Test DNA odhalí vaše skryté vlohy

Tento test je koncipován předními vědci zabývajícími se DNA a jedná se aktuálně nejinovativnější přístup v této fascinující oblasti vědy a techniky. Budou vám odhaleny talenty a schopnosti, které ležely ladem, nebo které jste se jen domnívali, že byste mohli mít.

REKLAMA

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Firma tvrdí, že tento talentový test vám umožní naplno rozvinout váš fyzický, mentální a intelektuální potenciál. Součástí výsledků testu jsou rovněž nástroje, které vám umožní překonat slabiny a nedostatky vašeho genetického systému. Díky tomu budete moci učinit rozhodnutí v souladu se svými schopnostmi.

Například cestu vzděláváním, která lépe vyhovuje vašim genům.

Nebo kariérní možnost, ve které dosáhnete více úspěchu. Získáte schopnost rozlišit své skutečné zájmy i nadání v oblasti sportu. Tento test tedy v podstatě podrobně odhalí skryté talenty ve vašich genech. V psychologické části definujeme genetiky hlavních neurotransmiterů a bílkovin, které ovlivňují fungování mozku: dopamin, bílkovina BDNF a KIBRA, oxytocin.

V části věnované predispozicím ke sportu si definujeme genotyp částice, která v buňkách řídí metabolismus sacharidů a tuků, a bílkovinu přispívající k tvorbě svalů a ovlivňující jejich strukturu. Můžete obdržet informaci, zda vaše varianta tohoto genu podporuje bílé glykotické nebo oxidativní svalová vlákna. Odhalíte, co to znamená pro vaše sportovní schopnosti a jaký to má vliv na váš potenciál v určitých sportech.

Zároveň obdržíte doporučené tréninkové techniky ve sportech a cvičení šité na míru vašemu osobnímu genotypu, včetně příslušných stravovacích pokynů k podpoře vašeho tréninku.

Z DNA se dále dá vyčíst vliv neurotransmiteru oxytocinu na vaši osobnost, náladu a sociální dovednosti. Můžete tak zjistit, jak vás to ovlivňuje jako osobu. A jakým způsobem je možné to podpořit.

Vědci vám sdělí, jaký dopad má bílkovina KIBRA na verbální komunikační schopnosti a zda disponujete příznivými genetickými variantami. Nebo zda jste náchylnější k problémům s jazykem či dyslexii.

Zároveň vám připraví postupy, pomocí kterých je možné zlepšit epizodickou paměť a komunikační dovednosti, včetně podpůrné stravy.

Z testu se dozvíte, zda máte genetický daný lepší pohybový talent. Různé varianty bílkoviny BDNF (doslova mozkového neurotrofického faktoru) mohou mít dopad na paměť a speciální orientaci, která vám může pomoci při každodenních činnostech, jako je řízení auta.

Překvapením může pro vás být, jak vaše varianta genu COMT ovlivňuje náchylnost ke stresu a schopnost zvládat stresové situace. Například varianta AA, známá jako „citlivý průzkumník“, je spojena s větším emočním citem, zatímco varianta GG, známá jako „bojovník“, je spojena s nižší citlivostí a větší odolností vůči závislostem.

Budete s jistotou vědět, které kariérní role, sociální situace a aktivity mohou být více či méně vhodné podle výše uvedených charakteristik genových variant souvisejících se stresem.

Dále zjistíte:

  • jaká povolání a činnosti jsou vhodné pro lidi s vašim genotypem
  • jak se efektivně motivovat

  • jak se bránit negativním emocím nebo které obranné mechanismy mohou být u vás dominantní

  • jak ovládat emoce a efektivně interpretovat emoce druhých

  • jaké vzory výchovy platí pro děti, závislé a určené jejich genotypem

  • jak můžete zlepšit své mozkové funkce specifické pro váš genotyp

  • jak zlepšit svou fyzickou kondici v souladu se svými genovými variantami

  • jaké dovednosti můžete využít při účasti ve sportech, jako je atletika či fotbal

To vše za celkem rozumný poplatek ve výši 219 euro. (zdroj: newlifegenetics.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Test DNA odhalí vaše skryté vlohy269b - Test DNA odhalí vaše skryté vlohy MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Test DNA odhalí vaše skryté vlohy OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Test DNA odhalí vaše skryté vlohy monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

194 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*