Znamení Panna: Analýza zdravotních problémů

Panna, symbolické znamení práce, péče o zdraví, pořádku a čistoty. Je to znamením, které nám ukazuje, že poctivou detailní prací a službou druhým lze dosáhnout žádaných výsledků. Jakým směrem se vyvíjí jejich zdraví, k čemu i proč mají predispozice?

REKLAMA

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč


Znamení Panna: Analýza zdravotních problémů.
Znamení Panna: Analýza zdravotních problémů.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jak již bylo zmíněno panna je znamením práce, pečlivosti, důkladnosti, čistoty, zájmu o detaily i zdraví, služby ostatním i práce s rukama.

Panny se velice rády soustředí na svou práci, která je dokáže zcela pohltit. Dokážou být někdy až neurotické, když věci nejsou na svém místě a všude vládne nepořádek.

Panna a základní definující pojmy k zapamatování

  • pracovitost
  • čistota
  • péče o zdraví
  • puntičkářství
  • služba ostatním
  • smysl pro pořádek i funkčnost
  • úzkoprsost
  • praktičnost
  • schopnost kritiky

Když Slunce přechází do znamení Panny, tak vytváří v lidech zájem o investování svých vlastních tvořivých sil do oblasti práce. Panny dokážou velmi dobře a efektivně pracovat. Problém však nastává ve chvíli, kdy zapomínají i na jiné stránky života.

I když jsou Panny dobré v oblasti práce a praktické péče, potřebují se čas od času bavit a uvolnit. Pokud si nedokáži dopřát sladkost života, tak mohou zatrpknout a zhořknout. A takový život potom časem vede k řadě onemocnění. Jaká to jsou?

Panna a její častá onemocnění

Velice důkladná práce se značným množství koncentrace nás stojí nervy. A platí to i doslovně. V mnoha případech mohou Panny trpět nervovým onemocněním. V některých situacích může konstantní chronické využívání nervů a mozku tuto tkáň poškodit.

To potom mluvíme o poruše nervové soustavy a psychických problémech. Některé Panny si mohou během života také vybudovat silné mentální hranice a jejich způsob uvažování může být posléze úzkoprsý. Kvůli tomu mohou v životě čelit problémům s vírou i sebedůvěrou, ta v nich vzniká na základě jejich odvedené práce a efektivnosti.

Běžně mohou trpět bolestmi hlavy, závratěmi a nervovým vyčerpáním. Také se mohou objevit problémy s trávením, střevy i zácpa.

Panny by si měli uvědomit, že je zbytečné se soudit. Jejich důkladné analýzy někdy postrádají obratnost. Proto by Panny měli vykonávat spíše práci, kde dostanou dostatek času. Pokud tak neúčinní, tak si mohou přijít pomalé, nedostatečné a neefektivní. Není nic dál od pravdy.

Co tedy dělat pro zachování zdraví?

Panny by se měli hlavně soustředit na své nervy, dietu i trávení. Velice snadno mohou podlehnout workoholismu. Musí se naučit dopřát si dostatek odpočinku i zábavy.

Neměli by jíst vyloženě něco, co jim nesedí a do stravy by měli určitě zařadit různé ovoce, jakožto svačinky s rychlými cukry. Mozek a nervová soustava jsou totiž neskutečně obrovským spotřebitelem kalorií.

Pokud nějakou Pannu trápí problémy s nervovou soustavou, koncentrací a bolestmi hlavy doporučuji ašvagandu nebo kava kava.

A dále využít guaranu místo kávy a brahmi na posílení mentálních funkcí.

Na problémy s trávením se také hodí kurkuma či Sangre de Drago. Na psychiku puškvorec, heřmánek, meduňky či mátu.

Pokud Pannu bolí oči z časté práce za PC, heřmánek, světlík, měsíček či jitrocel jsou ty pravé bylinky, po kterých by měli šáhnout.

Za energii života vám dobré zdraví přeje váš astrolog Jakub

REKLAMA

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*