Andělé a démoni v nás, kým vlastně jsou?

Proč pro někoho andělé a démoni existují a pro jiného zase nikoliv? Co když jen záleží na tom, jak máme nastavený systém víry, který nám uvnitř pomáhá snadněji chápat všudypřítomnou dualitu, do níž jsme ponořeni?

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zatímco tak někdo může směle prohlásit, že andělé a démoni neexistují, a bude mít pravdu, jiný by mu oponoval, že naopak existují a rovněž bude mít třeba také pravdu.

Ve skutečnosti jsou to polaritní energie, které nás charakterizují jako celek. Pro některé z nás je ovšem důležité je personifikovat. Pokud tam vnitřně učiníme, začneme tuto realitu vnímat tímto způsobem a stane se pro nás naprosto skutečnou.

Náš život tak začnou ovlivňovat entity mimo nás. Jakoby mimo naši kontrolu. Pokud budeme ovšem chtít, mohou nás začít poslouchat. Samozřejmě jedině v případě, že budeme rovněž naslouchat my jim.

REKLAMA
anděl strážný - Andělé a démoni v nás, kým vlastně jsou?

To, co nám říkají, na co nás upozorňují. Ano, budou nás odkazovat na volání našeho nevědomého já, které nás životem někam vede, aniž bychom si to plně uvědomovali. Zda-li to já, které přesahuje naše fyzické vnímání reality, je také vedeno zcela svobodně, je v tuto chvíli irelevantní, pokud si vůbec neuvědomujeme výše zmíněné. Všechno zkrátka postupně.

Pokud nám personifikace skrze anděly a démony nevyhovuje, můžeme si zvolit jakékoliv jiné naše pomocníky podle toho, jak to bude pro nás přijatelné.

Když chodím do přírody na túry, dostávám znamení od dvou takových bytostí, které ke mně promlouvají skrze hlasy ptáků. Nikdy jsem je přímo neviděl, jen zdálky a ještě k tomu nejasně. Každý se pohybuje nenápadně tak, aby jen byl pokud možno slyšet. Pozitivní jakoby bublavě cvrliká – negativní zase krákorá.

Ozývají se podle polarity mých myšlenek. Ale nikoliv tak, že to je dobře a to je špatně. To by nebylo pochopeno správně. Ozývají se podle toho, jak která myšlenka ovlivní můj život, abych si byl vědom důsledků, které z toho mohou vyplynout. Neříkají mi, že to mám či nemám dělat, i když mnozí by to tak mohli chápat. Říkají mi pouze, co bude následovat dál, pokud určitou myšlenku, informaci či inspiraci uvedu do své reality, kterou tak tímto způsobem budu tvořit.

A to je nejdůležitější – tvořit.

Skutečný smysl Hry v této realitě je integrace obou polarit, nikoliv záměrné vyhýbání se jedné z nich. Stejně tak nikam nevede zlatá střední cesta, protože hrana mezi oběma polaritami někdy bývá tak ostrá, že bychom se mohli vnitřně zmrzačit.

Zkrátka musíme brát život takový jaký je, protože jsme si jej zvolili.

Záleží jen na tom, zda-li vědomě či nikoliv.

To je čistě na nás.

Parádní cestu životem plnou živé energie přeje amber

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Andělé a démoni v nás, kým vlastně jsou?269b - Andělé a démoni v nás, kým vlastně jsou? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Andělé a démoni v nás, kým vlastně jsou? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Andělé a démoni v nás, kým vlastně jsou? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*