Horoskop od 25. února do 3. března 2019

Tento týden bude o extrémech, které nám pomohou si uvědomit, že všichni jsme si rovni, ale všichni nejsme na stejné úrovni, a proto každému co jemu jest jeho úrovni odpovídající test. Tento týden bude ve znamení zkoušek přijímání / odmítání. Ve dvou rovinách. Jak budeme zvládat, když nás okolí bude přijímat a když nás naopak okolí bude odmítat.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč


Horoskop na tento týden od 25. února do 3. března 2019.
Horoskop na tento týden od 25. února do 3. března 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pravá podstata zkoušky nespočívá v uvědomění, že se nemůžeme zavděčit všem. To zcela jistě už víme. Ale především v nalezení základního klíče. Abychom věděli předem, komu předávat a komu nikoliv. Naučíme se tak šetřit energií pro vlastní tvorbu.

Bude proto žádoucí zvýšená hladina přísnosti. Nikoliv vůči ostatním, protože řeší vlastní životní cestu, ale vůči nám samotným. Nikdo nám nedává právo do jejich cesty zasahovat a ovládat je, protože to není podstatou lásky. Můžeme jen inspirovat svým vlastním uvědomováním. Hranice mezi ovlivňováním a inspirováním je ovšem velmi tenká, neznatelná, nejasná, pro každého někde jinde. Buďme proto rozhodní, ale zároveň uvážliví.

Může se také stát, že vás někdo osloví s prosbou o pomoc a vy s pocitem bezpodmínečné lásky jeho žádosti vyhovíte, ačkoliv se vaše forma pomoc nakonec stane předmětem útoku. V tomto případě jste danou bytost správně identifikovali. Ovšem způsoby vnitřního přijímání mohou u některých vyspělejších bytostí nabývat rovněž projevů vnějšího odmítání. Na mapě vědomí je jejím vyjádřením hodnota 350.

Pondělí

I když v pondělí na nás hned zrána může vyskočit nějaká ta menší nehoda, nemoc či jiná negativní událost, je to jen první zkouškou sebedůvěry a uvědomování si vnitřního světla. Pokud bude hrozit, že jej ztratíme, dostane se nám povzbuzení, abychom se opět vrátili do vědomého stavu.

Úterý

V úterý může stav z pondělka přetrvávat. Horoskop na tento týden předpovídá, že rozhozené emoce mohou mít za následek ztrátu energie i peněz, což je totéž. Naděje na lepší zítřky nás ovšem udržují ve vnitřní síle, která nám nedovolí přestat si života užívat, když už víme jak.

Středa

Budeme vystaveni mnoha zkouškám. Některé nám pomohou uvědomit si skryté zákonitosti fungování této reality.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se začne situace lehce měnit, v některých ohledech výrazněji směrem k uvolnění. V mnoho případech pochopíme, že s některými lidmi nemá smysl dále spolupracovat, protože se odmítají vyvíjet, zatímco vy ano.

Pátek

V pátek se vyjeví druhá část skrytých zákonitostí matrixu. Teprve tento příděl zpráv nám umožní rozvinout své nové schopnosti naplno.

Sobota

Rozhodnost s odvahou nás možná dostane do víru soutěživosti. Brzy toho necháme, protože vnitřní světlo nás přiměje stáhnout se. Vnější okolnosti vedou k růstu ega, zatímco vnitřní k růstu duše. Co si vybereme?

Neděle

Přestože duch soutěživosti bude s námi lehce cloumat i v neděli, v konečném důsledku nebude mít vliv na náš přerod do silnější bytosti.

Je si vědoma sama sebe, protože je připravena zvedat příležitosti, které se doslova válejí na cestě. Vyloženě na nás křičí, ať s nimi něco podnikneme, protože už nám nestačí se někým jiným nechat zaměstnat.

Proces vlastního podnikání je v tomto světě základním faktorem osobního růstu ve všech dimenzích naší bytosti – ega, duše i ducha.

Horoskop s objednávkou

Horoskop pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 25. února do 3. března 2019269b - Horoskop od 25. února do 3. března 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 25. února do 3. března 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 25. února do 3. března 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*