Jak jsem takhle mohl(a) vůbec žít?

Všechno, co si můžeme jen přát, si můžeme zároveň dát, protože vše, co jsme si předsevzali dávno předtím, než jsme se k tomu rozhodli, je předem dáno námi samotnými. Naše povaha určuje další běh našeho života, ač se to nezdá, za vším stojí osud, stanovený rovněž námi samotnými. Pokud jsme skutečně svobodní, tvoříme svou realitu opravdu svobodně a případné překážky z nevědomosti jsou pouze naše námi položené kameny na cestě, kterou si stejně volíme my sami.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

799 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokud nejsme svobodní, musíme se potýkat nejen s kameny či dokonce balvany, ale především s faktem, že naši cestu si netvoříme podle vnitřního záměru, ale podle vnějšího, daného na nás nezávislými okolnostmi, ať už se jedná o počasí, náladu naší či našeho okolí, zdraví, množství peněz či cokoliv jiného, co má moc nad námi, ale nikoliv my nad ním.

Pokud jsme vůbec schopni takové sebereflexe, že náš život běží podle scénáře číslo dvě, jak je možné jej zrušit a začít vědomě tvořit svůj život?

Dobrá otázka, na kterou neexistuje univerzální přesná odpověď, protože život každého z nás, kteří stojíme těsně před rozpoznáním této možnosti, pouze ji nevidíme, je natolik individuální, že nelze opravdu říct nic konkrétně.

Je však možné popsat stav, který můžete zažívat. Začíná to zvláštními pocity, že nejste jen tělo. To znamená, že přestáváte cítít vědomí v hlavě či těle, ale jakoby mimo vás. Čím dál více se vám stává, že slyšíte sami sebe, jak mluvíte, ale jako byste to nebyli Vy. Dokonce můžete i vidět sami sebe, jakobyste to nebyli Vy.

Vaše skutečné vědomí se oddělilo od těla a vidělo jej zvenčí. Podobnost se zážitky blízké smrti není náhodná. Duše v těle přestává být jen jeho oživující silou, ale stává se samostatnou jednotkou, která po fyzické smrti neztrácí svou individualitu a přestává tak být nesvobodnou, ve smyslu nezvratné a neoddělitelné příslušnosti ke kolektivnímu vědomí původního lidstva této Země.

V danou chvíli tak směle zahodíte veškerá duchovní a náboženská učení, která jste do sebe absorbovali, protože už je nebudete vůbec potřebovat. Vaše ego je už nebudete potřebovat, protože Vaše ego se stává transcendentální, protože jej plně prosvěcuje Vaše skutečné já, přesněji řečeno nadJá. Vítejte ve skutečné svobodě. Vítejte ve skutečném probuzení.

První otázka, kterou si po probuzení položíte, je tak logická, že logičtější už nemůže být.

georg

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Jak jsem takhle mohl(a) vůbec žít? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Jak jsem takhle mohl(a) vůbec žít? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Jak jsem takhle mohl(a) vůbec žít? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Hroznové jádro extrakt ZDARMA.


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

SPIRULINA tbl.

vyčistí krev

199 Kč

ANGIOSMIN H 60 tablet

na křečové žíly

349 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*