Horoskop od 16. 4. do 22. 4. 2018

Během týdne nám přejde SLUNCE do znamení BÝKA a silně otevře téma prosperity, pohodlí, komfortu, vztahů a financí. Tento týden také můžeme zaznamenat pomalu stupňující se intenzitu pracovních povinností a úkonů, které nám v případě splnění přinesou opravdu značnou prosperitu, proto bude lepší, pokud nebudeme práci odkládat, ale půjdeme jíi vstřícně naproti.

REKLAMA

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

169 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

​Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

Pondělní přechod LUNY do znamení BÝKA ještě více posílí témata prosperity, pohodlí, komfortu, vztahu a financí. Skutečně skvělá příležitost k nakupování a zvažování dalšího rozšíření našich příjmů. Můžeme očekávat nečekané situace a silný zájem společnosti o nová politická nebo inovační témata.

Problém může nastat v oblasti sexuálních energií, doporučuji dát si pozor na manipulace ze strany druhých osob.

Úterý

Na úterý se můžeme doslova těšit, jelikož vznikne veliké množství harmonických aspektů na širokou škálu životních oblastí.

Jednoduše řečeno, na co během úterý sáhneme, to se podaří, ať už je to sport, podnikání, meditace, osobní rozvoj, móda, práce nebo manuální a technické činnosti.

Středa

Během pozdních večerních hodin nám LUNA přejde do znamení BLÍŽENCŮ a otevře téma komunikace, cestování na malé vzdálenosti, inteligence a vynalézavosti. Velice harmonické aspekty vzniknou při hledání skrytých věcí a naši vnitřní, psychické síly. Napětí můžeme cítit během utrácení peněz, kdy na jednu stranu budeme chtít investovat do našeho osobního růstu a na straně druhé do vyloženě nepotřebných věcí.

Středa je taky skvělý den na jakoukoliv činnost prováděnou s partnerem či navazování nových vztahů.

Čtvrtek

Na čtvrtek si můžeme připravit naše mrštné komunikační dovednosti, jelikož díky harmonickým aspektům svět bude nakloněn všem, kteří budou ochotni poznávat nové věci nebo druhé o nových věcech zpravovat. Komplikace mohou nastat ve sféře duševních činností, kdy můžeme pociťovat menší psychický neklid.

Doporučuji neutíkat jakýmkoliv způsobem z reality, ale držet se při zemi.

Pátek

Páteční přechod LUNY do znamení RAKA otevře téma rodiny, jídla, emocí, dětí, domova a podvědomí. Kladné aspekty zde budou při řešení velkých společenských otázek. Nejspíš někdo z politiků udělá vyjádření, které mu zvedne popularitu i přes to, že tento den nebude jakékoliv komunikaci nakloněn.

Pokud nemusíte nutně někam jezdit, tak zkuste cestu odložit na jiný den, jelikož mohou vzniknout dopravní zácpy.

Sobota

Sobotní den bude velmi nakloněn jakémukoliv osobnímu rozvoji a podnikání. Do života nám přijde opět nová motivace a radost, díky čemuž budeme sami pro sebe vidět lepší zítřky. Jakákoliv duševní práce bude tento den značně pozitivní, proto bychom toho měli využít a udělat si ze soboty relaxační den.

Komplikace zde mohou vzniknout během sportovních aktivit, manuálních prací, komunikace a intenzivních psychologických témat.

Neděle

Během neděle nám přejde LUNA do znamení LVA a otevře téma ega, sluneční energie, tvořivosti, pozornosti, celebrit a srdce. Stejně jako v sobotu, tak i tento den se nám všem bude dařit na poli sebe motivace, podnikání a sebe rozvíjení.

Podobně jako v sobotu doporučuju být více opatrný během sportovních aktivit.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*