Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus, tedy monoatomické zlato, se často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že tato látka dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat spící DNA.

eshop energie života nabízí


ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

449 Kč

SLZOVKA 250 g

detoxikuje tělo

119 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Lawrence F. Frego, který píše o pozitivním dopadu Ormusu na lidskou inteligenci ve své knize „Konec všem chorobám směrem k univerzální teorii vzniku nemocí, omlazení a nesmrtelnosti“, s tímto tvrzením souhlasí.

„Naše samotná mozková tkáň je sama o sobě složená z 5% z monatomického iridia a rhodia. Důsledky pro stvoření génia nebo pro léčbu mozkových dysfunkcí jsou tak obrovské. Ormus ovlivňuje hypofýzu způsobem, který znovu aktivuje spící DNA a nevyužívané části mozku.

Jedna vědecká studie prokázala 20% zvýšení průměrného IQ u 5 jedinců ve věku 15 až 45 let po jediném měsíci užívání koloidního zlata při dávce 30 mg denně. Nutno zdůraznit, že studie zkoumala účinky koloidního zlata, což není totéž jako monoatomické zlato – ormus, jehož efekt je mnohanásobný.

MONOATOMICKÉ ZLATO - ORMUS 30 ml

Monatomické zlato a kovy z platinové skupiny,“ pokračuje Frego na jiném místě knihy, „odstraní chyby v DNA a znovu sestaví správně. Aktivují endokrinní systém a epifýzu způsobem, který rozšiřuje vědomí a zlepšuje mimořádné mentální schopnosti.“

Frego vyslovuje hypotézu, že Ormus také zvyšuje produkci melatoninu v epifýze, což může mimo jiné mít vliv na kvalitnější spánek, čirejší vědomí a mnoho dalších pozitiv duševního a mentálního charakteru.

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

Švýcarský institut Alpha learning nedávno provedl studii s monatomickým zlatem a dospěl k následujícím významným závěrům.

1) Monatomické zlato vyvažuje levou a pravou hemisféru mozku. Čím harmoničtěji mozek pracuje, tím více inteligentními a klidnějšími za současného úsilí o duchovní růst se lidé stanou.


a6399805e71c9d20201ebde1f41be9bd 0 - Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

eaa6f969c7bea1c03e173c4addbbcb41 0 - Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

CORDYCEPS BIO 100 g

posílí zevnitř

399 Kč

c6edfcf0d3ce37b39670fdf06d199f79 0 - Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

SAMOLEPKA 1 ks

ochrání vaši duši

89 Kč

d75295bab8c5ccc39de73448fd27b2f9 0 - Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč


2) Monatomické zlato zvyšuje amplitudu alfa vln v mozku, které jsou obecně spojeny s vyšší inteligencí, zvýšenou tvořivostí, schopnostmi učit se, lepší koordinací mysli a těla, obratností a s nižším stresem.

3) Monatomické zlato může tak být rovněž velkým přínosem pro každého, kdo trpí poruchou učení nebo behaviorální nerovnováhou, jako je dyslexie, poruchy pozornosti (ADD a ADHD) a autismus. (zdroje: thekazweh.com goodreads.com newhuman.co.uk)

Uživatelé Ormusu doporučují 2 – 3 kapky ráno pod jazyk, nezapíjet, nechat vstřebat. Toto doporučení je pouze informativního charakteru, jelikož EU doposud neschválila užívání koloidních prvků pro vnitřní užití.

Monoatomické zlato posiluje sebevědomí

Ormus269b - Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*