Horoskop na tento týden od 17. do 23. června 2019

Pokud se vám zdálo, že poslední dobou stojíte na místě, tento týden budete mít příležitost vaši stagnující situaci změnit. A to velmi rozhodně a razantně, protože vás k tomu bude pohánět velmi silná energie. Když ji nevyužijete, počítejte s tím, že ona výjimečná možnost transformace se může naopak projevit ve formě hněvu či vzteku.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč


Horoskop na tento týden od 17. do 23. června 2019.
Horoskop na tento týden od 17. do 23. června 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že když se do toho pořádně obujete, dostane se vám povzbuzení v podobě nečekaných pozitivních zpráv. Povzbudí vás k neotřelým činům, které jinak stále matematicky předvídatelný systém čekat nemůže. Je proto žádoucí učinit překvapující kroky, bez ohledu na to, jak se na vás bude dívat okolí. Vězte, že každý člověk bude chápat vaše jednání jen ze své úrovně vědomí.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Analogicky to stejné platí rovněž o samotném vyšším účelu vašeho jednání. Zatímco z nižší úrovně se některé vaše činy mohou jevit jako sobecké, z vyšší, která vidí dále do budoucnosti, se naopak může jednat o činy velmi šlechetné, obětující. A naopak – některé činy, které v naší realitě vypadají jako šlechetné, jsou ve skutečnosti velmi vypočítavé a sebestředné.

Samozřejmě mnoho činů bude sobeckých či šlechetných vždy, ať už bude jejich vývoj v čase jakýkoliv.

Jak to ale rozeznat? Všímejte si, jaký má daný člověk ze svého jednání prospěch. „Po ovoci poznáte je,“ zní velmi výstižné biblické přísloví.

Pokud jsou motivy člověka manipulativní za účelem vašeho ovládnutí, abyste se stali jeho otrokem, odvrhněte ho.

Pokud jsou motivy člověk inspirující za účelem vašeho poznání, abyste se stali svobodnými bytostmi, následujte ho.

Rozhodnutí je na vás.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí může být dnem, kdy se ve vás mohou zmítat nejrůznější pocity, vyvolávající zmatek. Doporučujeme následovat rady zkušenějších, kteří vám pomohou se přes tento nápor přenést, byť to nemusí být jednoduché.

Úterý

V úterý se situace ustálí, ale přesto bude žádoucí držet se rad, kterých se vám dostalo v pondělí. Povedou vás k úspěchu a po nové cestě.

Středa

Středa bude dnem výměny názorů, ale v dobrém. Bude se celkem dařit, i když ne všechno půjde, jak byste si přáli. Odpoledne pak už vše poběží jako po másle.

Čtvrtek

Ve čtvrtek bude zapotřebí oné rozhodnosti, o které se zmiňujeme v úvodu. Pokud se patřičným způsobem rozjedete, zjeví se vám vize v podobě zpráv, z nichž budou vize vycházet. Je nutno plně důvěřovat svému vyššímu já.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Ačkoliv pátek začne nějakým koncem, pak se situace obrátí směrem k pozornosti, kterou vám bude věnovat vaše okolí, což vás povzbudí a nalije do žil čerstvou sílu.

Sobota

Sobota bude poněkud náročná, zejména ve vzájemném porozumění. Možná bude nutné ubrat ze své umíněnosti to ostatním vysvětlit. Pak přijde hluboký klid.

Neděle

Pozornost okolí vás bude posilovat i v neděli. Jenže v tento den je nutno si dát pozor, protože tato energie nemusí posilovat vaši duši, ale naopak ego, a to poměrně nezdravým způsobem. Pokud tomu přece jen podlehnete, karma vám to hned vzápětí vrátí tak, že vaše úsilí bude vyznívat naprázdno.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 17. do 23. června 2019 269b - Horoskop na tento týden od 17. do 23. června 2019  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 17. do 23. června 2019  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 17. do 23. června 2019  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*