Může se vaše třetí oko otevřít samo?

Třetí oko je spojení mezi tělem a duchem. Je to něco, s čím se všichni narodíme, a když se otevře, vnitřní strážce se stane silnější a přítomnější silou ve vašem životě. Může to vést k vnímání jiných sfér, což vám dá pocit kosmického vědomí. Toto vnímání přináší moudrost a poznání. Může se však tato čakra otevřít sama?

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč


Může se vaše třetí oko otevřít samo?
Může se vaše třetí oko otevřít samo? foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Třetí oko se může otevřít samo, ale tato zkušenost nemusí být vždy pozitivní. Jedna věc je pracovat na posílení třetího oka, druhá je pak vnímat účinky, aniž byste věděli, co se s vámi děje. Popíšeme si proto, jak se můžete cítit, když se třetí oko otevírá samo, a co můžete udělat, abyste jej ovládali.

Můžete cítit, jak se třetí oko otevírá ve vaší mysli fyzicky

Vaše třetí oko je čakra umístěná uprostřed čela těsně nad obočím. Když se začne projevovat na hlubší úrovni, můžete v tomto místě cítit zvláštní tlak – velmi lehký, zahřívající.

Když se otevírá dále, může se tento pocit postupně šířit do celé mysli. Pokud to bude pokračovat nekontrolovaně, může to být místy i velmi nepříjemné.

Barvy můžete vidět úplně jinak než doposud

Třetí oko má své jméno jako „oko“ z velmi dobrého důvodu. Když se samo aktivuje, všechny smysly se určitým způsobem upraví. Barvy se vám mohou zdát jasnější, můžete cítit vůně, pocity a zvuky, které neexistují. Tato surrealistická zkušenost je typická pro ty, jejichž tato čakra se otevírá sama nekontrolovaným způsobem.

shutterstock 445349068kočka třetí oko final 300x200 - Může se vaše třetí oko otevřít samo?Můžete zažívat divoké sny

Když se třetí oko otevře samo, zvyšuje se vaše vnímání. Váš mozek může zachycovat vize a telepatické zprávy, které vycházejí z kosmického vědomí.

Tyto zprávy nejčastěji budete přijímat ve snech. Vaše mysl bude během spánku naplněna podivnými obrazy a emocemi. Pokud je tento nápor příliš intenzivní, může docházet k nespavosti, což svádí k užívání léků, které ale mohou přivést třetí oko do stavu atrofie. Pokud si to nepřejete, měli byste začít kultivovat a ovládat čakru třetího oka tak, aby ona neovládala vás.

Jak kultivovat otevírající se třetí oko

Pokud se během otevírání třetího oka budete cítit příliš ohromeně, nebojte se – existuje mnoho způsobů, jak tuto čakru otevřít daleko pohodlněji.

Pokud vás přece jen postihne náhlý stav nekontrolovatelného otevírání třetího oka, začněte pomalu dýchat, nasměrujte svůj pohled do své mysli. Pokračujte v tom, dokud si ve své mysli nepředstavíte malé světlo.

Jakmile dosáhnete této úrovně klidu, můžete vstoupit do transcendentální formy uzdravení a vaše koncentrace bude mnohem snadnější.

Nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je vyvážit všechny vaše čakry.

Existují tři způsoby, které je vhodné mezi sebou kombinovat:

Monatomické prvky, jako je zlato, vám mohou pomoci zvládnout účinky otevření vašeho třetího oka zejména posílením vaší aury a toku energie mezi čakrami.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Může se vaše třetí oko otevřít samo?269b - Může se vaše třetí oko otevřít samo? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Může se vaše třetí oko otevřít samo? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Může se vaše třetí oko otevřít samo? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*