Horoskop na tento týden od 30. března do 5. dubna 2020

Do nového týdne doslova vpadneme nabití silnou energií, jelikož jsme plně pochopili, proč svět trápí pandemie. Bohužel většina společnosti nebude chtít tomu rozumět. A dokud se tak nestane, budou dál umírat lidé. Jedině transformace vědomí nás může od tohoto prokletí osvobodit. Jak?

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč


Horoskop na tento týden od 30. března do 5. dubna 2020.
Horoskop na tento týden od 30. března do 5. dubna 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že kvůli zatvrzelosti těch, kteří se odmítají změnit, hrozí konflikty. Bude proto žádoucí sdělovat své poselství, ale na případně protiútoky zásadně nereagovat. I když to bude náročné, nic jiného nám nezbývá.

Bude proto důležité se navzájem podporovat v tomto velmi nepříznivém počasí, kdy nervy jsou na pochodu. Diskuse mohou být hodně vášnivé, místy na pořádně ostré kordy. Berme to jako investici do budoucna, která se vrátí, protože pomůžeme pozvednout lidstvo na uvědomělejší úroveň.

Naše odvaha říkat nepříjemnou pravdu bude poutat pozornost. Přestože někdy nemusíme mít z toho dobrý pocit, buďme trpěliví. Pamatujme na odstup.

A stejně tak stále v sobě pěstujme lásku, i když se může zdát, že na první dojem na nikoho nepůsobí. Ale působí, jenže podprahově.

Díky tomu se nám bude dařit, budeme bezstarostní a láskyplní.

I díky tomu nás budou lidé sledovat. Bude jim vrtat hlavou, co nás tak povznáší, jakoby žádná pandemie neexistovala. A ona ve skutečnosti neexistuje, ale na to musí přijít každý sám. Nebude to hned, ale všeho do času.

Když se plně napojíme na naše vyšší já, budeme vědět.

Pro inspiraci doporučujeme následující video.

Zapněte si prosím titulky.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Začátek dne bude zcela neplodný, ale pak se situace otočí jako mávnutím kouzelného proutku. Povzbudí nás, ale některé záležitosti bude lepší pečlivě sledovat.

Úterý

Úterý bude parádní, plné porozumění s lidmi na stejné vlně. Budeme slavit, vykročíme do nové etapy svého života. Ale bude důležitá obezřetnost.

Středa

Ve středu opět doplníme energii, obnovíme naše síly. Budeme se hodně navzájem podporovat, byť i to má své pro a proti. Berme to jako již zmiňovanou investici do budoucna.

Čtvrtek

Čtvrtek bude nervózní, čeká nás hodně nepříjemností. Doporučujeme si naordinovat silnou dávku trpělivosti.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Vzájemná podpora a sdílení bude hlavním tématem pátku. Počítejme ovšem s umíněností jistých lidí, musíme počkat, až je to přejde.

Sobota

Sobota bude podobná jako pátek. S tím rozdílem, že mnozí lidé se budou cítit na sklonku svých sil. Pomozme jim povzbuzením.

Neděle

Neděle bude plná lásky a pozornosti okolí, protože naše bezstarostnost bude na samém vrcholu. Na obzoru se ovšem rýsuje zásadní rozhodnutí, které budeme muset učinit.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 30. března do 5. dubna 2020 269b - Horoskop na tento týden od 30. března do 5. dubna 2020  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 30. března do 5. dubna 2020  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 30. března do 5. dubna 2020  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*