Kratom pomáhá lépe snášet pracovní stereotyp

Když se dny vlečou jeden za druhým, dostavuje se pocit zaseknutí na místě se sklony k depresi. Jak tomu odolat, posílit svou mentální snášenlivost, probudit v sobě schopnost čelit novým, ale stejným zítřkům? Zkuste třeba bylinku Kratom.

REKLAMA

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

399 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

699 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Kratom je rostlina původem z Indočíny, kde ji zdejší lidé používají při léčbě závislostí a potlačení bolestí. Kratom totiž obsahuje velké množství alkaloidů se širokým spektrem stimulačních účinků, jejichž objevení vedlo vědce k vytvoření substituční terapie léčby závislostí Kratomem. Další vědecká pozorování a zkušenosti uživatelů prokázaly pozitivní účinky, které při správných dávkách stimulují psychickou část do příjemné relaxace. Jakákoliv ubíjející práce se pak zdá méně obtížná. Kratom má podobné účinky jako opium, ale kromě toho také posiluje imunitní systém či chuť pracovat.

Kratom byl v 19. století byl objeven botanikem Williemem Kotrhalsem. V Thajsku lidé užívali Kratom především pro zvládnutí těžké a stereotypní práce v úmorných vedrech. To je jedním z důvodů, proč se v Thajsku v roce 2010 předložil zákon o legalizaci a roku 2013 byl i schválen. Lidé ho totiž užívali i pod hrozbou zákona, jelikož Kratom byl pro ně mnohem lepší alternativou než všudy šířené a vládou podporované opium.

Složení, účinky, způsob užívání a dávkování.

Složení

Aktivními látkami Kratomu jsou alkaloidy, především mitragynine a7-hydroxymitragynine. Alkaloid Mitragynin tvoří až 66% obsahu ze všech obsažených alkaloidů.

Účinky Kratomu

  • pomáhá při bolestech i průjmech
  • zvyšuje fyzickou i mentální snášenlivost
  • bystří mysl
  • potlačuje únavu
  • zvyšuje libido
  • stimuluje a posiluje imunitní systém
  • podporuje chuť pracovat a podávat výkony
  • zahání depresi
  • posiluje vůli uživatele

Způsob užívání a dávkování

Účinné látky v Kratomu působí na stejné receptory v mozku jako opium. Kratomem se nelze předávkovat a poškodit své zdraví, ale při vysokých dávkách může vznikat fyzická závislost s doprovodnými abstinenčními příznaky, podobně jako na kávě. Vše závisí hlavně na velikosti dávky, kterou užíváme.

Při 2 – 6 gramech má Kratom mírné stimulační účinky

Při 7 – 15 Kratom působí jako mírné analgetikum a sedativum, mohou se dostavovat euforické pocity a větší chuť pracovat

U vyšších denních dávek mohou vznikat silné stimulační pocity, na které lidé nejsou zvyklí, proto se nedoporučuje překračovat doporučené množství. Uvedené dávky v gramech odpovídají sušeným listům. Obecně se doporučuje začínat se špičkou kávové lžičky, abyste otestovali na sobě účinek. Posléze můžete dávku zvýšit.

Závěr

Při dodržení správného dávkování uživatel nepocítí žádné stavy fyzické závislosti, ale jeho organismus bude posílen, tak samo jako jeho mentální schopnosti. Kratom je velice účinnou a zdraví přinášející náhražkou kávy vhodnou pro kohokoliv, kdo potřebuje zvládnout běžnou rutinu či zaktivovat svou mysl.

Kratom můžete koupit v eshopu Energie života – klikni ZDE

REKLAMA

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

799 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*