11:11 na hodinách – stává se vám to?

Naši duchovní průvodci, andělé či vyšší já (vyberte si dle vašeho systému víry) k nám promlouvají různými způsoby. Mohou v rádiu opakovat písničku, která pro nás má zvláštní význam, vyslyšet naše modlitby, nalistovat určitou stránku v knize, kterou právě čtete nebo nasměrovat vaši pozornost na opakující se číslice na hodinách nebo cedulích, jako je to právě u 11:11. Zpočátku se to může zdát jako prostá náhoda, ale při bližším prozkoumání zjistíte, že ukrývá důležitou duchovní zprávu.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč


11:11 na hodinách – stává se vám to?
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

​Tento jev nám v podstatě připomíná hluboké synchronicity a kosmické posuny, které se vyskytují v průběhu času na naší planetě a také nás upozorňuje na naše současné myšlenky a pocity.

Snaha upozornit nás na 11:11 nám má pomoci k hlubšímu uvědomění si sebe sama a připomenout nám, že kdykoliv se cítíme být ve slepé uličce, máme strach nebo se cítíme bezmocně, můžeme se spolehnout na to, že nám ve své neskonalé moudrosti poradí.

Další teorie říká, že se v tento okamžik děje něco významného a měli bychom se pozastavit a vnímat okolí.

Podle mayského kalendáře nastal obrat 21. prosince 2012 v 11:11. V tento moment naše planeta přešla do nového věku – doslovný posun vědomí z temného věku do zlatého.

V numerologii má číslo 11 vlastnosti jako trpělivost, poctivost, duchovnost, citlivost, intuice a idealismus. Další zajímavostí je, že součet nám dává číslo 4, které symbolizuje transformaci a rozpuštění ega.

Kdykoliv spatříme opakující se číslice, hlavně 11:11, dostává se nám povzbuzení, že jdeme po správné cestě a že máme nad sebou ochranu bez ohledu na to, jaké nepřízni osudu právě čelíme.

V takových chvílích se musíme dokonale ovládnout a nepodléhat negativitě a chaosu kolem nás. Tento svět jsme stvořili v důsledku nedostatku sebekontroly a nyní je nám připomínáno, abychom získali zpět naši vnitřní sílu, opět se naučili ovládat a koexistovat se všemi bytostmi na planetě. (zdroje: powerofpositivity.com disclose.tv)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - 11:11 na hodinách – stává se vám to?269b - 11:11 na hodinách – stává se vám to? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - 11:11 na hodinách – stává se vám to? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - 11:11 na hodinách – stává se vám to? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*