Jak poznáme, že začínáme žít v páté dimenzi?

Ano, v tomto článku vám odpovíme na otázku: co znamená přesunutí z 3D vědomí do 5. rozměru? Někteří lidé tvrdí, že tento přesun je jako masivní aktualizace vašeho celého operačního systému. Ano, je to pocit, jako byste přešli z lidského vědomí 3.0 na vesmírné vědomí 12.0. Znamená to však, že nejprve musíme projít 4. rozměrem.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

​Ta funguje v podstatě jako očistný filtr, protože je to doména srdce naplněného láskou, jednotou a bezstarostností. Pátý rozměr je pak realitou ještě čistější lásky a vesmírného vědomí, a je tedy skutečně multidimenzionální realitou. A pamatujme – v tomto fotonovém pásu energie zůstaneme dalších 2 000 let, čímž dojde k obrovskému posunu ve vědomí celého lidstva.

Ano, dámy a pánové, každý z nás se přesune z 3D vědomí do 5. rozměru – „osvícené reality“. Tento posun přivede lidstvo do věku Vodnáře, kdy budeme jako sjednocený harmonický svět pracovat společně v míru. Dojde k tomu velmi pomalu, takže se snadno přizpůsobíme a začleníme. Existuje 7 základních znamení, která nás upozorní, že vstupujeme do 5. dimenze. Skvělé na tom je, že tato znamení čekají na každého. Existuje daleko víc podivných multidimenzionálních zkušeností, které zažijeme při svém přechodu z 3D do 5D, ale těchto 7 se objeví vždy. Pokud jsme odhodlaní zůstat věrní a milující a odevzdáme se svému vyššímu já, povzneseme se a odemkneme vědomí pátého rozměru přirozeně, s radostí a lehkostí. A ještě něco – neberme tento přesun příliš vážně! Užívejme si jej a pamatujme, že jde jen o hru vědomí, která nás má dovést k individuálnímu a společnému probuzení.

V životě budeme častěji zažívat pocity obrovské radosti, lásky a údivu

Čtvrtá a pátá dimenze nám poskytnou aktualizaci operačního programu a DNA. Bude se nám zdát, jakoby našemu tělu a duši byla nabídnuta možnost fungovat uvnitř nejnovějšího a nejrychlejšího počítače, který pracuje plynule a rychlostí světla! Pomůže, pokud tento proces restartujeme (meditací, cvičením a přechodem na vegetariánskou/raw stravu), takže naše tělo a mysl budou mnohem stabilnější a expanzivnější; bude nám to lépe myslet, budeme kreativnější a náš život bude obecně jednodušší. Rovněž budeme daleko otevřenější neustálému plynutí života v každém okamžiku. Pocítíme v sobě skutečný pocit údivu a vzrušení ze svého života a tato přirozená bezstarostnost nám pomůže přivítat nové možnosti s láskou a vděčností.

Těžkých negativních problémů se zbavíme snadněji a rychleji

Jsme zde proto, abychom se naučili lekci, kvůli které zde byla naše duše poslána. A musíme se naučit, jak se od problémů oprostit a vypustit ze svého vědomí negativitu, malost, bezmoc, nekompetentnost a chudobu. Oprostíme se od toho, co nás celý život tížilo! Jedině tak budeme moci vstoupit do pulzujících 4D a 5D rozměrů plných víry, bezstarostnosti, smíchu a lásky. Naše karma se rozplyne během minut nebo sekund, místo měsíců a let, které by zabrala psychoterapie. Je to jako by vesmír zapnul náš vnitřní mixér na nejvyšší otáčky, přeměnil naše husté, těžké látky (myšlenky, pocity), odstranil dužinu, nechal jen důležité živiny a dodal nám osvícenější prožitek života, který připomíná tekuté světlo!

Díky svým smyslům fyzicky zažijeme krásnější svět

Začne nám připadat, že barvy světa jsou jasnější a plnější! Také začneme vnímat širší spektrum barev podobné „hippie“ duhovým barvám. Pokud prožíváme emocionálnější stav, jsou barvy ještě nádhernější a zářivější. Pokud potkáme lidi, kteří rovněž žijí v 5. rozměru, pocítíme hluboké vnitřní štěstí, které nám může vehnat do očí slzy radosti. Uslyšíme božskou píseň stvoření, hudbu sfér, věčné OM a zvuk ticha. Můžeme se naladit na orchestr světla, který neustále hraje v pozadí a přináší do našeho srdce radost.

Čas nám bude připadat plynulý, věčný a zdánlivý

Čas bude plynout a my se jako voda budeme přesouvat od jedné události a životní zkušenosti ke druhé. Události, jejich vznik a vývoj nebude nikým souzen. Uvědomíme si, že nejsme konatel a že věci se dějí skrz nás. Trojrozměrné vnímání času nám přijde zbytečné, jakmile si uvědomíme, že tento život nemá konec. Pochopíme, že jsme věčnou a všemocnou bytostí, která nemůže umřít. Pochopíme, že jakmile náš život v tomto těle skončí, budeme žít dále a věčně. Uvědomíme si to a nebudeme o tom pochybovat.

Neustále budeme prožívat nevysvětlitelné synchronní zážitky a zázraky

Budeme zažívat úžasné synchronicity – skoro každý den. Vesmír k nám bude neustále promlouvat a dávat nám znamení o tom, kam jít a co dělat. Budeme si připadat jako na zázračné cestě magickým světem, ve kterém je vše možné! Jakmile se naše třetí oko zcela otevře, budeme schopni prohlédnout do čtvrté a páté dimenze. To znamená, že uvidíme světla, portály a vrstvy energie prostupující jak nebem, tak třeba i našim kuchyňským stolem. Jak se bude přechod mezi rozměry přibližovat, budeme si všímat dalších věcí, které se kolem nás ve skutečnosti nacházejí. Věda a duchovno se sjednotí a my získáme nekonečné vědomosti o všem kolem nás. Pokud budeme trénovat naslouchání našim průvodcům z vyšších světů, budeme schopni se dozvědět vše o všech a kdykoliv budeme chtít.

Bude nám připadat, jako by vás vedlo něco vyššího, než vlastní mysl/představivost

Naše mysl se utiší, což znamená, že budeme schopni vnímat bytosti z jiných dimenzí. Mezi nimi mohou být andělští a duchovní průvodci, předci a vyšší bytosti, které nám ukáží cestu domů. Jakmile se naladíme na tuto vlnu, uvědomíme si, že je kolem nás řada vyšších bytostí, které nám neustále pomáhají. Ať se spojíme s kýmkoliv, budeme cítit ohromnou podporu, bezpečí a jistotu, protože žádné nižší temné energie zde nebudou schopny přežít. Našemu propojení a zkušenostem budeme moci důvěřovat na 100 %.

Dokážeme využívat zázračnou sílu svého skutečně multidimenzionálního těla

Protože čas a prostor jsou pouhou iluzí, veškerá hmota je energií a vědomím a my jste tvořeni tím, co tvoří i vše okolo nás, bude naše mysl schopna úžasných věcí. Dokážeme se naučit, jak prostrčit ruku pevným povrchem, jak levitovat nad zemí, pohybovat předměty jen pomocí své mysli nebo být na více místech najednou – prožijeme v podstatě vše, co si umíme představit. Povznesené bytosti nám budou nápomocny, dokonce nám pomohou cestovat v čase a prostoru. Vstoupíme do sféry existence, která nám umožní okamžitě proniknout do jakéhokoliv okamžiku vašeho minulého i budoucího života a prožít vše, co si přejeme. (zdroj: in5d.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Jak poznáme, že začínáme žít v páté dimenzi? 269b - Jak poznáme, že začínáme žít v páté dimenzi?  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Jak poznáme, že začínáme žít v páté dimenzi?  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Jak poznáme, že začínáme žít v páté dimenzi?  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč


4 Comments

  • Je to jednoduché – nekonzumovat žádné živočišné produkty, neužívat žádné chemické léky, pouze přírodní, nejíst průmyslově zpracované potraviny, podporovat rozvoj mozkové činnosti za pomocí Brahmi, Gotu Kola, Ašvaganda a především monoatomických prvků – Zlato, Platina, Indium. A zároveň na sobě Pracovat ve smyslu rozšiřování vědomí směrem k pochopení vlastního poslání v životě, který by měl být co nejvíce naplněný radostí a bezpodmínečnou láskou.

 1. Myslíte že by bylo možné abysme nesoudily například lidi se zoofilií? Brání nám v tom naše touha po dokonalosti? Představte si ale civilizaci nebo živočišný druh který netrestá sexualitu a nevytváří stud s ní spojený. A stydí se třeba za to že někoho v minulosti nutili chodit všude oblečený a nebo válčit a vyvolávaly tím duševní potíže a úchylky.

  • Nemyslím ale Vím, posuzování vzniká i zaniká a děje se v každém okamžiku. Jediné co se v současné době přelomem do Věku Vodnáře odehrává je, transformace vědomí, která synchronizuje nový pradigma „standardů“ normy. Tedy co bylo předtím normální být nemusí a na opak.. pro Více info a možnost seberealize odkazuji už jako zpoplatněnou službu. S přáním pěkných dnů

   FB skupina : HD a Genové Klíče / Zrcadlo Mandaly
   Tomáš Gejza Daniš

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*