Znamení Střelec: Analýza zdravotních problémů

Střelec je znamením optimismu, radosti a neskutečného entusiasmu. Je to znamení, které rádo cestuje, ať už se jedná o fyzickou či myšlenkovou přepravu. Podobně jako ostatních znamení zvěrokruhu, tak i Střelec má své neduhy. Jaké to jsou?

eshop energie života nabízí


MONOATOMICKÉ ZLATO

rozšíří vaše vědomí

1851 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

nakopne vaše hormony

393 Kč


Znamení Střelec: Analýza zdravotních problémů.
Znamení Střelec: Analýza zdravotních problémů.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Hledání pravdy, velkolepost, překračování hranic a neustálý optimismus. Přesně takhle lze definovat znamení Střelec. Lidé v tomto znamení mají neustálou touhu objevovat nové věci a prozkoumávat neprozkoumané. Přicházet s novými koncepty a snažit se druhé inspirovat.

Ano jako každé ohnivé znamení, tak i zde je zvýšená touha po pozornosti, která snáze může přejít v egoismus. Avšak Střelec je nejupřímnějším znamením celého zodiaku, což mu v mnoha situacích moc nepomůže.

BRAHMI FORTE kapsle extrakt 50% bacopasidů 100 tob.

Střelec a základní definující pojmy k zapamatování

  • optimismus
  • hledání pravdy
  • filozofie
  • cestování
  • radost a užívání si života
  • zájem o náboženství
  • vzdělávání
  • překračování hranic i kulturních norem

Když Slunce přechází do znamení Střelce, dává člověku touhu koncentrovat sílu své osobnosti i své tvořivé síly do objevování a rozvíjení se. Řada Střelců si ve svém duchu přeje, aby to byli právě oni, kdo mají tu pravdu a jejich moudrost je následována.

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ 0,5 l

Oni chtějí být ti guruové, co zkrátka ví. Proto je neskutečně těší, když skutečně mají pravdu. Jsou to totiž ti největší bojovníci za pravdu vůbec.

Střelec a jeho častá onemocnění

Jelikož dokáží Střelci v některých případech být velice aktivní, tak je velice podstatné konzumovat dostatečné množství mikroživin, na které je dnešní doba prostě chudá.

Díky jejich obrovskému zájmu po objevování mohou někdy strávit dlouhé hodiny čtením knih nebo surfováním po internetu. Celkově tedy mohou mít problémy se zrakem a vytížením očí. Podobně na tom bude i jejich mentální stránka, která je neustále stimulovaná.

V neposlední řadě jsou Střelci náchylnější k onemocnění jater, které mohou svým chováním více vyčerpávat. Střelci jsou totiž bohémové, a když pijí, tak ve velkém. Játra také slouží jako sklad energie (glykogenu) a Střelci do něj mohou často chodit. Pravidelné stravování může být pro některé Střelce velice netypické a zvláštní.

Co tedy dělat pro zachování zdraví?

I když to pro některé z nich může být bolestivé, tak Střelci se musí během života naučit dokončovat věci a držet kurz. To jim pomůže v životě vytvořit více stabilní podmínky, které se pak pozitivně projeví na jejich zdraví. Avšak zcela jistě by se neměli věznit. Život ve vězení je pro ně velice depresivní představa.

Pokud nějakého Střelce trápí problémy se zrakem může vyzkoušet heřmánek, světlík, měsíček či jitrocel.

Na posílení mentální kapacity může využít brahmi nebo guaranu

Pro lepší funkci jater lze šáhnout po ostropestřci, jalovci či šalvěji

Za energii života vám dobré zdraví přeje váš astrolog Jakub


RHODIOLA extrakt

balzám na štítnou žlázu

249 Kč

TŘTINOVÝ CUKR

nahradí bílý cukr

45 Kč

HERCAMPURI

vyčistí játra

349 Kč

GREPOVÉ JÁDRO 20 g

vybudí imunitu

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*