Když zlobí dna, pomůže Flor de Arena

Dna je metabolické onemocnění, které postihuje miliony lidí po celém světě. Jedná se o typ revmatoidní artritidy, která vzniká v důsledku nadměrného hromadění kyseliny močové v kloubech, což způsobuje bolest, záněty a omezení pohybu.

REKLAMA

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč


Když zlobí dna, pomůže Flor de Arena.
Když zlobí dna, pomůže Flor de Arena.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Lidé trpící touto nemocí, dříve označovanou jako nemocí králů, často hledají nejrůznější alternativní metody léčby, aby zmírnili své obtíže. Jedním z prověřených přírodních léků, který získává stále více pozornosti, je tradiční peruánská bylina Flor de Arena.

REKLAMA
flor - Když zlobí dna, pomůže Flor de Arena

Historie a tradiční užití

Flor de Arena je tradiční bylina používaná v peruánské lidové medicíně po mnoho generací. Indiáni z Andského pohoří ji používali k léčbě různých zdravotních obtíží, včetně kloubních onemocnění. Její pověst jako účinného prostředku proti dně se postupně rozšířila i mimo peruánské hranice.

Antioxidační vlastnosti

Flor de Arena obsahuje vysoké množství přírodních antioxidantů, jako jsou flavonoidy a vitamín C. Tyto látky pomáhají neutralizovat volné radikály v těle, což může snížit zánět a bolest spojenou s dnou. Antioxidanty navíc přispívají k ochraně kloubů a tkání před poškozením.

Protizánětlivé účinky

Jedním z hlavních důvodů, proč je Flor de Arena ideální pro léčení dny, jsou její protizánětlivé vlastnosti. Kyselina močová způsobuje zánět v postižených kloubech, což vede k bolesti a nepohodlí. Podle některých studií může konzumace byliny Flor de Arena pomoci snížit zánětlivé reakce a zlepšit pohodu pacientů trpících dnou.

Diuretické účinky

Léčba dnou zahrnuje snížení hladiny kyseliny močové v těle. Flor de Arena má diuretické účinky, což znamená, že podporuje tvorbu moči a vylučování odpadních látek z těla, včetně kyseliny močové. Tímto způsobem může přispět ke snížení hladiny kyseliny močové a minimalizovat riziko vzniku dalších dnou způsobených záchvatů.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Když zlobí dna, pomůže Flor de Arena 269b - Když zlobí dna, pomůže Flor de Arena  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Když zlobí dna, pomůže Flor de Arena  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Když zlobí dna, pomůže Flor de Arena  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*