Znamení Býk: Analýza zdravotních problémů

Býk jakožto druhé znamení zvěrokruhu poukazuje na životní princip růstu a prosperity. I když je toto znamení mírumilovné, má své vlastní problémy. Jaké to jsou?

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč


Znamení Býk: Analýza zdravotních problémů
Znamení Býk: Analýza zdravotních problémů
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Býk je znamením představující prosperitu, plodnost, hospodářství. Býk je svým vlastním charakterem solidní, praktický, mírumilovný a loajální. Jestliže Beran je silou, která sémě zasadí, tak býk je potom půdou a deštěm, které mu pomohou vyrůst.

U býka se také často setkáme s pojmy, jako je pán hospodář, pan majitel apod. A to není od věci. Býk je totiž zemním fixním znamením, což znamená, že hmota a stálost jsou pro něj prioritou. Není to tak, že nedokáže filozofovat, ale není to pro něj natolik důležité.

Býk se velmi těžko přesvědčuje o jiných názorech, nerad mění svůj režim, a co úplně nesnáší, jsou nečekané silné změny v životě. Pro býka, který si výdaje a příjmy počítá již na rok dopředu je nečekaný výdej za opravy opravdu něco strašného.

Raději vždy hledá levnější a praktičtější řešení vzniklého problému. Býk je znamením, co velmi rádo nabývá, ale nechce pustit.

Základní pojmy definující znamení býk

  • pohodlnost
  • luxus
  • kvalita
  • harmonie
  • krása
  • plodnost
  • praktičnost
  • mírumilovnost
  • loajalita
  • stabilita

Slunce v býku dodává lidem chuť zabývat se praktickou realitou. Chuť všem ukázat, že já mám na to vydělat velké peníze a všechno luxusní a kvalitní si koupit. Jakožto znamení pod vládou Venuše má velice zesílený magnetismus a obzvlášť u mužů vytváří gentlemanství.

Býci si doslova přitahují věci a lidi do svého života, jelikož na ostatní dokáži zapůsobit silným půvabným dojmem a svou mírumilovností.

Mnoho lidí také u býků nalezne oporu, pokud mají v životě nějaký nepořádek či výraznější disharmonii. Býk dokáže vždy skvěle poradit, jak tyto věci napravit.

Samozřejmě býci mají jakožto každé znamení zvěrokruhu i své negativní vlastnosti, které psychosomaticky mohou, ale nemusí, způsobit řadu onemocnění. Jaké to jsou?

Častá onemocnění znamení býk

Pohodlnost, komfort, nedynamičnost, zakořeněnost a smyslnost. To vše jsou vlastnosti, které podporují vznik řady chronických onemocnění. Tato onemocnění vyplývají z životního stylu býků, který se jen tak nezmění.

Mezi častá onemocnění lze tedy zařadit bolesti a problémy s kostmi. Kvůli silné smyslnosti a zvýšeným chutím může docházet k přejídání sladkého a přibývání na váze. Což může přerůst až v diabetes druhého typu.

K dalším typicky nemocem patří také alergie, astma, vysoká hlenovitost a infekce v oblasti hrdla. Vysoká hladina cukru v krvi a v některých případech i svalová atrofie některých partií z nedostatku pohybu.

Každopádně jako v předchozím článku o beranu, tak i zde zmíníme důležitou informaci. Pokud máte Slunce v býku, tak to ještě neznamená, že těmito onemocněními disponujete.

Spíše základní charakteristické vlastnosti býků vás vnitřně naplňují nebo po nich toužíte. Na základě toho v životě jednáte a toto jednání může psychosomaticky způsobovat tyto nemoci. Takže spíše racionálně zvažte, nakolik si k vypsaným onemocněním sami nadbíháte. Nevsugerovávejte si je.

Co tedy dělat pro zachování zdraví?

Cest existuje hned několik. Nejlepší ze všeho bude do vašeho pravidelného režimu zařadit pohyb, který budete postupně navyšovat. Většina býků má prostě ráda jezení, stačí si akorát říct, že si ho musíte zasloužit.

Nemá cenu do těla tlačit přebytečné kalorie, které se pak nespálí. Na kráse vám to určitě moc nepřidá a akorát tím podněcujete vznik chronické obezity. Upravte dietu nebo začněte cvičit.

Také se nebojte některé věci nechat jít. I když je to velice těžké přijmout a ještě těžší to učinit, je to potřeba. Přílišná fixace na věci vás už někdy zbytečně moc zpomaluje a kvůli tomu pak psychicky strádáte.

Jelikož jste vyloženě gravitační/magnetičtí, tak si do života kromě pozitivních věcí přitahujete i ty negativní. Myslete na to. Odstraňte ze života negativní lidi i práci. Ano, naruší to vaši stabilitu a jistoty, ale z dlouhodobého hlediska se vám to vyplatí jak na zdraví, tak i duševní pohodě.

Do svého jídelníčku můžete zařadit například guaranu, která vám pomůže udržet metabolismus aktivní. Také vřele doporučíme brahmi, které dokáže lépe prokrvit mozek a zlepšit mentální výkony. Pro zdravé kosti můžete využít křemelinu.

Proti astmatu a alergiím bychom v jídelníčku měli omezit živočišné a hlavně mléčné produkty. Camu camu vám zase může pomoci při astmatu. Ve většině případů vám postačí správná změna životního stylu. Nicméně doporučené doplňky potravy vám zdravotně prospějí i na jiných frontách.

Za energii života vám dobré zdraví přeje Jakub

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*