Znamení Beran: Analýza zdravotních problémů

Beran je prvním a ohnivým znamení zvěrokruhu se silným zájmem o vlastní individualitu a akci. Každý kdo má Slunce v tomto znamení, čelí v životě výzvám. Jaké to jsou a jak se projevují na zdraví?

REKLAMA

MACA 10:1 20 g

vyladí hormony

189 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

209 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

249 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč


Znamení Beran: Analýza zdravotních problémů
Znamení Beran: Analýza zdravotních problémů
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jaké jsou jeho charakteristické vlastnosti a pojmy k zapamatování? Beran a každé beraní Slunce označuje začátek jara, začátek nového cyklu, začátek života. 21. březen je doba, kdy se sinusoida natočení země vůči Slunce opět mění na teplé dny.

Každý, kdo má slunce v Beranu, představuje přesně tuto novou energii přinášející život. Během první třetiny jara dostává příroda ze Slunce energii a v dalších rozkvétá. Proto je znamení berana přisuzován prvotní životní náboj – velký třesk.

Řada Beranů má i tyto tendence se takto chovat, avšak záleží na celém zbytku horoskopu pro určení přesné povahy jedince, která může být při špatně postaveném Slunci značně odlišná.

Proto zde vypsané charakteristiky některé berany budou zcela vystihovat a dalším beranům spíše poukáží, z čeho jejich ego získává sílu a co je naplňuje.

Základní pojmy definující znamení beran

  • tvrdohlavost
  • agrese
  • optimismus
  • zapálení
  • instinktivní rychlé jednání
  • nedomýšlení budoucích následků
  • iniciativnost
  • unáhlenost
  • riskování
  • často i sportovní aktivity (záleží na postavení Marsu v horoskopu)

Slunce v Beranu dodává člověku impulzivnost, touhu vyhrávat, bojovat.Dodává silnou vůli a mnoho beranů často od okolí může slýchat, jak jsou neohrabaní a naštvaní. Faktem je, že jim jen okolí připadá prostě nedynamické a bez energie.

Snadno se vyhecují a mají neustálou potřebu všem okolo dokazovat svou sílu, protože právě skrze berany mluví původní živočišně chování. Vůdcem smečky se stává vždy ten, kdo se umí nejlépe porvat a je největší. Proto, když si berani nastaví nějaké cíle jsou si tvrdohlavě za nimi, i když mohou být často nepraktické.

To samozřejmě platilo, když byl člověk více zvíře a zásoba vědomostí nebyla taková, jakou ji náme dnes. Berani se strašně rádi hádají. Otázkou ale je – Co za zdravotní potíže může toto chování psychosomaticky způsobit?

Častá onemocnění beranů

Impulzivnost, soutěživost, pohyb, agrese, nervy, nedomýšlení budoucnosti. To vše člověka vede k vysokému krevnímu tlaku, migrénám, bolestem hlavy a v neposlední řadě k mnoha fyzickým zraněním.

Problém se zde také může vyskytovat v játrech, které značně reagují na jakoukoliv agresivitu. Onemocnění srdce zde také nebývá výjimkou hlavně ve starším věku.

Pozor! To, že jste beran, neznamená, že tato onemocnění máte nebo musíte mít. Pouze poukazujeme na fakt, co vám hvězdy daly do vínku a kam se až situace se zdravím může zvrhnout, pokud budete stále hodně naštvaní, agresivní, bezohlední a impulzivní.

Co tedy dělat pro udržení zdraví?

Dozajisté je mnohem lepší využít svou dynamickou energii ve sportu či jiných soutěžích (kupříkladu mentálních), než zraňovat své blízké okolo sebe. Sport vám pomůže se vybít a umožní vám následně dopřát si chvíle klidu a regenerace.

Avšak silně doporučujeme provádět meditace a jógu. Jakožto berani dokážete druhé svou energií motivovat a inspirovat. Nebojte se toho. Buďte vůdci ve své oblasti. Jenom si toho na sebe moc nenakládejte. Když se přepálíte, tak vyhoříte. Pak přichází deprese, proto si pravidelně dopřávejte dny regenerace.

Pokud již však nějakými z vypsaných potíží trpíte, doporučuji přečíst si následující články a držet se doporučených rad a postupů léčby.

Migréna vás trápí? Na vině může být stres

Jak snížit krevní tlak bez léků přírodní cestou

Jaterní testy: Jak zlepšit jejich výsledky?

Hroznová jadérka proti nemocem srdce

Regenerace. Proč tuto schopnost ztrácíme?

Za energii života vám pevné zdraví přeje Jakub

REKLAMA

MERUŇKOVÝ OLEJ 200 ml

zdravá pokožka

199 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

199 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

799 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*