Znamení Blíženec: Analýza zdravotních problémů

Když se Slunce vchází do znamení blíženců, tak příroda dostává druhý dech. Počasí se mění a lidé mají konečně větší tendence cestovat, jelikož není tolik zima i deštivo. A přesně podobně jsou na tom všichni blíženci.

REKLAMA

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Blíženec
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Blíženec je znamením komunikace a práce s informacemi. Pro blížence je velice podstatný objem a množství informací, kterými disponuje. A toho nelze dosáhnout, pokud člověk s ostatníma nekomunikuje a necestuje.

Blížence často láká objevování nových věcí. Jsou zvědaví. A když mají možnost něco rozebrat a poznat, o co vlastně jde, udělají to. Avšak velice záleží na sféře jejich zájmu.  Jedni mohou rozebírat velké filozofické myšlenky, jiní malá zařízení.

Blíženec a základní definující pojmy k zapamatování

  • komunikativnost
  • cestování na krátké vzdálenosti
  • zvědavost
  • jakákoliv mentální práce
  • informace
  • důvtip
  • dokonalé slovní obraty
  • bystrost
  • schopnost rychle reagovat

Slunce v blíženci dodává lidem větší motivaci a chuť naplňovat svůj život výše zmíněnými pojmy. Samozřejmě ne všichni blíženci jsou perfektní reprezentací těchto definujících pojmů, ale řada z nich by ráda byla.

Jelikož je blíženec jako vítr, tak ostatním může přijít jako neuchopitelný, netrpělivý, nedočkavý a neustále měnící kurz. Blíženci jsou největší reprezentací nespoutaného větru, který je jen těžké směrovat a na něco vázat.

Proto řada blíženců má velké množství vztahů, které ne vždy přejdou v manželství. Nějakým způsobem se možná bojí o svou svobodu, ale nejvíce si cení informační svobody. Zalepte blíženci ústa, zabraňte mu cestovat i komunikovat a bude v depresi.

Blíženec a jeho častá onemocnění

Jelikož je blíženec převážně mentální znamení, tak u něj může často docházet k přetěžování nervové soustavy. Toto přetížení může někdy i přerůst v podrážděnost. Avšak právě tím, že své nervy neustále zatěžujeme, tak je posilujeme.

Pro blížence je nutné si toto uvědomit a čas od času prostě vypnout a chvíli si mentálně odpočinout. Ke znamení blíženců se také váží ruce, dlaně, mozek a ramena. Jelikož právě tyto tělesné oblasti potřebujeme k objevování. Dlaněmi a prsty věci rozebíráme nebo píšeme. Ruce a ramena používáme při komunikaci. Samozřejmě hlas, hlasivky a krk se ke komunikaci váží také.

Při přílišném povídání nám může vyschnout v ústech a hlasivky se mohou následně poškodit. Také pro správnou funkci mozku je potřeba kyslík a s ním související zdravé plíce.

Blíženci jsou hodně proměnliví, proto spíše trpí akutními a krátko trvajícími nemocemi. Z chronických nemocí se mohou objevit problémy spíše s nervovou soustavou či mozkem.

Co tedy dělat pro zachování zdraví?

Každý blíženec by se měl hlavně soustředit na svou nervovou soustavu, plíce a dýchací ústrojí. Určitě stojí za zmínku omezení kouření i užívání tabáku.

Blíženec by si měl také dát pozor, zda si dopřává dostatečný mentální odpočinek a pije dostatek tekutin. Určitě jim vřele doporučuji najít si i stabilní půdu pod nohama, ze které mohou vycházet. Taková základna, ze které konají své výpravy.

Pro zlepšení komunikačních schopností doporučuji naučit se pranajámu. Ta dokáže člověka zklidnit a zlepšit soustředění, které mají blíženci od přirozenosti slabší.

Každý blíženec by měl také disponovat brahmi, které umožňuje tělu lépe zpracovávat mentální a nervový stres i koncentraci. Pro zklidnění je lepši vyhýbat se kávě a spíše ji nahradit guaranou, která není tolik intenzivní, zato její účinek déle vydrží.

Vhodné může být užití bachových esencí na zklidnění páté čakry. Oregano zase napomůže k lepšímu zdraví plic.

Zvýšená konzumace ořechů podpoří díky svému obsahu draslíku i činnost mozku.

Za energii života vám dobré zdraví přeje váš astrolog Jakub

REKLAMA

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*