Znamení Štír: Analýza zdravotních problémů

Štír, nejintenzivnější znamení z celého zodiaku. I když ve většině případů mají Štíři velice dobré zdraví, tak i přesto mají určité slabiny, které si neradi přiznávají. Ale musí se jim vědomě věnovat pro řádnou prevenci. K jakým zdravotním neduhům mají predispozice?

REKLAMA

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč


Znamení Štír: Analýza zdravotních problémů.
Znamení Štír: Analýza zdravotních problémů.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Intenzita, vášeň, hloubka, intimita a extrémismus. Přesně takhle nějak lze definovat znamení Štír, který byť je pod vládou Marsu, tak je emocionálním a citlivým znamením. Avšak oproti Rakům či Rybám nemá tendence nechat se unášet proudem emocí, ale dokáže jít i proti němu.

Štíři jsou povětšinou silní jedinci, kteří zastávají filozofii sebekontroly. Uvnitř se může vařit voda a vybuchující sopky mohou chrlit lávu, ale navenek to nepůjde znát. Je to jak darem, tak i v určitých případech zátěží.

Štír a základní definující pojmy k zapamatování

  • vůle
  • síla
  • magnetismus
  • intenzita
  • sexualita
  • hloubka
  • sebekontrola
  • extrémy
  • psychologické dovednosti
  • vášeň

Když Slunce přechází do znamení Štíra, dává člověku potenciál k životu na hraně. Lidé v tomto znamení dokáží dělat věci s nevídanou vášní a zápalem, Ať už se jedná o cokoliv. Ve společnosti přátel či širší veřejnosti mohou být známí svým extrémismem i chladnou sebekontrolou.

Štír není vyloženě extrovertním znamením, ale nemá zase takovou potřebu samoty. Spíše vyhledává společnost pár lidí, kterým ale silně věří i důvěřuje. Zde je kvalita nad kvantitou. Avšak je to znamením emocí a citlivosti. Psychosomatický vliv je zde kvůli přirozené intenzitě zesílen. Jaké jsou tedy jejich běžná onemocnění?

Štír a jejich častá onemocnění

Intenzita a extrémismus si v případě Štíru žádá celkem tučnou daň, která se často projevuje formou fyzických zranění během sportu, intoxikace látkami či silnou emocionální nestabilitou. Jak již bylo zmíněno, Štír je sexuálním a hlavně psychologickým znamením. V řadě případů to může právě vytvářet psychosomatické problémy, co se reprodukčních orgánů týče.

Štíři mohou být také mírně náchylnější na změny bio-chemický reakcí těla. Predispozice zde mají také k různým zánětům, horečkám i pálení žáhy. V některých případech také můžou vzniknout problémy s vylučovacím systémem a vnitřnostmi.

Pokud Štír silně podlehne negativním emocím, jako je zášť, nenávist či odmítání, může si zadělat na vznik rakoviny. Potlačování a neprojevení emocí vytváří živnou půdu pro vznik zdravotních komplikací  Avšak pochopte, jedná se zde čistě o predispozice a věci, na které si musí Štíři dávat pozor. V žádném případě to neznamená, že každý, kdo má Slunce ve Štíru bude těmito nemocemi a problémy trpět. Tak to vůbec není.

Co tedy dělat pro zachování zdraví?

Štíři by se hlavně měli naučit vědomě pozorovat své tužby a emocionální fixaci, které se musí naučit vzdát. Hlavně v případě, když emocionální fixace vzniká na negativní osoby či věci.

Řadě Štírů bych doporučil naučit se očistnou meditaci So-Ham pro vyčištění vnitřní agrese, hněvu i nenávisti

Pokud nějakého Štíra trápí problémy s trávením a vylučováním, mohou vyzkoušet puškvorec, heřmánek, meduňky či mátu.

U gynekologických a hormonálních potíží lze sáhnout po mátě, levanduli nebo také kotvičníku.

Pro rychlejší a úspěšnější léčbu vzniklých ran lze také sáhnout po jitroceli kopinatém, měsíčku, kostivalu či řepíku lékařském

Za energii života vám dobré zdraví přeje váš astrolog Jakub

REKLAMA

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*