Kdo za to může? Jedině oni!

Každý den čelíme událostem, které minimálně ovlivňují náš život. Ale přesto jim věnujeme mnohem větší pozornost než skutečnostem, které mají na náš osud daleko zásadnější vliv.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

449 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

349 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

449 Kč


Kdo za to může? Jedině oni!
Kdo za to může? Jedině oni! foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Proč tomu je? Říká se tomu strategie odvedení pozornosti od vlastních problémů. Doslova můžeme říct, že se jedná o útěk. Někdy jde téměř o úprk.

Na první pohled to vypadá, že si tím zachraňujeme svůj život. Ale to je pouze iluze. Ve skutečnosti si jej touto taktikou naopak boříme. Vtip je v tom, že tak činíme velmi pomalu a nenápadně, až se stáváme roboty simulace, kterou jsme si vytvořili my sami.

Protože pokud bychom neodvedli svou pozornost od vlastního nitra, které je tím zásadním, kdo je zodpovědný za náš život, tak bychom se přece nemohli mít vůbec špatně. Když bychom důsledně vyřešili každý problém, se kterým se potkáme, neměli bychom logicky vůbec žádný.

Byli bychom veselí, šťastní, bez starostí, protože jak říká dalajláma, pokud má problém řešení, nač jsou starosti. A pokud problém řešení nemá, tak nám starosti stejně nepomůžou.

Jenže my tímto způsobem žijeme. Stárneme starostmi. Libujeme si v neustálém stěžování si. Ale nikoliv na sebe, ale na ostatní. Za všechno můžou oni.

Politici, podnikatelé, šéfové, kolegové, přátelé, manželky, manželé, rodiče, děti, prostě všichni kromě nás samotných.

Libujeme si tak v utrpení. A to je úchylka. Ale jsme opravdu tak skálopevně přesvědčeni, že kdybychom si neměli na co či na koho stěžovat, tak náš život ztratí smysl?

Pevně věřím, že nejsme. Protože někde hluboko uvnitř víme, že se určitě neztratí. Ale taky víme, že se určitě změní.

Jak udělat první krok? Jeho řešení je tak jednoduché a nádherné. Stačí si navzájem pomáhat. Myšleno se navzájem podporovat. Přát si. Fandit si.

Díky takové podpoře budeme mít mnohem větší chuť se zabývat sami sebou a nikoliv ostatními. A postupně tak budeme nabývat sebevědomí. O tom smysl života na Zemi přece je, což?

Ještě si stále chcete na něco stěžovat?

Třeba že vás nikdo nechce podporovat?

Tak začnete s tím sami a uvidíte zázraky, které se pak začnou dít.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Kdo za to může? Jedině oni! 269b - Kdo za to může? Jedině oni!  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Kdo za to může? Jedině oni!  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Kdo za to může? Jedině oni!  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

129 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

699 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*