Test DNA odhalí vaše skryté vlohy

Tento test je koncipován předními vědci zabývajícími se DNA a jedná se aktuálně nejinovativnější přístup v této fascinující oblasti vědy a techniky. Budou vám odhaleny talenty a schopnosti, které ležely ladem, nebo které jste se jen domnívali, že byste mohli mít.

eshop energie života nabízí


AŠVAGANDA 100 tob.

uklidní a povzbudí

399 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 100 g

dodá zdravé tuky

59 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

rozšíří vaše vědomí

1851 Kč

MONOATOM PLATINA

probudí vyšší energii

1851 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Firma tvrdí, že tento talentový test vám umožní naplno rozvinout váš fyzický, mentální a intelektuální potenciál. Součástí výsledků testu jsou rovněž nástroje, které vám umožní překonat slabiny a nedostatky vašeho genetického systému. Díky tomu budete moci učinit rozhodnutí v souladu se svými schopnostmi.

Například cestu vzděláváním, která lépe vyhovuje vašim genům.

Nebo kariérní možnost, ve které dosáhnete více úspěchu. Získáte schopnost rozlišit své skutečné zájmy i nadání v oblasti sportu. Tento test tedy v podstatě podrobně odhalí skryté talenty ve vašich genech. V psychologické části definujeme genetiky hlavních neurotransmiterů a bílkovin, které ovlivňují fungování mozku: dopamin, bílkovina BDNF a KIBRA, oxytocin.

V části věnované predispozicím ke sportu si definujeme genotyp částice, která v buňkách řídí metabolismus sacharidů a tuků, a bílkovinu přispívající k tvorbě svalů a ovlivňující jejich strukturu. Můžete obdržet informaci, zda vaše varianta tohoto genu podporuje bílé glykotické nebo oxidativní svalová vlákna. Odhalíte, co to znamená pro vaše sportovní schopnosti a jaký to má vliv na váš potenciál v určitých sportech.

Zároveň obdržíte doporučené tréninkové techniky ve sportech a cvičení šité na míru vašemu osobnímu genotypu, včetně příslušných stravovacích pokynů k podpoře vašeho tréninku.

Z DNA se dále dá vyčíst vliv neurotransmiteru oxytocinu na vaši osobnost, náladu a sociální dovednosti. Můžete tak zjistit, jak vás to ovlivňuje jako osobu. A jakým způsobem je možné to podpořit.

Vědci vám sdělí, jaký dopad má bílkovina KIBRA na verbální komunikační schopnosti a zda disponujete příznivými genetickými variantami. Nebo zda jste náchylnější k problémům s jazykem či dyslexii.

Zároveň vám připraví postupy, pomocí kterých je možné zlepšit epizodickou paměť a komunikační dovednosti, včetně podpůrné stravy.

Z testu se dozvíte, zda máte genetický daný lepší pohybový talent. Různé varianty bílkoviny BDNF (doslova mozkového neurotrofického faktoru) mohou mít dopad na paměť a speciální orientaci, která vám může pomoci při každodenních činnostech, jako je řízení auta.

Překvapením může pro vás být, jak vaše varianta genu COMT ovlivňuje náchylnost ke stresu a schopnost zvládat stresové situace. Například varianta AA, známá jako „citlivý průzkumník“, je spojena s větším emočním citem, zatímco varianta GG, známá jako „bojovník“, je spojena s nižší citlivostí a větší odolností vůči závislostem.

Budete s jistotou vědět, které kariérní role, sociální situace a aktivity mohou být více či méně vhodné podle výše uvedených charakteristik genových variant souvisejících se stresem.

Dále zjistíte:

– jaká povolání a činnosti jsou vhodné pro lidi s vašim genotypem

– jak se efektivně motivovat

– jak se bránit negativním emocím nebo které obranné mechanismy mohou být u vás dominantní

– jak ovládat emoce a efektivně interpretovat emoce druhých

– jaké vzory výchovy platí pro děti, závislé a určené jejich genotypem

– jak můžete zlepšit své mozkové funkce specifické pro váš genotyp

– jak zlepšit svou fyzickou kondici v souladu se svými genovými variantami

– jaké dovednosti můžete využít při účasti ve sportech, jako je atletika či fotbal

To vše za celkem rozumný poplatek ve výši 219 euro. (zdroj: newlifegenetics.com)

269b - Test DNA odhalí vaše skryté vlohy ORMUS AKTIVUJE DNA

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že tato látka dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat "spící" DNA.

2665 - Test DNA odhalí vaše skryté vlohy OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Test DNA odhalí vaše skryté vlohy http://bit.ly/ormus_zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, nad 500 korun obdržíte dárek 1x MACA BIO 100 g, nad 1000 korun druhou MACU BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 gramů ZDARMA.

Monoatomické zlato zvyšuje vibrace

Ormus269b - Test DNA odhalí vaše skryté vlohy MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Test DNA odhalí vaše skryté vlohy OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Test DNA odhalí vaše skryté vlohy monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


CORDYCEPS FORTE

posílí zevnitř

799 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

zpevní svaly

399 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

41 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*