Test DNA odhalí vaše skryté vlohy

Tento test je koncipován předními vědci zabývajícími se DNA a jedná se aktuálně nejinovativnější přístup v této fascinující oblasti vědy a techniky. Budou vám odhaleny talenty a schopnosti, které ležely ladem, nebo které jste se jen domnívali, že byste mohli mít.

REKLAMA

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Firma tvrdí, že tento talentový test vám umožní naplno rozvinout váš fyzický, mentální a intelektuální potenciál. Součástí výsledků testu jsou rovněž nástroje, které vám umožní překonat slabiny a nedostatky vašeho genetického systému. Díky tomu budete moci učinit rozhodnutí v souladu se svými schopnostmi.

Například cestu vzděláváním, která lépe vyhovuje vašim genům.

Nebo kariérní možnost, ve které dosáhnete více úspěchu. Získáte schopnost rozlišit své skutečné zájmy i nadání v oblasti sportu. Tento test tedy v podstatě podrobně odhalí skryté talenty ve vašich genech. V psychologické části definujeme genetiky hlavních neurotransmiterů a bílkovin, které ovlivňují fungování mozku: dopamin, bílkovina BDNF a KIBRA, oxytocin.

V části věnované predispozicím ke sportu si definujeme genotyp částice, která v buňkách řídí metabolismus sacharidů a tuků, a bílkovinu přispívající k tvorbě svalů a ovlivňující jejich strukturu. Můžete obdržet informaci, zda vaše varianta tohoto genu podporuje bílé glykotické nebo oxidativní svalová vlákna. Odhalíte, co to znamená pro vaše sportovní schopnosti a jaký to má vliv na váš potenciál v určitých sportech.

Zároveň obdržíte doporučené tréninkové techniky ve sportech a cvičení šité na míru vašemu osobnímu genotypu, včetně příslušných stravovacích pokynů k podpoře vašeho tréninku.

Z DNA se dále dá vyčíst vliv neurotransmiteru oxytocinu na vaši osobnost, náladu a sociální dovednosti. Můžete tak zjistit, jak vás to ovlivňuje jako osobu. A jakým způsobem je možné to podpořit.

Vědci vám sdělí, jaký dopad má bílkovina KIBRA na verbální komunikační schopnosti a zda disponujete příznivými genetickými variantami. Nebo zda jste náchylnější k problémům s jazykem či dyslexii.

Zároveň vám připraví postupy, pomocí kterých je možné zlepšit epizodickou paměť a komunikační dovednosti, včetně podpůrné stravy.

Z testu se dozvíte, zda máte genetický daný lepší pohybový talent. Různé varianty bílkoviny BDNF (doslova mozkového neurotrofického faktoru) mohou mít dopad na paměť a speciální orientaci, která vám může pomoci při každodenních činnostech, jako je řízení auta.

Překvapením může pro vás být, jak vaše varianta genu COMT ovlivňuje náchylnost ke stresu a schopnost zvládat stresové situace. Například varianta AA, známá jako „citlivý průzkumník“, je spojena s větším emočním citem, zatímco varianta GG, známá jako „bojovník“, je spojena s nižší citlivostí a větší odolností vůči závislostem.

Budete s jistotou vědět, které kariérní role, sociální situace a aktivity mohou být více či méně vhodné podle výše uvedených charakteristik genových variant souvisejících se stresem.

Dále zjistíte:

  • jaká povolání a činnosti jsou vhodné pro lidi s vašim genotypem
  • jak se efektivně motivovat

  • jak se bránit negativním emocím nebo které obranné mechanismy mohou být u vás dominantní

  • jak ovládat emoce a efektivně interpretovat emoce druhých

  • jaké vzory výchovy platí pro děti, závislé a určené jejich genotypem

  • jak můžete zlepšit své mozkové funkce specifické pro váš genotyp

  • jak zlepšit svou fyzickou kondici v souladu se svými genovými variantami

  • jaké dovednosti můžete využít při účasti ve sportech, jako je atletika či fotbal

To vše za celkem rozumný poplatek ve výši 219 euro. (zdroj: newlifegenetics.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Test DNA odhalí vaše skryté vlohy269b - Test DNA odhalí vaše skryté vlohy MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Test DNA odhalí vaše skryté vlohy OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Test DNA odhalí vaše skryté vlohy monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*