Znamení Štír: Analýza zdravotních problémů

Štír, nejintenzivnější znamení z celého zodiaku. I když ve většině případů mají Štíři velice dobré zdraví, tak i přesto mají určité slabiny, které si neradi přiznávají. Ale musí se jim vědomě věnovat pro řádnou prevenci. K jakým zdravotním neduhům mají predispozice?

REKLAMA

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

699 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

299 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč


Znamení Štír: Analýza zdravotních problémů.
Znamení Štír: Analýza zdravotních problémů.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Intenzita, vášeň, hloubka, intimita a extrémismus. Přesně takhle nějak lze definovat znamení Štír, který byť je pod vládou Marsu, tak je emocionálním a citlivým znamením. Avšak oproti Rakům či Rybám nemá tendence nechat se unášet proudem emocí, ale dokáže jít i proti němu.

Štíři jsou povětšinou silní jedinci, kteří zastávají filozofii sebekontroly. Uvnitř se může vařit voda a vybuchující sopky mohou chrlit lávu, ale navenek to nepůjde znát. Je to jak darem, tak i v určitých případech zátěží.

Štír a základní definující pojmy k zapamatování

  • vůle
  • síla
  • magnetismus
  • intenzita
  • sexualita
  • hloubka
  • sebekontrola
  • extrémy
  • psychologické dovednosti
  • vášeň

Když Slunce přechází do znamení Štíra, dává člověku potenciál k životu na hraně. Lidé v tomto znamení dokáží dělat věci s nevídanou vášní a zápalem, Ať už se jedná o cokoliv. Ve společnosti přátel či širší veřejnosti mohou být známí svým extrémismem i chladnou sebekontrolou.

Štír není vyloženě extrovertním znamením, ale nemá zase takovou potřebu samoty. Spíše vyhledává společnost pár lidí, kterým ale silně věří i důvěřuje. Zde je kvalita nad kvantitou. Avšak je to znamením emocí a citlivosti. Psychosomatický vliv je zde kvůli přirozené intenzitě zesílen. Jaké jsou tedy jejich běžná onemocnění?

Štír a jejich častá onemocnění

Intenzita a extrémismus si v případě Štíru žádá celkem tučnou daň, která se často projevuje formou fyzických zranění během sportu, intoxikace látkami či silnou emocionální nestabilitou. Jak již bylo zmíněno, Štír je sexuálním a hlavně psychologickým znamením. V řadě případů to může právě vytvářet psychosomatické problémy, co se reprodukčních orgánů týče.

Štíři mohou být také mírně náchylnější na změny bio-chemický reakcí těla. Predispozice zde mají také k různým zánětům, horečkám i pálení žáhy. V některých případech také můžou vzniknout problémy s vylučovacím systémem a vnitřnostmi.

Pokud Štír silně podlehne negativním emocím, jako je zášť, nenávist či odmítání, může si zadělat na vznik rakoviny. Potlačování a neprojevení emocí vytváří živnou půdu pro vznik zdravotních komplikací  Avšak pochopte, jedná se zde čistě o predispozice a věci, na které si musí Štíři dávat pozor. V žádném případě to neznamená, že každý, kdo má Slunce ve Štíru bude těmito nemocemi a problémy trpět. Tak to vůbec není.

Co tedy dělat pro zachování zdraví?

Štíři by se hlavně měli naučit vědomě pozorovat své tužby a emocionální fixaci, které se musí naučit vzdát. Hlavně v případě, když emocionální fixace vzniká na negativní osoby či věci.

Řadě Štírů bych doporučil naučit se očistnou meditaci So-Ham pro vyčištění vnitřní agrese, hněvu i nenávisti

Pokud nějakého Štíra trápí problémy s trávením a vylučováním, mohou vyzkoušet puškvorec, heřmánek, meduňky či mátu.

U gynekologických a hormonálních potíží lze sáhnout po mátě, levanduli nebo také kotvičníku.

Pro rychlejší a úspěšnější léčbu vzniklých ran lze také sáhnout po jitroceli kopinatém, měsíčku, kostivalu či řepíku lékařském

Za energii života vám dobré zdraví přeje váš astrolog Jakub

REKLAMA

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

699 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

299 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

393 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*