Chlorella: konečně účinná pomoc, trápení odchází

Chlorella buduje v lidském těle ochranné bariéry. Usměrňuje dobrou energii. Šikovně zacelí důsledky rozpolceného vědomí.

REKLAMA

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ano, chápete správně. I když najdete na internetu celou řadu účinků této sladkovodní řasy na fyzické tělo, o hlubokém vlivu na psychiku se již tak nehovoří. S přítelkyní a zároveň mou kolegyní bereme - Chlorella: konečně účinná pomoc, trápení odcházíjaponskou chlorellu yaeyamu už dva měsíce. Velmi rychle, už po několika dnech, jsme pocítili citelnou, ale zároveň pozvolnou úlevu a následnou úpravu trávicího procesu.

Když se nám podařilo trávení takto vyladit, začali jsme vnímat, jak se náš organismus znatelně regeneruje. Tento stav měl brzy silný vliv na naši psychiku. Ne nadarmo se říká „Jsi to, co jíš“. Ale my dodáváme „A jak trávíš.“ 🙂

Co je vlastně chlorella?

Chlorella je sladkovodní řasa, zahrnující více než 20 druhů. Každý z nich se liší ve způsobu výroby. Mezi známé druhy patří vulgaris, ellipsoidea, saccharophila, pyrenoidosa a regularis, běžně využívané jako potraviny. Rozdíly mezi samotnými druhy se obecně považují za nevýznamné.

To se ovšem nedá říct o kmenech, na které se chlorella v jednotlivých druzích dále dělí. Kmeny se mezi sebou již zásadně liší, a sice složením výživných látek a účinkem na lidský organismus.

Přestože se chlorella zpracovává do tablet, jejich vlastnosti se i tak nadále zachovávají. Mnohé výrobky jsou totožného názvu, nicméně charakteristických účinků chlorelly nemusí některé kmeny dosáhnout.

Japonci, jo? 🙂

Nejbohatší zkušenosti s kultivací chlorelly, speciálně druhem Vulgaris, mají Japonci. Již více než 40 let se v kooperaci s vědci z celého světa zabývají zvyšováním vstřebatelnosti chlorelly. Původně měly tablety schopnost absorpce mezi 50 až 60 procenty. V poslední době se však japonským vědcům podařilo zlehčit stravitelnost a zvýšit vstřebatelnost až na 82 procent. A to díky technologii sušení za nízkých teplot a narušením buněčné stěny chlorelly.

Pro představu, míra absorpce pro pečivo nebo rýži je mezi 80 až 85 procenty. Tyto hodnoty jednoznačně dokazují, že chlorella je zcela srovnatelná se základními potravinami.

Fukushima je 2 000 kilometrů daleko

Mnoho lidí má dnes obavy z japonských potravin z důvodu havárie v jaderné elektrárně Fukushima. Existují hned dvě zcela uzemňující odpovědi, které tento strach rozbíjí na padrť.

Za prvé chliorella vulgaris obsahuje růstový faktor CGF. Je to fyziologicky účinná látka používaná jako lék proti nemocím z radioaktivity po havárii jaderné elektrárny Černobyl v bývalém Sovětském svazu.

Za druhé ostrov Yaeyama, kde se chlorella v Japonsku mimo jiné pěstuje, se nachází vzdušnou čarou 2 000 kilometrů daleko. A sice u Taiwanu, z něhož chlorellu odebírá například multilevel marketing Green ways.

Rozdíl je v ceně

Ačkoliv kvalita je tudíž podobná, cena už nikoliv. Balení 300 gramů yaeayamy se dá pořídit na internetu do 1000 korun. Stejnné množství chlorelly od Green ways ovšem vyjde minimálně na 1 129 korun, ale spíše více.

Japonská chlorella yaeyama se na českém trhu téměř nevyskytuje. Jednou ze dvou výjimek a zároveň levnějším produktem je chlorella yaeyama od britské firmy 4rawer. Nadejte ji v nabídce eshopu Energie života, sekce 4rawer – Superfoods.

Tento obchod rovněž nabízí levnější verzi chlorelly z Číny.

zdroje: www.yaeyamachlorella.com
a vlastní 🙂

REKLAMA

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*