Znamení Váhy: Analýza zdravotních problémů

Váhy jsou znamením krásy, vztahů a všeho, co s těmito tématy souvisí. Pro Váhy je velice důležité působit půvabně a příjemně. Co to váhy nejvíce zaráží je disharmonie, jelikož jsou na ni citlivé. Jaké jim způsobuje zdravotní problémy?

eshop energie života nabízí


KURKUMIN FORTE 100 tob.

zdravé srdce

799 Kč

REISHI 100 kapslí

prodlouží váš věk

449 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

MERUŇKOVÝ OLEJ 200 ml

zkrásní vaši pokožku

199 Kč


Znamení Váhy: Analýza zdravotních problémů
Znamení Váhy: Analýza zdravotních problémů
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Krása, půvab, vztahy, komunikace, rovnost a diplomacie. To vše jsou hlavní aspekty znamení Váhy, které se snaží ve svém životě vytvářet klid a pohodu.

KOTVIČNÍK FORTE 100 tob. extrakt 90% saponinů

Váhy bývají ve většině případů zcela nekonfliktní. Střetů se tak straní, jelikož to vytváří vrásky na obličeji, které nemají rády. Váhy si raději s lidmi popovídají a než, aby přímo dali najevo, že se jim něco nelíbí, zvolí těžkou diplomacii.

Váhy a základní definující pojmy k zapamatování

  • taktnost
  • komunikace
  • móda
  • umění (hudba, divadlo, zpěv)
  • harmonie
  • diplomacie
  • vztahy
  • absence konfliktů
  • krása a půvab

Když Slunce přechází do znamení Vah, tak dává svému nositeli potenciál dosáhnout společenského statusu formou diplomacie a vztahů. Tito lidé mohou mít i tendence tzn. vyhledávat dobrou společenskou partii.

Váhy jsou extrovertním společenským znamením. Velice je trápí, když jsou ve společnosti nepřijímané a nemají přátelé. Jako každé znamení zvěrokruhu mají také predispozice k určitým typům onemocnění, jaké to jsou?

Váhy a jejich častá onemocnění

Vyšší zájem o komunikaci a společenská setkání nás stojí mnoho energie. Váhy mohou mít problémy s ledvinami, které přímo odráží jejich psychický stav. Pro toto znamení je velice podstatné vnímání harmonie, jelikož dokáži poznat, kdy je jedna miska vah nad tou druhou. Pokud se z této disharmonie cítí dlouhodobě nesvé, tak je možné, že budou zasaženy pravě ledviny.

Jelikož jsou Váhy pod vládou Venuše, tak se zajímají i o módu a krásu. Jedním z našich primárních obleků je naše kůže, kterou mohou mít váhy náchylnější, a proto by o ni měli více pečovat. Úplně stejně jsou na tom i vlasy.

Mezi častá onemocnění vah tak můžeme zařadit ledvinové kameny, edém, uremii, problémy s kůží, lumbago nebo v menší míře problémy s vaječníky. Jak si s tím poradit?

Co tedy dělat pro zachování zdraví?

Váhy by hlavně měli pochopit, že ne vždy je harmonie dobrá. Někdy v životě je konflikt prostě potřeba. Je to vyloženě součástí přírody. Neříkám tím, aby se staly konfliktními, to ne. Pouze, aby se konfliktem a disharmonií netrápili.

Pokud vás trápí vaše úprava vlasů, oblečení či make-up. Neřešte to. Je to váš osobitý styl. Úspěšní lidé dokáží své nedostatky proměnit ve výhodu. Skutečně se tím netrapte. Hledejte cestu.

Pokud nějakou váhu trápí problémy s ledvinami, mohou vyzkoušet peruánskou bylinu chanca piedra.

Na problémy s kůží lze využít fenykl, koriandr, skořici, česnek či měsíček.

U gynekologických a hormonálních potíží lze sáhnout po kotvičníku anebo mace peruánské nebo obojí v jednom.

Za energii života vám dobré zdraví přeje váš astrolog Jakub


SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

41 Kč

RHODIOLA extrakt 5%

balzám na štítnou žlázu

249 Kč

REISHI prášek 100 g

prodlouží váš věk

249 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*