kusů šungitu lze výrazně prodloužit životnost filtru, pokud jejich povrch vždy po pár měsících očistíte (např. smirkovým papírem). Ošetřenou vodu se doporučuje pít na prázdný žaludek, vždy 1–2 sklenky (malé doušky) a použít při vaření.

Tato voda má na tělo posilující a omlazující účinek: čistí pleť, redukuje vrásky a vyrážky a vrací pokožce pružnost. Rovněž posiluje vlasové kořínky, snižuje tvorbu lupů a dodává vlasům lesk. Také pomáhá s léčbou onemocnění ledvin, jater a žlučníku a zmírňuje pálení žáhy. Navíc pomáhá při poruchách gastrointestinálního traktu, pohybového aparátu a vegetativního nervového systému a tlumí alergické reakce

Šungitová koupel také pozitivně ovlivňuje v podstatě celé tělo a všechny orgány. Do vody o teplotě přibližně 36 °C přidejte váček s rozmělněným šungitem (cca 500 g na vanu). Délka koupele by měla být 10–15 minut a ne častěji než obden. Šungitová koupel uklidňuje, snižuje stres, posiluje tělo a normalizuje spánek. Drobná popraskání a poranění na kůži se lépe zahojí, zmizí loupání kůže, ekzém, plísňová onemocnění i alergické vyrážky.


03b6b10faf61186289b300d318001911 0 - Jak fullereny v šungitu pomáhají našemu zdraví

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

nakopne vaše hormony

393 Kč

544d3117dfca87647e807d8e5397604c 0 - Jak fullereny v šungitu pomáhají našemu zdraví

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

299 Kč

09c356fd52bd07e32e9d8cb23c1b530c 0 - Jak fullereny v šungitu pomáhají našemu zdraví

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

a6399805e71c9d20201ebde1f41be9bd 0 - Jak fullereny v šungitu pomáhají našemu zdraví

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč


zdrojový článek: www.sisemiserahutempel.eu

překlad: Siw


GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

KRATOM 50 g

nahradí antidepresivum

599 Kč

ZLATÉ KAPKY 50 ml

přetaktuje váš mozek

1491 Kč

CAIGUA 100 tob.

vyčistí cévy

359 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*