10 šokujících sexuálních tradic z celého světa – 1

Od kmene, ve kterém muži pijí semeno po komunitu, kde bratři sdílejí manželku - zde je prvních pět sexuálních tradic z celého světa, nad kterými žasnete.

REKLAMA

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Kmen Sambia: Muži zde pijí semeno – Papua-Nová Guinea

Aby se stali muži, jsou chlapci v tomto primitivním kmeni ve věku sedmi let odebráni z přítomnosti všech žen a následujících deset let žijí s dalšími chlapci a muži. Během těchto deseti let si propichují kůži, aby se zbavili jakékoliv kontaminace způsobené ženami. Ze stejného důvodu si také pravidelně způsobují krvácení z nosu a zvracení konzumací velkého množství cukrové třtiny.

Aby toho nebylo málo, musejí pozřít semeno stařešinů, o kterém věří, že podporuje růst a sílu. Poté co se vrátí do kmene, si i nadále způsobují krvácení z nosu ve stejnou dobu, kdy jejich manželky menstruují. (zdroj 1, zdroj 2)

Kmen Mardudjara: Obřízka coby zasvěcující rituál přechodu do dospělosti – Austrálie

První část rituálu tohoto kmene původních obyvatel Austrálie zahrnuje barbarskou obřízku, po které obřezaný muž musí sníst svou předkožku. Po zahojení je penis zespod podélně rozříznut, někdy až k šourku. Krev je poté kapána do ohně za účelem jejího očištění. Od té chvíle muži močí otvorem vespod penisu místo močovou trubicí. Otázkou zůstává, jak může z chlapce zničení jeho „mužnosti“ udělat muže? (zdroj)

Kmen Trobriand: Děti zde začínají sexuálně žít v šesti letech – Papua-Nová Guinea

Tento kmen z odlehlé části Papuy-Nové Guineje se zdá být případovou studií konečných důsledků sexuální revoluce: dívky chtějí sex stejně jako chlapci a děti se sexem začínají velmi brzy – v 6–8 letech u dívek a 10–12 u chlapců – bez jakéhokoliv společenského stigmatu. Existuje pár zvyků pro seznamování, aby se omezilo „užívání si“ a samozřejmě odhalující styl oblékání zde dosáhl konečné meze – dívky zde chodí polonahé.

A přestože zde lidé mohou mít sex, kdy se jim zachce, předmanželská společná jídla jsou velkým tabu. Na společnou večeři si tak nemůžete zajít dřív, než po sňatku. (zdroj)

Saut d'Eau: Město, kde můžete být svědky rituálů voodoo a lásky – Haiti

Pokud budete mít cestu na Haiti a navštívíte v průběhu července vodopády Saut d'Eau, můžete být svědky poměrně provokativního rituálu. Lidé praktikující voodoo zde každé léto přicházejí uctívat bohyni lásky. Docela normální věc, že ano?

Ne. Představte si partu úplně nahých lidí, kteří se kroutí a svíjí v bahně smíchaném s krví obětovaných zvířat, ve kterém jsou navíc pohozené hlavy krav a koz. Určitě jde o jedinečný zážitek, pokud milujete exhibicionismus. (zdroj)

Nepálci: Komunita, ve které bratři sdílejí manželku – Himaláje

Podle článku v časopise Psychology Today: „Téměř každá z toho mála polyandrických společností praktikuje to, co antropologové nazývají bratrskou polyandrií, ve které bratři sdílejí manželku.“ Takto to funguje i v Himalájích, kde je málo půdy vhodné pro obdělávání a zemědělství, a rodiny s více než jedním synem by tak musely rozdělit pozemek v případě, kdy by si každý ze synů založil rodinu.

Řešení? Najít jednu manželku pro všechny syny, aby mohli žít společně jako jedna rodina a pozemek zůstal v celku. A jak bylo řečeno v dokumentu National Geographic Multiple Husbands, tento způsob funguje nejlépe, když je žena odborníkem v „plánování“ svého času mezi všechny bratry. (zdroj)

zdrojový článek: www.oddee.com

překlad: Siw

REKLAMA

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

189 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*