Horoskop na týden od 31. července do 6. srpna 2023

Do nového týdne vstoupíme bezstarostně, ale velmi záhy zpozorníme. Ke konci týdne totiž nebude nic dávat smysl, takže můžeme znervóznit.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na týden od 31. července do 6. srpna 2023.
Horoskop na týden od 31. července do 6. srpna 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Naše nitro se může ocitnout pod velkým náporem, který bude prověřovat naše schopnosti pozorovatele. Každé naše vítězství bude mít svou cenu. Pomůže nám soudržnost s lidmi na stejné lodi.

Nervozita, která nás může zasáhnout, je ovšem znamením růstu směrem k hojnosti a štěstí. Stačí jen bedlivě sledovat všechna znamení, která se před námi objeví.

Když zůstaneme uvnitř harmoničtí a spokojení s tím, co máme, otevře se naše srdce, které nám pomůže překonat období prázdnoty a možná i hněvu.

Stačí se jen plně koncentrovat na svou práci, věřit svým vlastním zkušenostem. Tedy nikoliv domněnkám, které pouze vyvěrají z podvědomého strachu.

Naše vnitřní trpělivost nám bude ukazovat cestu, i když z jejího směřování nemusíme mít zpočátku úplně ten nejlepší pocit.

To se děje vždy, když naše mysl prochází transformací a nechce opustit staré zvyky a vzorce.

Každá nejistota či zmatenost bývá základem trvalého vnitřního míru, který se vždy rodí s bolestí.

Každý růst bolí.

Užívejte si ho.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se můžeme cítit osamocení, bez nacházení smyslu svého života. Mohou se o nás pokoušet deprese či pochybnosti. Večer ale nastane čas hojnosti, štěstí a naplnění.

Úterý

V úterý se nám dostane podpory, kterou budeme potřebovat, protože můžeme čelit rozčarování, plodící dramatické diskuse. Naše vnitřní přísnost a neústupnost ze spravedlivých pozic bude skálopevná.

Středa

Ve středu se budeme ukrývat ve své vlastní pravdě. Pomohou nám přátelé a kolegové na stejné vlně, hlavně když se můžeme cítit poražení a na dně, jelikož bude marné cokoliv komukoliv říkat.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se opět všechno zastaví, můžeme propadat pochybnostem. Naštěstí nám bude přáno, abychom si zachovali vnitřní odvahu a rozhodnost.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek dojde k obnovení našich sil díky soudržnosti, o niž píši v úvodu tohoto horoskopu. Opět to budeme potřebovat, protože naše sklíčenost, že všechno nejde tak, jak má, může narůstat. Věřme sami sobě.

Sobota

V sobotu pohlédneme skrze závoj této reality, což nám neudělá radost. Uvědomíme si, že s některými věcmi nedokážeme hnout, protože jsou mimo naši kontrolu. Nechme je jít.

Neděle

V neděli vstaneme plni energie, bude nám přáno. Budeme pečliví a pozorní. Večer nás opět může zasáhnout rozčarování.


Pokud máte zájem o ryze osobní výklad na vaše 4 postupné otázky, napište na vyklad@energiezivota.com první otázku, datum narození a celé jméno společně s potvrzením platby 1 000 korun na číslo účtu 369369967/5500. Po přijetí platby budu na vaše dotazy postupně odpovídat. Mír v duši přeje georg


Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 31. července do 6. srpna 2023 269b - Horoskop na týden od 31. července do 6. srpna 2023  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 31. července do 6. srpna 2023  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 31. července do 6. srpna 2023  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*