Co nám zanechali ti, kteří sestoupili z nebe

Astrologie je pravděpodobně stará jako lidstvo samo, a nikdo se nedokáže shodnout, zda s ní nejprve přišli hinduisté, Egypťané, mimozemšťané nebo raní hominidé.

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Astrologie, jak ji známe dnes – s dvanácti znameními zvěrokruhu, které podle některých mají vliv na všechno možné – pochází podle všeho z dob Babylonu. Otázkou zůstává, zda astrologické termíny babylonští kněží sami vymysleli, nějakým způsobem je převzali nebo je dostali v podobě pokynů od rasy mimozemských bytostí 5 000 před naším letopočtem. Teorie o vlivu Annunaki na vývoj lidstva prostřednictvím manipulace s naší DNA se skloňuje ve všech pádech čím dál častěji. O Annunaki se psalo v mnoha textech pod mnoha jmény. Konkrétně jejich jméno v překladu znamená „Ti, kteří sestoupili z Nebe na Zemi“. Pak zmizeli. Vrátí se někdy? Třeba v roce 2022? Kdo ví.

Nemám v úmyslu vysvětlit jak, jestli a proč vstoupili do našeho světa. Jen bych rád naznačil spojení mezi Annunaki a možná také dalšími mimozemskými rasami, hvězdným systémem, který považujeme za svou galaxii, a to, jakým způsobem ho chápeme astronomicky i astrologicky.  Podle Zecharia Sitchina existuje za Neptunem zatím neobjevená planeta, která obíhá po dlouhé, elipsovité oběžné dráze, a do vnitřní sluneční soustavy se dostane každých 3600 let. Tato planeta, které se říká Nibiru, je či byla domovinou Annunaki.

Je to pouhý mýtus, realita či symbolika reálného jevu? Nevzali naši planetu ztečí v honbě za zlatem a neudělali si z nás poslušné klony, aniž by nám zanechali něco na oplátku? Na hliněných tabulkách nám zůstaly k rozluštění docela velké náznaky o jejich původu a probíhajících událostech. A jen náhodou se lidstvo několik tisíc let nato konečně pomalu dozvídá, co tyto starobylé sumerské rytiny vlastně znamenají. Že jsou pro nás překvapivě relevantní dnes, stejně jako tomu bylo v době jejich tvorby.

Někteří věří, že čas našeho probuzení se shoduje s oním 3600letým cyklem. Jelikož přesné umístění planety Nibiru neznáme, nemůžeme ani předpovědět přesný čas jejího přiblížení k Zemi. Existuje však ještě jedna korelace, která vztahuje naše probuzení k návratu základny Annunaki. Nibiru nebyla původně jen planeta v našem slova smyslu, ale i mateřská loď (proto je tak obtížné ji najít) na 25 950 let dlouhé oběžné dráze zvané AAMS, což je vzdálenost od 8. planety RIZQ od Illyuwn z 19. galaxie k planetě Zemi.

Od svého přemístění z Orionu by jim nyní cesta na Zemi trvala 3600 let, a vytvořila tak oběžnou dráhu zvanou Shar.  Precese rovnodennosti nás provede věky zvěrokruhu a každých 25 950 let uzavírá jeden cyklus. A jsme zase u toho, co bylo dříve – slepice nebo vejce? Tento návrat do období vodnáře můžeme považovat za shodný se zprávou od našich předků, kterou nám nechali, ať si ji vyložíme, jak chceme. Ale nejprve se zamysleme nad určitým vyobrazením, které se neustále omílá. Kužely, nejspíše šišky, byly vyobrazeny v rukou sumerských bohů, někdy nasměrované na hlavy jiných bohů.

Tento kuželovitý tvar velmi připomíná šišinku. Michael Tellinger o významu kužele v souvislosti se zvukem, vibracemi a nadnášením hovořil ve svém videu na Youtube, která stojí za to zhlédnout, pokud máte pár hodin nazbyt:  Se stoupáním energie Kundalini k šišince pravděpodobně dochází k aktivaci nejvyšší úrovně vědomí v dané bytosti. Šišinka, která velikostí připomíná pouhé zrno rýže, představuje naše spojení s božstvím. Když je tato žláza aktivní a funguje naplno, umožňuje širší vědomí, které umožňuje vnímat také ostatní nebeské bytosti.

Věk Vodnáře nám přináší svobodné myšlení, průkopnické myšlenky. Je o osvobození lidí od duševních i fyzických konstruktů, které je svazují se sebezničujícími pravidly a předpisy.

Zvěstovatelé, hrdinové a učitelé se objeví v obrovském počtu, aby pomohli lidem vyprostit se z cyklu zneužívání, mučednictví a nevědomého uctívání božstev, která nejsou o nic vyvinutější než my sami. Jedná se návrat slunečních bohů, o jakým se mluví v mnoha kulturních spisech – Ježíš, Buddha a Krišna – to umožní kolektivní aktivaci středu šišinky.

12 znamení, 12 hlavových nervů

Existuje 12 hlavových nervů, což je stejný počet jako počet znamení zvěrokruhu. Dvanáctou planetu v naší sluneční soustavě teprve brzy „objevíme“ nebo se nachází uvnitř nás. Dá o sobě znát při našem probuzení. Říká se, že využíváme jen 10 % naší mozkové kapacity. To však není pravda, pokud jen neposedáváme a nic neděláme, což není tak častý jev. Většinu našeho mozku používáme každý den, ale mnoho z nás nedosahuje ani zdaleka plné kapacity. Často jí plýtváme na zbytečnostech. Existuje mnoho forem mozek vymývajících médií a fyzické toxicity, které mohou ještě více zpomalit to, co bychom mohli nazvat prouděním přirozené geniality lidstva.

Musíme záměrně utišit svou mysl a rozvinout své schopnosti, pokud chceme tuto kapacitu zvětšit.  Pro lidi, kterým jsou známa jména sumerských bohů, možná Enki a Enlil představují symbol levé a pravé mozkové hemisféry. Jako Blíženci, kteří spolu věčně bojují o moc spojenou se znalostmi. Jsem přesvědčen, že jednou na to přijdeme, ale do té doby je to na nás, poučit se z chyb těch, kteří přišli před námi. Neměli bychom si už dávno uvědomovat, že chamtivost je bezedná propast a válka nikomu nepřináší štěstí ani bohatství? Nikdo nikdy nevyhraje.

7 kmenů, 7 čaker

Tři sta Annunaki na Zemi pod vládou Enkiho bylo prý rozděleno do sedmi kmenů či sedmi zemí, stejný počet jako mělo být ostrovů bájné Atlantidy. Jejich jediným cílem byla těžba monoatomického zlata. To přináší ještě další pozoruhodnou podobnost s našimi sedmi hlavními planetami, sedmi dny v týdnu, sedmi notami a lidským endokrinním systémem, o kterém se říká, že otáčí sedmi čakrami. Mnoho starověkých tabulek nám říká věci, které jsme pochopili jednotlivě na mnoha různých úrovních, ale jen málokdo může přijmout najednou několik úrovní porozumění bez kompletní ztráty schopnosti chápat realitu na úrovních jednotlivých. Pokud zcela nahradíme lineární uvažování komplexním, pro naši mysl bude mnohem jednodušší „hovořit“ v obrazech než ve slovech, protože:

1) málokteré slovo má multidimenzionální význam

2) a pokud jej má, většina lidí jej stejně není schopna vnímat

A proto používám specifický způsob, jakým lidem provádím čtení. Často dávám najevo, že „to, co se chystám říci, má více významů, a týká se to mnoha věcí“. Některé významy platí pro zřejmé a všední situace a jiné se zase mohou zdát mystické.

Monoatomické zlato zvané Ormus by mohlo být ono božství, které se probudilo v naší korunní čakře, představované ranými mimozemskými „osadníky“, kteří nosili korunu a vládli lidstvu (což se pak opakovalo nesčetněkrát). Když se naše koruny probudí naplno, neklaníme se nikomu, protože si uvědomujeme vlastní božskou povahu, které je propojené se Vším, co je.

Kámen mudrců, svatý grál, šišinka

I když se alchemie dotýká témat, která jsou konkrétní a reálná, jedná se o téma, které je bohaté na mytologické symboly, a byla někdy chybně interpretována jako samotná Dobrá kniha (v orig. The Good Book, napsaná A. C. Graylingem). Je-li cílem proměnit kovy ve zlato, nebylo hledání zlata prováděné Annunaki na naší planetě podobnou výpravou?

Takže s tím, jak aktivujeme kuželová centra naší šišinky, aktivujeme i vlastní božské schopnosti. Aktivujeme své vnitřní slunce, které bylo dlouho uctíváno jako „Bůh každého kmene“.  To je samozřejmě možné brát s nadsázkou nebo se na to dívat jako na symbolické zrnko rýže, které představuje nejen naše božství, ale i naši kapacitu vědomí a krásné hojnosti, kterými jako vnímající bytosti disponujeme.

Hvězdy nám nevládnou a ani náš osud nutně nezávisí na okamžiku našeho narození. Jak je tomu nahoře, tak i dole. Vždy jsme v kontaktu se samotnými látkami, kterými jsme tvořeni, tzn. zemí, éterem, ohněm, vodou a hvězdami. Pokud tomu přijdeme na kloub, bude nám dopřáno zažít svou neomezenost. (zdroj: readingsbyyerevan.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Co nám zanechali ti, kteří sestoupili z nebe 269b - Co nám zanechali ti, kteří sestoupili z nebe  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Co nám zanechali ti, kteří sestoupili z nebe  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Co nám zanechali ti, kteří sestoupili z nebe  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč


3 Comments

  1. Ahoj myslim ze obeh okolo Galaxie trva cca 200 az 250 tisic rokov (nie 25 000 rokov). Tak ma napada ze ci si to len neprebral z internetu (kde je to tiez takto zle uvedene).

    • Zřejmě došlo k nedorozumění. V článku se píše: „Precese způsobuje posunování bodu rovnodennosti celým cyklem zvěrokruhu za 25 920 let.“ O oběhu okolo galaxie se v článku nepíše.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*