Racionální vysvětlení výkladu tarotových karet 3

Po mírné akademicky debatní odbočce ve druhém dílu se dnes vrátíme k samotnému výkladu. Existuje nespočet možných druhů výkladu, které kartáři a kartářky používají, jelikož se je třeba kdysi naučili v kurzu, z knih či od jiného zkušeného kartáře. Stejně tak mnoho vykladačů má své vlastní způsoby, na které přišli sami. Důležité je, že se řídí vlastní intuicí.

REKLAMA

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ta je podstatná. Když přijdou klienti na můj výklad, povětšinou první otázkou z mé strany, je proč. Podle reakce velmi brzy vycítím, jakým směrem se bude výklad ubírat a hlavně se tak naladím na vlnovou délku vědomí klientů.

Když chce znát vnější situace svého života

To se většinou týká těch, kteří chtějí vědět, jak se rozhodnout v určitých naléhavých otázkách. Například vzít novou práci? Zůstat s partnerem či partnerkou? Jak vyřešit problémy s rodiči? A podobně.

Nejdříve si ale vyložím stav mých klientů, v němž se nacházejí. Na základě tohoto prvotního výkladu klienti získávají důvěru, že sezení bude mít smysl, protože jim řeknu věci, které bych nemohli vědět.

Jsou často obrazem jejich vnitřního rozpoložení. V mnoha případech se jedná o analýzu, s níž se klient či klientka nesvěřili nikomu jinému, včetně svých nejbližších.

Z prvotního výkladu se na základě otázek mých i klientů postupně dostaneme k širšímu rozboru. Zmapujeme tak stav jeho vědomí. V mnoha případech se jedná o skutečnosti, kterých si nejsou vědomi.

Když se klienti bouří

Často se stává, že klienti ponoření více do svého ega, mají potíže vyplynulý rozbor přijmout. Nevěří mu, rozpoznám tak blok. V tom případě musím blok obejít a zeptat se z jiného snesitelnějšího úhlu pohledu na celou záležitost. Někdy to trvá, stojí to hodně energie, ale nakonec postupným otáčením „úhelníku“ vnikneme do podstaty bloku a popíšeme si jej. Pak už záleží na klientech, zda jsou schopní podstatu vstřebat. I kdyby ne hned, tím, že se dozvědí, zaujmou k ní postoj. Buď pozitivní anebo negativní. Máme svobodnou vůli.

Když chtějí znát vnitřní rozpoložení své duše

Těchto klientů je mnohem méně, o to více se na takové těším, protože takový výklad vnitřně obohacuje i mne samotného. Naučím se toho mnohem více.

Tyto klienty a klientky zajímá duchovní směřování svého života. Smysl. Poslání. Prostě hlubší aspekty jejich života tady na Zemi. Více zde uvádět nebudu, protože bych se musel dotýkat iracionálních témat, která ale nejsou obsahem tohoto seriálu 🙂

Jak to tedy vlastně dělám?

Při míchání karet se mentálně napojím na mysl klientů, takže se vytvoří energetické spojení, které zatím není možné měřit pomocí přístrojů, ale všeho do času. Před stoletím taky nebyly mobily, že? 🙂

V určitém okamžiku mi něco uvnitř mne dá vědět, kdy mám míchání zastavit a vyložím karty. Významy karet jsou nápovědou pro výklad, který se intuitivní vynoří z mé mysli. Musím ale vypnout rozum. Pokud bych tak neučinil, velmi rychle bych se zamotal ve spleti šroubovaných odpovědí, které by sice sledovaly logiku věci, ale asociativním způsobem, což je pro rozum tolik typické. Stručně řečeno svetr je zelený – zelená je tráva – tráva se musí sekat – sekání dřeva. Během krátké chvíle jsme se tak od svetru dostali ke dřevu, což samozřejmě nemá žádnou souvislost. Paradoxně ani logickou, což je co říct 🙂

Racionální iracionálno

Dostáváme se tak ke kritickému bodu ve vysvětlování, co může být racionálního na výkladu tarotových karet. Je to přesně ona mentální součinnost mezi mnou a klienty. Karty jsou jen prostředkem jak odbourat zábrany v mysli klientů, kvůli nimž vlastně na výklad přichází.

A v drtivé většině případů si klienti jen potvrdí, co už věděli sami. Ale pochybovali o tom.

Ve zcela cizím člověku, tedy vykladači, který s nimi nemůže být nijak emotivně propojen, tak získávají zrcadlo. Ničím nezakalené, bez prasklin a vnitřních manipulativních pohnutek. Prostě čisté. Záleží jen, jak kvalitní. A jak racionálně myslící.

Parádní Všechno přeje a na výklad s vámi se těší

amber

Na telefonický výklad se můžete objednat v eshopu Energie života.
Na osobní výklad v Karviné pak na čísle 602 202 295.

Minulé díly seriálu:

Racionální vysvětlení výkladu tarotových karet 1
Racionální vysvětlení výkladu tarotových karet 2

REKLAMA

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*