Znamení Kozoroh: Analýza zdravotních problémů

Kozoroh je znamením disciplíny, pravidel, práce a obrovského smyslu pro povinnost i pořádek. Je to znamení, které se snaží těžkou a tvrdou prací získat co nejvíce vážnosti a respektu. Jak je na tom ale se zdravím? K jakým neduhům má predispozice?

eshop energie života nabízí


ANGIOSMIN H 60 tablet

na křečové žíly

349 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

139 Kč

RHODIOLA extrakt

štítná žláza

249 Kč


Znamení Kozoroh: Analýza zdravotních problémů.
Znamení Kozoroh: Analýza zdravotních problémů.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Práce, práce a zase práce. Tak nějak lze základně definovat znamení Kozoroh. Lidé v tomto znamení jsou vysoce pracovití a jako hora, chtějí stoupat k nebesům. Respekt a profesionalita je středem jejich života.

Kozorozi nejsou vyloženě sociálním znamením, avšak společností nepohrdnou, obzvlášť když je to ta vyšší společnost. Společenský status, váženost i nepostradatelnost mají pro ně velmi vysokou hodnotu a od toho se také odvíjí jejich život.

Kozoroh a základní definující pojmy k zapamatování

  • pracovitost
  • respekt
  • zodpovědnost
  • ctižádost
  • schopnost něco budovat
  • dosahování praktických výsledků
  • pečlivost

Když Slunce přechází do znamení Kozoroha, dává zrozenci touhu po materiálním zabezpečení a potenciál jej dosáhnout. Pro Kozoroha je tedy podstatné dodržovat a zastávat společenská pravidla.

Zdraví

Snem většiny Kozorohů je dosáhnutí ředitelské pozice, ze které mohou řídit celou firmu. Pro Kozoroha není podstatné být slavný a viditelně úspěšný, ale být prostě úspěšný v životě samém a zároveň efektivní. Zda to někdo vidí, je druhá věc. Jestli je dotyčný v jejich poli působnosti, zajisté jejich mnohdy nedirektivní vedení pocítí.

Kozoroh a jeho častá onemocnění

Jelikož jsou Kozorozi velice disciplinovaní a pracovití jedinci, pod vládou Saturnu, tak mezi jejich časté neduhy patří problémy s kůží, kostmi, klouby a ekzémy.

Kosti v našem těle reprezentují stabilní a pevnou oporu, stejně jako zákony a pravidla ve společnosti. Jelikož se Kozorozi vysoce soustředí na tyto témata, jsou náchylnější k neduhům v těchto oblastech.

Kůže taky určitým způsobem značí naše hranice, respektive hranice našeho těla. Kozorozi velice rádi vymezuji své hranice vůči ostatním. Dělají jen to, co je v jejich kompetenci a na kompetence ostatních nesahají.

Co tedy dělat pro zachování zdraví?

Určitě nebýt tolik zatrpklým a více si užívat života, smát se. Někdy mohou Kozorozi být až příliš vysazení na pravidla a práci, že opomíjí jiné věci okolo sebe.

Pokud nějakého Kozoroha trápí problémy s kůží, může vyzkoušet fenykl, koriandr, skořici, česnek či měsíček.

Na problémy s kostmi a klouby pomůže nejlépe kostival, aloe vera, boswelliu či eucalyptus

Za energii života vám dobré zdraví přeje váš astrolog Jakub


BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

399 Kč

CAIGUA 100 tob.

vyčistí cévy

359 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

449 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*