Když hormony zlobí, pomohou bylinky ze světa

Biorytmus ženských pohlavních orgánů velmi často netiká tak, jak by měl. Důsledky mohou zahrnovat jak nepravidelnou, tak i bolestivou menstruaci, extrémní výkyvy nálad, ba dokonce i neplodnost. Aby ženský cyklus fungoval správně, je zapotřebí dosáhnout hormonální rovnováhy. Pokud možno přírodní cestou.

REKLAMA

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

799 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

399 Kč


Když hormony zlobí, pomohou bylinky ze světa.
Když hormony zlobí, pomohou bylinky ze světa.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Základ tkví ve stravě. Ovesné vločky se obecně považují za potravinu, která má na ženské orgány příznivý vliv. Ulevuje menstruačním křečím. Navíc se považuje za afrodiziakum tím, že zvětšuje průtok krve v pánevní oblasti, stimuluje centrální nervový systém a podporuje emocionální touhu po sexu. Pokud vločky nepomáhají, může je směle doplnit peruánský ženšen Maca.

Je unikátní tím, že umí dostat do rovnováhy steroidní hormony jako je testosteron, progesteron a estrogen.

Proto se v tradiční jihoamerické medicíně běžně používá jako vynikající prostředek k léčbě poruch menstruace, ženských hormonálních poruch a při menopauze. Více informací o Mace najdete zde.

Velmi populární postavení v čínské a indické medicíně má kotvičník neboli Tribulus terrestris. Především jako povzbuzovač sexuální touhy, což může stimulovat androgenní receptory v mozku a povzbudit tak tělo, aby optimálnější produkovaly hormony.

Ženy, které kotvičník používají, často zaznamenávají zvýšené libido, lepší sexuální výkonnost a zdravější reprodukční systém.

Muži tuto rostlinu ocení nejen díky větší chuti na sex, ale rovněž jako přirozené anabolikum.

Svalová hmota doznává lepší pevnosti právě díky zvýšené produkci testosteronu. Dokonce i ve vyšším věku, kdy jinak jeho hladina klesá.

Hormony povzbudí škornice

Podobným způsobem jako kotvičník působí škornice šípolistá, často přezdívaná „přírodní“ Viagra či „bylina prostopášného kozla“.

Jak u žen, tak u mužů povzbuzuje tok krve v pánevní oblasti, tudíž sexuální styk je tak mnohem smyslnější díky lepší vzrušivosti u žen a kvalitnější erekci u mužů. Alkaloidy a rostlinné steroly, zejména icariin, působí podobně jako testosteron, ale bez vedlejších účinků.

Velkou překážkou ke kvalitnímu sexuálnímu životu je stres a nervozita. Tento problém umí vyřešit další cizokrajná bylina Muira Puama neboli „potentní dřevo“.

Uklidňuje, zmírňuje úzkost a opět jako předešlé byliny zvyšují průtok krve do pánevní oblasti. Ženy, užívající Muiru Puamu, zažívají větší sexuální touhu, daleko větší uspokojení z pohlavního styku a co více – intenzivnější orgasmy.

Abychom nevynechali bylinky z českých luhů a hájů, je záhodno zmínit unikátní mix šestice léčivek, a sice heřmánku, meduňky, pampelišky, řebříčku, třezalky a puškvorce v podobě koncentrátu Femigard.

Pomáhá k udržení dobrého biorytmu ženských a zároveň normální funkci mužských pohlavních orgánů, takže hormony budou fungovat opět jako dřív.

Samozřejmě bylin k lepší funkci pohlavních orgánů je mnohem více.

Každá z nich má rovněž individuální účinky – někomu vyhovuje lépe ta, někomu jinému zase jiná. Důležité je ovšem zkoušet a hledat.

Macu, kotvičník, škornici, muiru puamu a Femigard můžete zakoupit v eshopu Energie života.

Parádní sexuální život plný živé energie přeje amber

REKLAMA

MACA 100 tob.

vyladí hormony

349 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

399 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč


2 Comments

  1. Zdravím vás. Mám otázku ohľadom Maca, Kotvičník. Maca celkom dobre zaberá s Kotvičník chcem tiež vyskúšať. Ja mám zvlášť tieto produkty, ako ich mám užívať a spolu kombinovať a potom si dať prestávku. Poprosím vás o vysvetlenie a radu. Vašu stránku rada pozerám ste fain. Ďakujem pekne za odpoveď.

    • Dobrý den, záleží na věku, ideální je užívat obojí dlouhodobě dle doporučeného dávkování, uvedeného na stránce produktu anebo na obalu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte buď na chatu, Facebooku anebo e-mailem na shop@energiezivota.com

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*