Rakovina? Co jiného než výnosný byznys (2)

Většině žen se zdůrazňuje, že hysterektomie vede k vyléčení rakoviny prsu a dalších nemocí. To je však zkreslování pravdy. Dosavadní výzkumy nevykazují žádné zlepšení přežití bez ohledu na agresivitu této naprosto zbytečné „léčby“. Screening rovněž paradoxně vede ke zvýšení úmrtnosti na rakovinu prsu a vůbec nedokáže řešit prevenci. Přestože tedy žádný důkaz neexistuje, stále existuje masivní podpora osvěty v podobě pravidelného screeningu a mamografie v každém věku.

REKLAMA

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Přitom americké onkologické společnosti Breast Imaging (SBI) a American College of radiologie (ACR) již nyní doporučují, že screening rakoviny prsu by měl začít nejdříve ve věku 40 let a u vysoce rizikových pacientů. Časopis Journal of American College of radiologie (JACR) publikoval závěr, že průměrná pacientka by měla s pravidelnými ročními screeningy ve věku 40. Nicméně i v tomto časopise amerických radiologů se dočtete, že by tak měly činit rovněž třicátnice, pokud jsou považovány za „vysoce rizikové“.

Míra pokročilého karcinomu prsu u amerických žen od 25 do 39 let se přitom od roku 1976 do roku 2009 téměř zdvojnásobila. Tento rozdíl je příliš velký na to, aby se tak stalo věcí náhody či přesnějšími diagnózami.

Znepokojivá studie zveřejněná v časopise New England Journal of Medicine upozornila oficiální medicínu na skutečnost, že mamografie způsobila mnohem více škody než užitku u miliónu žen, které se staly za posledních 30 let součástí primární strategie v boji proti rakovině prsu. Vždy to bylo a vždy bude o penězích. Nenastal tedy čas přehodnotit tento trend?

Chemoterapie podporuje růst rakoviny a dlouhodobou míru úmrtnosti. Většina pacientů chemoterapie buď zemře nebo se trápí s nemocí do 10 až 15-ti let po „léčbě“. Zcela totiž zničí jejich imunitní systém, narušuje funkce mozku, endokrinního systému a způsobuje toxicitu vnitřních orgánů a poruchy metabolismu. Pacienti tak v podstatě žijí jako trvale nemocní až do okamžiku své smrti.

Rakovinný průmysl snižuje význam bezpečných a účinných léků a zároveň podporuje jejich patentované, drahé a zejména toxické prostředky, jejichž rizika jsou daleko vyšší než nějaký užitek, pokud se vůbec dá o nějakým hovořit. To je přesně ono, co umí nejlépe, a dělají to, protože to vydělává peníze – jak prosté a jednoduché.

Důvodem, proč se období pěti let používá jako běžný standard k posouzení míry úmrtnosti je kvůli tomu, že s většinou pacientů s rakovinou to jde z kopce po uplynutí této doby. Kdyby se ovšem tato doba prodloužila, ukázalo by se, že úmrtnost při léčbě dlouhodobé metastatické rakoviny by dosáhla 97 procent. A to by samozřejmě bylo velmi kritické pro rakovinový průmysl. A přední hráči v tomto byznysu to moc dobře vědí a proto to nikdy veřejnosti neřeknou. Pokud by se tak stalo a vypustili by do masmédií dlouhodobé a pečlivé statistiky o „léčení“ všech rakovin cytotoxickou chemoterapii, včetně efektivnosti nákladů, dopadu na imunitní systém, kvalitu života, nemocnost a úmrtnost, tak by všem bylo velmi jasné, že chemoterapie nijak nepřispívá k přežití při onemocnění rakovinou. Ba naopak.

Doposud se neprovedla žádná taková nezávislá studie. Jediné dostupné pocházejí od vědců, financovaných rakovinným průmyslem – žádný z nich se nezaměřil na výše uvedené proměnné. Proč? Peníze, chamtivost a zisky hýbe rakovinovým průmyslem. Nic jiného.

Stále musí zastírat pravdu, jelikož by jinak nemohli vydělávat peníze, kdyby se tuto chorobu podařilo zcela vymýtit.

Na světě neexistuje žádný řídící orgán, který by chránil spotřebitele před touto toxickou terapii. To stejné platí o známých karcinogenech v našich potravinách a našem životním prostředí, protože to by rovněž zabránilo jejich ziskům. Je to obchod mamutích rozměrů, a proto musí být chráněn jako takový.

Nejsilnější anti-karcinogenní rostlina na světě – jako je konopí – musí být démonizována jako nelegální, protože je účinná při zabíjení rakovinných buněk bez vedlejších účinků. Kanabinoidy jsou tak účinné při léčbě onemocnění, že si je vláda USA patentovala již v roce 2003. Pokud by ortodoxní medicína tuto „kouzelnou kuličku" použila jako první namísto toxické chemoterapie, úspěšnost léčby by mohla dosáhnout až 90 procent. Nicméně faktem zůstává, že vůdcové lékařské komunity nemají absolutně žádný zájem na nalezení zázračného léku. Díky němu by farmaceutické firmy přišly o stovky miliard dolarů – razantně by ubylo hospitalizací pacientů a stejně tak návštěv u lékaře.

Dr. Farid Fata je tak pouze důsledkem tohoto systému. Podobně jako on tisíce legálně praktikujících lékařů a onkologů po celém světě jsou vinni ze stejných trestných činů, ale jen proto, že si dávají pozor, nikdy je nechytí.

Jak budeme pokračovat ve hře na tuto šarádu, aby veřejnost věřila, že jedy léčí rakovinu, budou lidé i nadále umírat, a lékaři budou i nadále vydělávat peníze až do dne smrti jejich pacientů.

Občas chytíme jednoho z mnoha jako je Dr. Fata, který se zničí kvůli vlastní chamtivosti. Budeme tvrdit, že jsou to zločinci, vyženeme je a zničíme jejich pověst na základě vnímání, že zdravý člověk by nikdy neměl být kvůli finančnímu profitu zbytečně vystaven chemoterapii. Takže můžeme soudit tvrdě a právně stíhat lékaře, který falešně předepisuje jed zdravému člověku, ale na druhou stranu hrdě bráníme lékaře, kteří předepisují jed nemocným lidem rovněž kvůli zisku. To mi opravdu hlava nebere. (zdroj: www.disclose.tvpřekladgeorg)

Konec.

REKLAMA

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

189 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*