Horoskop na tento týden od od 6. do 12. prosince 2021

Tento týden bude ve znamení našeho vítězství nad egoismem těch, kteří chtějí přikazovat a zakazovat. Paní Štěstěna nám ukáže svou velmi laskavou tvář, v našich nitrech se rozvine harmonie, takže se s klidem a odhodláním můžeme pustit do naplnění našich poslání. Mnoho z nás si konečně uvědomí, co je smyslem jejich života.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na tento týden od od 6. do 12. prosince 2021.
Horoskop na tento týden od od 6. do 12. prosince 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden doporučuje, abychom se nebáli odvážně investovat do své budoucnosti. Čeká nás totiž zásadní obrat, který předznamenává mnohá naše další vítězství, k nimž nám bude velmi vydatně přáno.

Je však nutno podotknout, že nemá smysl vyzývat k podobnému kroku ty, kteří vůbec nerozumějí, co to vlastně znamená. Raději zůstanou dál v osidlech své nemohoucnosti cokoliv se svým životem udělat. Tak byli naprogramováni. Věnujeme se proto jen vlastnímu poslání – otevírat oči těm, kteří je chtějí otevřít, protože pochopili, že jakákoliv víra je slepá. Pokud chtějí začít používat svůj zrak, musí se snažit vědět.

Nebude to však jednoduché, protože světlo, které nikdy neviděli, je příliš ostré. Nenechme se odradit prvotními negativními reakcemi, které nás mohou vnitřně znervózňovat. Pokud budeme pevní a rozhodní, čeká nás vítězství a růst sebedůvěry, že dokážeme s lidmi na stejné lodi společně měnit realitu pouhou myšlenkou.

Tato naše nová cesta je náročná, protože je těžké přesvědčit jejími výsledky čistě materialisticky smýšlejícími lidmi. Naštěstí nám opět bude přáno, abychom případná nedorozumění a nepochopení snadno překonali, protože jsme si to plně zasloužili.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne obnovením našich sil, ale také nepochopením ze strany těch, kterým se snažíme něco důležitého vysvětlit. Jděme proto avizovanou novou cestou. Buďme pozorní, lidé na stejné vlně nás podpoří.

Úterý

V úterý se dočkáme povzbuzení. Pochopíme něco, co jsme měli celou dobu před očima. Když si necháme poradit, jak s tím naložit, naše trpělivé úsilí přinese své plody.

Středa

Středa bude velmi harmonická, plná hojnosti, štěstí a seberealizace. Naše trpělivá práce se dočká obrovské podpory.

Čtvrtek

Ve čtvrtek nám může něco kazit náladu, ale pokud se plně oddáme svému vnitřnímu záměru, pochopíme, jak získat pro něj další podporu.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek může poněkud prázdný, nikam nevedoucí. Když si tento den zjednodušíme, čeká nás transformace mysli, která nám ukáže další cestu.

Sobota

Ona nová cesta se nám ještě více zřetelněji ukáže v sobotu. Začne menší úspěchem, který bude světlem z budoucnosti, i když zatím dlíme v zahradě, z níž zdánlivě žádná brána nevede. Ale vede, jen ji musíme najít.

Neděle

Neděle začne mysticky, aby z nás vyzkoušela, jak jsme silní. Může nás totiž potkat konflikt, který má ve skutečnosti prověřit naši sebedůvěru. Nadhled je přesně vlastnost, kterou si musíme zachovat.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od od 6. do 12. prosince 2021 269b - Horoskop na tento týden od od 6. do 12. prosince 2021  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od od 6. do 12. prosince 2021  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od od 6. do 12. prosince 2021  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*