Znamení Vodnář: Analýza zdravotních problémů

I když za celkový náš zdravotní stav si ve většině případů můžeme sami, tudíž nemá cenu obviňovat naše hvězdné znamení, pochopení našeho vnitřního programování nám umožňuje lépe poznat, k čemu všemu máme predispozice. K jakým zdravotním neduhům mají sklony Vodnáři?

REKLAMA

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Znamení Vodnář: Analýza zdravotních problémů.
Znamení Vodnář: Analýza zdravotních problémů. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Vodnář je znamením intelektu a kolektivismu. I když nemusí být vždy vyloženě společenským, tak ve většině případů tomu tak je.

Pro Vodnáře je nejpodstatnější být originální a dělat věci jinak a tím posouvat lidstvo a společnost dál. Ať už je to ve formě punkerského životního stylu nebo práce vědce. Vodnář dokáže být vždy originálním, ať už dělá nebo žije kdekoliv.

Vodnář a základní definující pojmy k zapamatování

  • silné racionální myšlení
  • vysoká míra objektivity
  • místy až citová netečnost a chlad
  • zájem o společenské dění
  • racionalismus
  • kolektivní vnímání
  • zájem o vědu a techniku
  • tolerance
  • přátelství

Když Slunce přechází do znamení Vodnáře, dává člověku vůli investovat své tvořivé síly do čehokoliv, co se vymyká zaběhnutému tradičnímu způsobu fungování společnosti.

Tito lidé velice rádi ostatním dávají najevo, jak jsou originální a zajímaví a velice je tíží, když jim někdo řekne, že jsou ovce, které neumí používat vlastní hlavu.

Touha po originalitě, racionálním myšlení a změnách ve společnosti psychosomaticky vytváří prosto pro určité typy onemocnění. Jaké to jsou?

Vodnář a jeho častá onemocnění

Jelikož je vodnář spíše mentálním znamením než-li fyzickým, tak nemá ani příliš velký zájem o fyzické aktivity. Z tohoto důvodu si může vyvinout trošku slabší konstituci a tím i větší náchylnost na virové i infekční onemocnění.

Jelikož je to rebel, tak zde můžou vzniknout problémy s páteří a kostmi, které představují disciplínu a řád, který tolik neradi dodržují

V moderní době se již mohou objevit problémy se zrakem z dlouhého sezení u počítače či používání mobilu. Jsou tak zatíženy oči i nervový systém.

Vodnáři by si také měli dávat pozor na návykové látky, ke kterým jsou snadno přitahování jednak ze zájmu o nové věci, ale také i skrze kolektiv svých přátel.

Výše uvedené informace se nesnaží tvrdit, že každý Vodnář trpí těmito nemocemi, ale pouze, že k nim má predispozice, na základě svého chování.

Co tedy dělat pro zachování zdraví?

Vodnáři by si měli hlavně dávat pozor na to, v jakém kolektivu lidí se pohybují. Jelikož společnost lidí je pro ně velice silným tématem.

Určitě neuškodí, pokud si dopřeji odpočinek od veškeré elektroniky, kterou používají a začnou trochu sportovat a dbát i na svůj jídelníček.

Na problémy s kostmi a klouby pomůže nejlépe kostival, aloe vera, eucalyptus.

Pokud Vodnáře bolí oči, heřmánek, světlík, měsíček či jitrocel jsou ty pravé bylinky, po kterých by měl šáhnout.

Na problémy s nervovou soustavou, koncentrací a bolestmi hlavy doporučuji využít guaranu místo kávy a brahmi na posílení mentálních funkcí.

Pro posílení imunitního systému a posílení konstituce (svalové soustavy) lze využít ašvagandu, kotvičník či kořen maca.

Jakub

REKLAMA

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*