Znamení Kozoroh: Analýza zdravotních problémů

Kozoroh je znamením disciplíny, pravidel, práce a obrovského smyslu pro povinnost i pořádek. Je to znamení, které se snaží těžkou a tvrdou prací získat co nejvíce vážnosti a respektu. Jak je na tom ale se zdravím? K jakým neduhům má predispozice?

REKLAMA

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč


Znamení Kozoroh: Analýza zdravotních problémů.
Znamení Kozoroh: Analýza zdravotních problémů.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Práce, práce a zase práce. Tak nějak lze základně definovat znamení Kozoroh. Lidé v tomto znamení jsou vysoce pracovití a jako hora, chtějí stoupat k nebesům. Respekt a profesionalita je středem jejich života.

Kozorozi nejsou vyloženě sociálním znamením, avšak společností nepohrdnou, obzvlášť když je to ta vyšší společnost. Společenský status, váženost i nepostradatelnost mají pro ně velmi vysokou hodnotu a od toho se také odvíjí jejich život.

Kozoroh a základní definující pojmy k zapamatování

  • pracovitost
  • respekt
  • zodpovědnost
  • ctižádost
  • schopnost něco budovat
  • dosahování praktických výsledků
  • pečlivost

Když Slunce přechází do znamení Kozoroha, dává zrozenci touhu po materiálním zabezpečení a potenciál jej dosáhnout. Pro Kozoroha je tedy podstatné dodržovat a zastávat společenská pravidla.

Snem většiny Kozorohů je dosáhnutí ředitelské pozice, ze které mohou řídit celou firmu. Pro Kozoroha není podstatné být slavný a viditelně úspěšný, ale být prostě úspěšný v životě samém a zároveň efektivní. Zda to někdo vidí, je druhá věc. Jestli je dotyčný v jejich poli působnosti, zajisté jejich mnohdy nedirektivní vedení pocítí.

Kozoroh a jeho častá onemocnění

Jelikož jsou Kozorozi velice disciplinovaní a pracovití jedinci, pod vládou Saturnu, tak mezi jejich časté neduhy patří problémy s kůží, kostmi, klouby a ekzémy.

Kosti v našem těle reprezentují stabilní a pevnou oporu, stejně jako zákony a pravidla ve společnosti. Jelikož se Kozorozi vysoce soustředí na tyto témata, jsou náchylnější k neduhům v těchto oblastech.

Kůže taky určitým způsobem značí naše hranice, respektive hranice našeho těla. Kozorozi velice rádi vymezuji své hranice vůči ostatním. Dělají jen to, co je v jejich kompetenci a na kompetence ostatních nesahají.

Co tedy dělat pro zachování zdraví?

Určitě nebýt tolik zatrpklým a více si užívat života, smát se. Někdy mohou Kozorozi být až příliš vysazení na pravidla a práci, že opomíjí jiné věci okolo sebe.

Pokud nějakého Kozoroha trápí problémy s kůží, může vyzkoušet fenykl, koriandr, skořici, česnek či měsíček.

Na problémy s kostmi a klouby pomůže nejlépe kostival, aloe vera, boswelliu či eucalyptus

Za energii života vám dobré zdraví přeje váš astrolog Jakub

REKLAMA

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*