Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus, tedy monoatomické zlato, se často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že tato látka dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat spící DNA.

REKLAMA

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Lawrence F. Frego, který píše o pozitivním dopadu Ormusu na lidskou inteligenci ve své knize „Konec všem chorobám směrem k univerzální teorii vzniku nemocí, omlazení a nesmrtelnosti“, s tímto tvrzením souhlasí.

„Naše samotná mozková tkáň je sama o sobě složená z 5% z monatomického iridia a rhodia. Důsledky pro stvoření génia nebo pro léčbu mozkových dysfunkcí jsou tak obrovské. Ormus ovlivňuje hypofýzu způsobem, který znovu aktivuje spící DNA a nevyužívané části mozku.

Jedna vědecká studie prokázala 20% zvýšení průměrného IQ u 5 jedinců ve věku 15 až 45 let po jediném měsíci užívání koloidního zlata při dávce 30 mg denně. Nutno zdůraznit, že studie zkoumala účinky koloidního zlata, což není totéž jako monoatomické zlato – ormus, jehož efekt je mnohanásobný.

Monoatomické zlato a kovy z platinové skupiny,“ pokračuje Frego na jiném místě knihy, „odstraní chyby v DNA a znovu sestaví správně. Aktivují endokrinní systém a epifýzu způsobem, který rozšiřuje vědomí a zlepšuje mimořádné mentální schopnosti.“

Frego vyslovuje hypotézu, že Ormus také zvyšuje produkci melatoninu v epifýze, což může mimo jiné mít vliv na kvalitnější spánek, čirejší vědomí a mnoho dalších pozitiv duševního a mentálního charakteru.

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

Švýcarský institut Alpha learning nedávno provedl studii s monatomickým zlatem a dospěl k následujícím významným závěrům.

1) Monatomické zlato vyvažuje levou a pravou hemisféru mozku. Čím harmoničtěji mozek pracuje, tím více inteligentními a klidnějšími za současného úsilí o duchovní růst se lidé stanou.

2) Monatomické zlato zvyšuje amplitudu alfa vln v mozku, které jsou obecně spojeny s vyšší inteligencí, zvýšenou tvořivostí, schopnostmi učit se, lepší koordinací mysli a těla, obratností a s nižším stresem.

3) Monatomické zlato může tak být rovněž velkým přínosem pro každého, kdo trpí poruchou učení nebo behaviorální nerovnováhou, jako je dyslexie, poruchy pozornosti (ADD a ADHD) a autismus. (zdroje: thekazweh.com goodreads.com newhuman.co.uk)

Uživatelé Ormusu doporučují 2 – 3 kapky ráno pod jazyk, nezapíjet, nechat vstřebat. Toto doporučení je pouze informativního charakteru, jelikož EU doposud neschválila užívání koloidních prvků pro vnitřní užití.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci269b - Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč


1 Trackback / Pingback

  1. Zrzaví lidé nemají duši. – Grafická škola

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*