Jak vůbec poznáme, že je naše duše zralá?

Žít bezstarostně a impulsivně je vzrušující a občas to má i své výhody, ale navodit ve svém vnitřním světě jistotu a bezpečí je úspěch, který nás dovede k daleko větším životním zkušenostem. Přestože ne každá zralá duše tvrdí, že je šťastná, je štěstí spojováno se zralým uvažováním a schopností ovládat své činy a myšlenky tak, jak to dělá mnoho dospělých lidí. Je potřeba vynaložit mnoho úsilí a věnovat mnoho času, než dorazíme do cíle, který, jak si nakonec uvědomíme, byl pouze jednou ze stanic na cestě za dalším zdokonalováním sebe a svého vnímání.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

89 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

799 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

349 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zde jsou některé znaky, které nám pomohou poznat, zda jsme již dosáhli mistrného ovládnutí svého nitra a zda jsme připraveni pro další vývoj.

1. Víme dobře, kde se nacházíme

energiezivota Banner3 - Jak vůbec poznáme, že je naše duše zralá?Víme přesně, kde právě jsme, jak jsme se sem dostali, kam směřujeme a proč to děláme. To neznamená, že nejsme ochotni zvážit rozumné argumenty a změnit směr.

Pravděpodobně existuje řada věcí, které chceme ve svém životě změnit, ale jsme si jich vědomi a máme jasný plán, jak toho dosáhnout.

2. Máme životní poslání

Ráno se budíme kvůli něčemu dalšímu než jen cestě do práce. Říkejme tomu touha, koníček, účel nebo vnitřní motiv – cítíme však, že nás to provází skrz veškeré obtíže, strasti a prostě pomalá období v životě.

Pokud máme potíže soustředit se na své cíle, rozdělme je do menších částí a věnujme hodinu denně jejich postupnému plnění.

3. Dokážeme rozeznat cíle od tužeb

Říká se, že tělo dobře ví, co chce a potřebuje. Jde však o vysoce citlivý systém a jeho radary jsou často blokovány mozkem a emocemi.

Lidé se zralou duší se snaží držet stranou od dočasných slabostí a pěstují si zdravější návyky. Vypracovat si návyk trvá jen 30 dní a mít ve svém životě hrst zdravých a prospěšných návyků nám pomůže ke štěstí a pohodlí.

4. Jsme zodpovědní za své činy

Zralé duše přijímají plnou zodpovědnost za své činy a ví, co je spustilo nebo zapříčinilo. Rozebírají dřívější zkušenosti a volí nejlepší řešení nebo si vezmou ponaučení.

A proto mají svůj život plně pod kontrolou: začíná to maličkostmi, jako je nevykoupení poloviny obchodu po těžkém rozchodu a pokračuje ke komplikovanějším situacím, kdy například neignorujeme konflikt, ale snažíme se jej vědomě vyřešit.

5. Jsme otevřeni novým věcem

Lidé se zralou duší dokáží stejnou měrou vědět přesně, co chtějí a zároveň být otevřeni novým nápadům. Ženou se za novými znalostmi všeho druhu a nebojí se změnit názor, přesvědčení nebo upravit již vytvořený plán.

Takoví lidé mají rovněž zájem o testování své víry a přesvědčení ostatních a věří, že nic není jisté.

6. Dokážete rozeznat skutečné vůdcovství od pouhých projevů arogance

Vědět, kdy se nechat vést někým kompetentnějším a zkušenějším, je to, co zralé duše nazývají moudrostí. Velmi často však považujeme vnější projevy moudrosti a sebevědomí za samozřejmé, což umožňuje egoistickým a namyšleným jedincům převzít otěže moci do svých rukou a použít tento vliv k dalšímu posílení své samolibosti.

Lidé se zralou duší vyhledávají vlastní idoly a často mívají více než jen jednoho vůdce, od kterého se učí. Tato schopnost učit se od nejlepších a nezaměřovat se pouze na jednu jedinou „správnou osobu nebo ideologii“ je to, co z nich samotných často dělá skvělé vůdce.

7. Jsme laskaví a vidíme potenciál ve všech okolo nás

U všech lidí respektujeme právo na vlastní názor a s každým jednáme s úctou. Vždy se snažíme, aby ze sebe lidé vydali to nejlepší, a soustředíme se na pozitivní stránku věcí a lidí kolem nás.

8. Nastavujeme si vysoké standardy a málokdy jsme spokojeni s výsledkem

Toto je nevýhoda citlivých a hlubokých bytostí: cítíme, že to co víme, není ani desetina toho, co bychom mohli vědět, a proto stále usilujeme o víc.

Perfekcionismus je častý rys mezi zralými dušemi a vědět, kdy se pochválit a přejít k dalšímu úkolu, je důležitá dovednost, kterou se musíme naučit a pravidelně cvičit.

9. Mluvíme kvůli prospěchu z rozhovoru, ne proto, abychom dokázali, že máme pravdu

Protože milují získávání a sdílení znalostí, oceňují lidé se zralou duší plodné diskuze, ale nevnucují ostatním svůj názor. Dokonale zvládli umění naslouchání ostatním.

10. Inspirujeme lidi kolem nás k pozitivním činům

Nemůžeme si pomoci nepřát lidem kolem nás to nejlepší a oni se snaží, aby nás nezklamali. Motivujeme je ke zdokonalení a pokračování v jejich úsilí.

Toto jsou jen některé ze všeobecných znaků, které znamenají jen jedno: pokud jsme si všimli, že jsme některých z nich dosáhli, nebo na nich pracujeme, jsme jednou z nejlepších osobností na tomhle světě a můžeme jej ovlivnit k lepšímu.

zdrojový článek: www.learning-mind.com

překlad: Siw

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Jak vůbec poznáme, že je naše duše zralá?269b - Jak vůbec poznáme, že je naše duše zralá? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Jak vůbec poznáme, že je naše duše zralá? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Jak vůbec poznáme, že je naše duše zralá? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 1500 korun MACA BIO 100 g, nad 2000 Kč Respirátory 6 ks, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CORDYCEPS BIO 100 g

silné tělo

399 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

699 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

41 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*