Znamení Rak: Analýza zdravotních problémů

Někteří lidé věří, že osud je daný. Jiní, že budoucnost je v našich rukách. I když nelze jednoznačně říct, jak to doopravdy je, tak postavení Slunce nám dává určité předpoklady. Jak jsou tedy na tom Raci?

REKLAMA

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč


Znamení Rak: Analýza zdravotních problémů.
Znamení Rak: Analýza zdravotních problémů. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Rak je znamením péče, citlivosti, lunárního cyklu a mateřství. Toto znamení je silně zaměřeno na vytváření emocionálních vazeb a hlavně tzn. „rodinné pohody“

Rodinná pohoda je emocionálně pozitivní a stabilní domácí prostředí. Rakům na stabilitě a pozitivitě tohoto domácího prostředí bytostně záleží. Zdraví raků je tedy silně ovlivněno vazbami mezi členy domácího prostředí.

Rak a základní definující pojmy k zapamatování

  • citlivost
  • emocionální vnímavost – senzibilita
  • opatrovnictví
  • péče
  • mateřství
  • emocionální zranitelnost

Rak v postavení Slunce pomáhá lidem zaměřovat své tvořivé síly právě do oblasti rodiny. Tito lidé doslova žijí emocemi, i když častokrát to na nich není znát. Dokáží totiž kolem sebe vytvořit celkem silný pancíř.

Rak není vyloženě sociálním znamením. Řadě raků stačí pouze pár přátel, ale takových, kteří jim rozumí a nezraňují je. V jejich zájmu je vytváření pevných pout, nikoliv slabých a kvantitativně širokých.

REKLAMA
sangre unc - Znamení Rak: Analýza zdravotních problémů

Rak a jeho častá onemocnění

Jak již bylo zmíněno, rak je cyklickým znamením, jelikož mu vládne Luna. Měsíc se na obloze pohybuje ve znameních úplně nejrychleji ze všech nebeských těles. Má své pravidelné fáze, které ovlivňují příliv a odliv u nás na Zemi.

Jejich zdraví je teda cyklické. Podobně jako emoce ženy se mění i jejich zdraví. Luna je totiž symbolem ženství, mateřství a menstruace. Z toho důvodu by se ženy měly více zaměřit na své cykly, jelikož jsou pro ně velmi důležité.

Mezi častá onemocnění raků patří potíže s trávením, žaludeční vředy, bolesti žaludku, střevní neduhy, refluxní choroba, onemocnění ledvin, onemocnění kůže i dělohy a prsou. Samozřejmě to neznamená, že když je někdo rak, tak automaticky trpí těmito problémy. Je na ně jenom náchylnější. Proč?

Protože jejich psychika je zkrátka nastavená na řešení témat související s danými orgány. A pokud jsou tedy psychicky na tom špatně, tak se to primárně začne projevovat na těchto orgánech. Klasická psychosomatika.

Co tedy dělat pro zachování zdraví?

Každý rak by se měl soustředit především na své emoce a domácí prostředí. Raci velmi snadno podléhají melancholii a depresi, když jsou osamocení a jejich domov je prázdný. Prázdný nikoliv na nábytek, ale život.

REKLAMA
sangre unc - Znamení Rak: Analýza zdravotních problémů
Pro raky je velmi vhodné oživit svou domácnost květinami, o které se mohou starat. Hlavně by se také neměli úplně uzavírat před okolním světem a mít nějaké sociální vazby, které jim pomohou vidět život z té lepší stránky.

Pokud nějakého raka trápí problémy se žaludkem či vředy, tak mohou v první řadě vyzkoušet peruánský všelék Sangre de Drago.

Z českých luhů a hájů pak puškvorec, heřmánek, meduňky či mátu. Ale nejvíce pomůže odstranění stresu.

Ne obtíže s ledvinami může zabrat jalovec, kopřiva, kurkuma či lichořeřišnice. Ledviny úzce souvisí s vylučováním. Doporučuje se tedy nechat některé věci jít a zbytečně se jich emocionálně nedržet.

Ženy mohou při nepravidelné či jinak problematické menstruaci využít kotvičník, řebříček a měsíček.

Za energii života vám dobré zdraví přeje váš astrolog Jakub

REKLAMA

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

469 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*