Jak vůbec poznáme, že je naše duše zralá?

Žít bezstarostně a impulsivně je vzrušující a občas to má i své výhody, ale navodit ve svém vnitřním světě jistotu a bezpečí je úspěch, který nás dovede k daleko větším životním zkušenostem. Přestože ne každá zralá duše tvrdí, že je šťastná, je štěstí spojováno se zralým uvažováním a schopností ovládat své činy a myšlenky tak, jak to dělá mnoho dospělých lidí. Je potřeba vynaložit mnoho úsilí a věnovat mnoho času, než dorazíme do cíle, který, jak si nakonec uvědomíme, byl pouze jednou ze stanic na cestě za dalším zdokonalováním sebe a svého vnímání.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zde jsou některé znaky, které nám pomohou poznat, zda jsme již dosáhli mistrného ovládnutí svého nitra a zda jsme připraveni pro další vývoj.

1. Víme dobře, kde se nacházíme

energiezivota Banner3 - Jak vůbec poznáme, že je naše duše zralá?Víme přesně, kde právě jsme, jak jsme se sem dostali, kam směřujeme a proč to děláme. To neznamená, že nejsme ochotni zvážit rozumné argumenty a změnit směr.

Pravděpodobně existuje řada věcí, které chceme ve svém životě změnit, ale jsme si jich vědomi a máme jasný plán, jak toho dosáhnout.

2. Máme životní poslání

Ráno se budíme kvůli něčemu dalšímu než jen cestě do práce. Říkejme tomu touha, koníček, účel nebo vnitřní motiv – cítíme však, že nás to provází skrz veškeré obtíže, strasti a prostě pomalá období v životě.

Pokud máme potíže soustředit se na své cíle, rozdělme je do menších částí a věnujme hodinu denně jejich postupnému plnění.

3. Dokážeme rozeznat cíle od tužeb

Říká se, že tělo dobře ví, co chce a potřebuje. Jde však o vysoce citlivý systém a jeho radary jsou často blokovány mozkem a emocemi.

Lidé se zralou duší se snaží držet stranou od dočasných slabostí a pěstují si zdravější návyky. Vypracovat si návyk trvá jen 30 dní a mít ve svém životě hrst zdravých a prospěšných návyků nám pomůže ke štěstí a pohodlí.

4. Jsme zodpovědní za své činy

Zralé duše přijímají plnou zodpovědnost za své činy a ví, co je spustilo nebo zapříčinilo. Rozebírají dřívější zkušenosti a volí nejlepší řešení nebo si vezmou ponaučení.

A proto mají svůj život plně pod kontrolou: začíná to maličkostmi, jako je nevykoupení poloviny obchodu po těžkém rozchodu a pokračuje ke komplikovanějším situacím, kdy například neignorujeme konflikt, ale snažíme se jej vědomě vyřešit.

5. Jsme otevřeni novým věcem

Lidé se zralou duší dokáží stejnou měrou vědět přesně, co chtějí a zároveň být otevřeni novým nápadům. Ženou se za novými znalostmi všeho druhu a nebojí se změnit názor, přesvědčení nebo upravit již vytvořený plán.

Takoví lidé mají rovněž zájem o testování své víry a přesvědčení ostatních a věří, že nic není jisté.

6. Dokážete rozeznat skutečné vůdcovství od pouhých projevů arogance

Vědět, kdy se nechat vést někým kompetentnějším a zkušenějším, je to, co zralé duše nazývají moudrostí. Velmi často však považujeme vnější projevy moudrosti a sebevědomí za samozřejmé, což umožňuje egoistickým a namyšleným jedincům převzít otěže moci do svých rukou a použít tento vliv k dalšímu posílení své samolibosti.

Lidé se zralou duší vyhledávají vlastní idoly a často mívají více než jen jednoho vůdce, od kterého se učí. Tato schopnost učit se od nejlepších a nezaměřovat se pouze na jednu jedinou „správnou osobu nebo ideologii“ je to, co z nich samotných často dělá skvělé vůdce.

7. Jsme laskaví a vidíme potenciál ve všech okolo nás

U všech lidí respektujeme právo na vlastní názor a s každým jednáme s úctou. Vždy se snažíme, aby ze sebe lidé vydali to nejlepší, a soustředíme se na pozitivní stránku věcí a lidí kolem nás.

8. Nastavujeme si vysoké standardy a málokdy jsme spokojeni s výsledkem

Toto je nevýhoda citlivých a hlubokých bytostí: cítíme, že to co víme, není ani desetina toho, co bychom mohli vědět, a proto stále usilujeme o víc.

Perfekcionismus je častý rys mezi zralými dušemi a vědět, kdy se pochválit a přejít k dalšímu úkolu, je důležitá dovednost, kterou se musíme naučit a pravidelně cvičit.

9. Mluvíme kvůli prospěchu z rozhovoru, ne proto, abychom dokázali, že máme pravdu

Protože milují získávání a sdílení znalostí, oceňují lidé se zralou duší plodné diskuze, ale nevnucují ostatním svůj názor. Dokonale zvládli umění naslouchání ostatním.

10. Inspirujeme lidi kolem nás k pozitivním činům

Nemůžeme si pomoci nepřát lidem kolem nás to nejlepší a oni se snaží, aby nás nezklamali. Motivujeme je ke zdokonalení a pokračování v jejich úsilí.

Toto jsou jen některé ze všeobecných znaků, které znamenají jen jedno: pokud jsme si všimli, že jsme některých z nich dosáhli, nebo na nich pracujeme, jsme jednou z nejlepších osobností na tomhle světě a můžeme jej ovlivnit k lepšímu.

zdrojový článek: www.learning-mind.com

překlad: Siw

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Jak vůbec poznáme, že je naše duše zralá?269b - Jak vůbec poznáme, že je naše duše zralá? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Jak vůbec poznáme, že je naše duše zralá? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Jak vůbec poznáme, že je naše duše zralá? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*