Znamení Váhy: Analýza zdravotních problémů

Váhy jsou znamením krásy, vztahů a všeho, co s těmito tématy souvisí. Pro Váhy je velice důležité působit půvabně a příjemně. Co to váhy nejvíce zaráží je disharmonie, jelikož jsou na ni citlivé. Jaké jim způsobuje zdravotní problémy?

REKLAMA

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč


Znamení Váhy: Analýza zdravotních problémů
Znamení Váhy: Analýza zdravotních problémů
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Krása, půvab, vztahy, komunikace, rovnost a diplomacie. To vše jsou hlavní aspekty znamení Váhy, které se snaží ve svém životě vytvářet klid a pohodu.

Váhy bývají ve většině případů zcela nekonfliktní. Střetů se tak straní, jelikož to vytváří vrásky na obličeji, které nemají rády. Váhy si raději s lidmi popovídají a než, aby přímo dali najevo, že se jim něco nelíbí, zvolí těžkou diplomacii.

Váhy a základní definující pojmy k zapamatování

  • taktnost
  • komunikace
  • móda
  • umění (hudba, divadlo, zpěv)
  • harmonie
  • diplomacie
  • vztahy
  • absence konfliktů
  • krása a půvab

Když Slunce přechází do znamení Vah, tak dává svému nositeli potenciál dosáhnout společenského statusu formou diplomacie a vztahů. Tito lidé mohou mít i tendence tzn. vyhledávat dobrou společenskou partii.

Váhy jsou extrovertním společenským znamením. Velice je trápí, když jsou ve společnosti nepřijímané a nemají přátelé. Jako každé znamení zvěrokruhu mají také predispozice k určitým typům onemocnění, jaké to jsou?

Váhy a jejich častá onemocnění

Vyšší zájem o komunikaci a společenská setkání nás stojí mnoho energie. Váhy mohou mít problémy s ledvinami, které přímo odráží jejich psychický stav. Pro toto znamení je velice podstatné vnímání harmonie, jelikož dokáži poznat, kdy je jedna miska vah nad tou druhou. Pokud se z této disharmonie cítí dlouhodobě nesvé, tak je možné, že budou zasaženy pravě ledviny.

Jelikož jsou Váhy pod vládou Venuše, tak se zajímají i o módu a krásu. Jedním z našich primárních obleků je naše kůže, kterou mohou mít váhy náchylnější, a proto by o ni měli více pečovat. Úplně stejně jsou na tom i vlasy.

Mezi častá onemocnění vah tak můžeme zařadit ledvinové kameny, edém, uremii, problémy s kůží, lumbago nebo v menší míře problémy s vaječníky. Jak si s tím poradit?

Co tedy dělat pro zachování zdraví?

Váhy by hlavně měli pochopit, že ne vždy je harmonie dobrá. Někdy v životě je konflikt prostě potřeba. Je to vyloženě součástí přírody. Neříkám tím, aby se staly konfliktními, to ne. Pouze, aby se konfliktem a disharmonií netrápili.

Pokud vás trápí vaše úprava vlasů, oblečení či make-up. Neřešte to. Je to váš osobitý styl. Úspěšní lidé dokáží své nedostatky proměnit ve výhodu. Skutečně se tím netrapte. Hledejte cestu.

Pokud nějakou váhu trápí problémy s ledvinami, mohou vyzkoušet peruánskou bylinu chanca piedra.

Na problémy s kůží lze využít fenykl, koriandr, skořici, česnek či měsíček.

U gynekologických a hormonálních potíží lze sáhnout po kotvičníku anebo mace peruánské nebo obojí v jednom.

Za energii života vám dobré zdraví přeje váš astrolog Jakub

REKLAMA

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*