Horoskop na tento týden od 26. července do 1. srpna 2021

Tento týden bude vyžadovat velkou dávku trpělivosti a pokory. Bude se nám sice dařit, ale každý úspěch bude těžce vykoupen, tudíž celkový výsledek může být nevalný. Je však nutné vydržet, protože my víme, že kráčíme naprosto správným směrem.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 26. července do 1. srpna 2021.
Horoskop na tento týden od 26. července do 1. srpna 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že hlavně počátek týdne bude poněkud marný. Ale pak se budeme dostávat do kontaktu s lidmi na stejné vlně, což nás energeticky vynese na vyšší hladinu, kde si budeme užívat hojnosti a štěstí, byť to bude obnášet i nějakou tu práci na navíc.

Úspěchy, které přijdou, nás budou nabíjet, i když ne tolik, jak bychom si přáli, protože často se může jednat jen o pozornost okolí bez reálného výsledku.

Zkrátka a dobře je nutné vyčkat na správnou příležitost, abychom řádně zúročili naše dosavadní úsilí. Nechejme si proto poradit od našeho vyspělejšího já, které nám ukáže cestu.

Možná nám pošle znamení ve formě zprávy, která nás zbaví starostí a transformuje naší mysl do jiné polohy, byť z počátku to může znamenat, že si s naším okolím nemusíme příliš rozumět. Ale to nám vůbec vadit nebude, protože my víme, že jednáme správně.

Takže i když se může zdát, že házíme hrách na zeď, ve skutečnosti čas pracuje pro nás.

Čím déle bude protistrana otálet a zdržovat, tím to bude pro ně dražší.

Pokud něco chceme, musíme zaplatit adekvátní cenu.

V jakékoliv formě. Jinak nebudeme mít nic.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

I když může v tento ten probleskovat jistá lítost, pondělí se poveze ve znamení obnovení našich sil. Budeme si rozumět s lidmi na podobné frekvenci, čeká nás nová cesta. Vnitřně budeme harmoničtí.

Úterý

Úterý začne velmi euforicky, s velkým příslibem do budoucna. V druhé polovině dne některé z nás mohou postihnout jisté ztráty.

Středa

Ve středu bude nutná naše obezřetnost. Opravdu bude velmi záhodno všechno řádně promyslet a nespěchat ukvapeně s rozhodnutím. Tím spíše, když musíme řešit i jiné povinnosti.

Čtvrtek

I když budeme ve čtvrtek velmi výrazně cítit, že všechno má své pro a proti, vnitřně budeme o to více rozhodnější a odvážnější. To však neznamená, že bychom jednali jakkoliv zbrkle. Naopak – díky uvážlivému rozhodování z předchozího dne si budeme velmi jistí.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek nás může čekat rozčarování, které nás znervózní. Bude nutná trpělivost z naší strany, víme, že jednáme čestně a poctivě.

Sobota

I když rozčarování z pátku může přetrvávat v naší mysli i do soboty, celkově nám bude v tento den přáno. Čeká nás pozitivní obrat, který nám uvolní ruce.

Neděle

V neděli se nám obnoví naše síly, i když po fyzické stránce to může být náročné. Celkově bude tento den ve znamení nové ambiciózní cesty.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 26. července do 1. srpna 2021269b - Horoskop na tento týden od 26. července do 1. srpna 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 26. července do 1. srpna 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 26. července do 1. srpna 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*