Znamení Blíženec: Analýza zdravotních problémů

Když se Slunce vchází do znamení blíženců, tak příroda dostává druhý dech. Počasí se mění a lidé mají konečně větší tendence cestovat, jelikož není tolik zima i deštivo. A přesně podobně jsou na tom všichni blíženci.

REKLAMA

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

399 Kč


Blíženec
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Blíženec je znamením komunikace a práce s informacemi. Pro blížence je velice podstatný objem a množství informací, kterými disponuje. A toho nelze dosáhnout, pokud člověk s ostatníma nekomunikuje a necestuje.

Blížence často láká objevování nových věcí. Jsou zvědaví. A když mají možnost něco rozebrat a poznat, o co vlastně jde, udělají to. Avšak velice záleží na sféře jejich zájmu.  Jedni mohou rozebírat velké filozofické myšlenky, jiní malá zařízení.

Blíženec a základní definující pojmy k zapamatování

  • komunikativnost
  • cestování na krátké vzdálenosti
  • zvědavost
  • jakákoliv mentální práce
  • informace
  • důvtip
  • dokonalé slovní obraty
  • bystrost
  • schopnost rychle reagovat

Slunce v blíženci dodává lidem větší motivaci a chuť naplňovat svůj život výše zmíněnými pojmy. Samozřejmě ne všichni blíženci jsou perfektní reprezentací těchto definujících pojmů, ale řada z nich by ráda byla.

Jelikož je blíženec jako vítr, tak ostatním může přijít jako neuchopitelný, netrpělivý, nedočkavý a neustále měnící kurz. Blíženci jsou největší reprezentací nespoutaného větru, který je jen těžké směrovat a na něco vázat.

Proto řada blíženců má velké množství vztahů, které ne vždy přejdou v manželství. Nějakým způsobem se možná bojí o svou svobodu, ale nejvíce si cení informační svobody. Zalepte blíženci ústa, zabraňte mu cestovat i komunikovat a bude v depresi.

Blíženec a jeho častá onemocnění

Jelikož je blíženec převážně mentální znamení, tak u něj může často docházet k přetěžování nervové soustavy. Toto přetížení může někdy i přerůst v podrážděnost. Avšak právě tím, že své nervy neustále zatěžujeme, tak je posilujeme.

Pro blížence je nutné si toto uvědomit a čas od času prostě vypnout a chvíli si mentálně odpočinout. Ke znamení blíženců se také váží ruce, dlaně, mozek a ramena. Jelikož právě tyto tělesné oblasti potřebujeme k objevování. Dlaněmi a prsty věci rozebíráme nebo píšeme. Ruce a ramena používáme při komunikaci. Samozřejmě hlas, hlasivky a krk se ke komunikaci váží také.

Při přílišném povídání nám může vyschnout v ústech a hlasivky se mohou následně poškodit. Také pro správnou funkci mozku je potřeba kyslík a s ním související zdravé plíce.

Blíženci jsou hodně proměnliví, proto spíše trpí akutními a krátko trvajícími nemocemi. Z chronických nemocí se mohou objevit problémy spíše s nervovou soustavou či mozkem.

Co tedy dělat pro zachování zdraví?

Každý blíženec by se měl hlavně soustředit na svou nervovou soustavu, plíce a dýchací ústrojí. Určitě stojí za zmínku omezení kouření i užívání tabáku.

Blíženec by si měl také dát pozor, zda si dopřává dostatečný mentální odpočinek a pije dostatek tekutin. Určitě jim vřele doporučuji najít si i stabilní půdu pod nohama, ze které mohou vycházet. Taková základna, ze které konají své výpravy.

Pro zlepšení komunikačních schopností doporučuji naučit se pranajámu. Ta dokáže člověka zklidnit a zlepšit soustředění, které mají blíženci od přirozenosti slabší.

Každý blíženec by měl také disponovat brahmi, které umožňuje tělu lépe zpracovávat mentální a nervový stres i koncentraci. Pro zklidnění je lepši vyhýbat se kávě a spíše ji nahradit guaranou, která není tolik intenzivní, zato její účinek déle vydrží.

Vhodné může být užití bachových esencí na zklidnění páté čakry. Oregano zase napomůže k lepšímu zdraví plic.

Zvýšená konzumace ořechů podpoří díky svému obsahu draslíku i činnost mozku.

Za energii života vám dobré zdraví přeje váš astrolog Jakub

REKLAMA

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

399 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*