Kratom – přírodní lék proti depresi a bolestem (2)

Kratom je s kávou srovnatelný mnoha způsoby. Pochází ze stejné čeledi, nicméně namísto mletí plodů se užívá prášek z jeho listů. Kratom lze také přirovnat ke kávě co do mírností svých účinků. Uklidňuje, ale zároveň i stimuluje. Tyto účinky se projevují ve stejném objemu a intenzitě jako u kávy. Někdo by však mohl namítnout, že káva je silnější, protože se musí před použitím naředit vodou.

REKLAMA

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč


Kratom - přírodní lék proti depresi a bolestem (2)
Kratom - přírodní lék proti depresi a bolestem (2)
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Je kratom návykový?

Lidé, kteří tvrdí, že kratom je návykový, jej nikdy neužívali a a neznají nikoho, kdo jej užívá. Kratom je asi tak návykový jako káva. Mnoho lidí, kteří užívají jak kratom, tak kávu, a s nimiž jsem hovořil, mi to dosvědčilo. Jestli někdo pil léta kávu a snaží se přestat, bude se dlouholetý uživatel kratomu v takové situaci cítit stejně. Takže až vám někdo bude tvrdit, že kratom je návykový, řekněte jen „Ano, asi tak, jako káva.“

Je kratom nezdravý?

Vůbec ne. Je pravda, že někteří lidé mohou po jeho požití pociťovat vedlejší účinky, ale je to obvykle proto, že že jej míchali s něčím jiným, nebo jej požili větší množství. To může způsobit mírnou nevolnost. Neexistuje mnoho důvěryhodných dlouhodobých studií zabývajících se dlouhodobými účinky kratomu, ale z osobní zkušenosti lidí, kteří jej užívají dlouhá léta, se ukazuje, že k žádným dlouhodobým vedlejším účinkům nedochází.

Kratom by neměli užívat lidé mladší 18 let, stejně jako by děti neměly pít kávu. Požití většího množství kratomu může být nebezpečné stejně jako požití velkého množství kávy. Jeho míchání s dalšími látkami se vzhledem k neblahým účinkům nedoporučuje. (Nelsen J. L., 2010)

Kratom NELZE srovnávat s alkoholem. Uživatelé kratomu mohou potvrdit, že řízení po jeho požití nepředstavuje problém. Uživatelé, kteří před řízením požili kratom, přirovnávají jeho účinek k šálku kávy. Neblahý efekt může mít užití velkého množství kratomu, ale to by platilo i pro kávu. Kratom se VŮBEC NEDÁ srovnávat s kteroukoli z ilegálních drog. Kratom, přirovnávaný intenzitou svých účinků ke kávě, se v žádném případě nedá srovnávat s jakoukoliv tvrdou ilegální drogou.

Kratom můžete zakoupit v eshopu Energie života.

Proč lidé užívají kratom?

Lidé jej užívají z mnoha důvodů: Jako lék na depresi, úzkost, únavu, chronickou bolest, migrény a další potíže. Kratom lze užívat na mnoho neduhů. Lidé, kteří dříve k léčbě svých onemocnění užívali silné farmaceutické léky s mnoha vedlejšími účinky, nyní užívají kratom.

Sám jsem dříve užíval snad všechna existující antidepresiva a ačkoliv jejich vedlejší účinky byly takřka nesnesitelné, žádná nezabírala. Pravidelné užívání malého množství kratomu však mou depresi v podstatě vyléčilo. Množství lidí také užívá kratom jako lék proti závislosti na různých drogách, včetně těch nejtvrdších ilegálních. Přínosy kratomu jsou vskutku rozsáhlé. (Boyer E. W., 2008)

Kdo kratom užívá?

Odpověď na tuto otázku je snadná. Kratom užívají zástupci všech sociálních vrstev. Z nižších i vyšších tříd, vzdělaní i nevzdělaní, konzervativci i liberálové, lidé všech ras, etnik a každého věku. Kratom není nějaký výstřelek mladistvých.

Nejčastěji jej užívají dospělí, dost podobně jako kávu. Kratom užívá stejný typ lidí, kteří pijí kávu. A úplně ze stejných důvodů. Slyšel jsem svědectví mnoha lidí, kteří jej užívají z různých důvodů a rád bych se o ně podělil v tomto článku. Čtěte prosím pozorně a zkuste se vcítit do situace jedinců, kteří sáhli po této přírodní léčbě, aby zmírnili nebo léčili své potíže. (Takayama H., 2002). (zdroj: metaphysicalsource.com)

Kratom můžete zakoupit v eshopu Energie života.

Bude pokračováno.

REKLAMA

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*