Oprava DNA pomocí monoatomického zlata

Monoatomické prvky jako je například zlato se označují jako ORME nebo ORMUS. Tato zkratka znamená „Orbitálně přeskupené molekuly neobvyklé velikosti“.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

199 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč


Oprava DNA pomocí monoatomického zlata.
Oprava DNA pomocí monoatomického zlata. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Neobvyklá velikost propůjčuje monoatomickým prvkům mnoho užitečných schopností. Předpokládá se, že stimuluje opravu DNA, jelikož se dostane přímo do buňky.

Zajímavé na molekulách monoatomického zlata je skutečnost, že když je vědci izolovali, začaly se chovat velmi netradičním způsobem. Jakoby se vědomě pohybovaly.

Ukázalo se, že monatomické prvky jsou schopny takových výkonů, jako je levitace a teleportace. Ale jejich účinek na vědomí je nejvzrušující. Když je vědci důkladně prozkoumali, zdálo se, že monoatomické prvky procházely procesem hledání, rozšiřování se a dosahování vyšších úrovní, což je vlastnost, která je typická pro všechny vyvíjející se životní formy.

Tyto vlastnosti vysvětlují, jak molekuly monoatomického prvků pracují na nápravě problémů částí DNA. Vědci tvrdí, že příčina mnoha degenerativních poruch a všeobecného stárnutí souvisí s hromaděním buněk s poškozenou DNA.

Vlivy prostředí a stresu si vybírají svou daň právě na DNA. Poškození také degraduje imunitní systém, což snižuje schopnosti člověka bránit se infekcím, ať už virového či bakteriálního původu.

Oprava DNA je možná díky jejímu rozvinutí

Monoatomické zlato je schopno opravy DNA, protože ta je schopna se rozvinout v přítomnosti monoatomického prvku. Celá naše DNA v sobě totiž nese genetický plán těla ve dvouřetězcových vláknech stočených uvnitř každé buňky.

Když se buňka rozmnožuje, musí se vlákna DNA nejdříve rozvinout, aby se mohla přesně zkopírovat do nové buňky.

Takže kdykoliv tělo potřebuje opravit buněčný defekt, musí se DNA rozvinout, aby opravné enzymy mohly vadný kus DNA odtrhnout. Pokud se nemohou rozvinout kvůli poškození, nemohou je enzymy opravit nebo replikovat tak, jak je potřeba.

V uvolněném stavu se v přítomnosti monoatomického zlata DNA rekombinuje do své správné formy. Alchymista David Hudson, který znovuobjevil monatomické prvky, prohlásil, že monoatomické zlato je schopno spíše zdokonalovat naše tělo než napravovat specifické problémy. A díky tomu je naše tělo v ideálním stavu.

Monoatomické zlato reaguje na záměr

Rovněž vědomé atributy monatomických prvků reagují na naše vědomí. Náš záměr, proč používáme monatomické zlato, je velmi důležitý, protože monoatomické prvky reagují a aktivují se na základě našeho úmyslu.

David Hudson zdůraznil, jak zásadní je, aby lidé nepřijímali molekuly monoatomického zlata k opravě DNA. Nejdůležitější je, abychom „osvítili a pozvedli povahu člověka“. A uzdravení brali jako vedlejší produkt rozšířeného vědomí.

Monoatomické prvky zesilují vědomý záměr uživatele, protože jsou rovněž „vědomé“. Z tohoto důvodu je monoatomické zlato tak důležité pro celkové duchovní a energetické zdraví. Pomůže odhalit a odstranit blokády, které brání rozvoji aury a emocionální pohody.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Oprava DNA pomocí monoatomického zlata269b - Oprava DNA pomocí monoatomického zlata MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Oprava DNA pomocí monoatomického zlata OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Oprava DNA pomocí monoatomického zlata monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Hroznové jádro extrakt ZDARMA.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

399 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*