Když duše volá celý život o pomoc

Víte, co to znamená SOS? Save our souls – zachraňte naše duše. Tento signál se vysílá, když je někdo v nebezpečí nebo v ohrožení života. Duše většiny lidí ho však vysílají jejich egům celý život. Je to tím, že rozum duši neposlouchá a ta trpí po celý život. Milujete tak své ego, nikoliv svou duši.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Civilizovaný člověk se ke své duši chová jako k víle, kterou žalářník rozum uzavře do temného vězení, jen občas ji pustí na procházku a pak ji pošle zase zpátky za mříže.

Aby toho nebylo málo, terorizuje ji a mučí špatnými myšlenkami a vyvolává tak negativní emoce – to je pláč duše.

Duše žádného člověka nechce zlo, je to proti její kosmické přirozenosti. Nikdo se nenarodí jako zlosyn, duše každého člověka je v dětství nevinná, čistá a krásná…

Později ji rozvinuté ego vůbec nechápe a neumí defi novat.

Buďte hodně s malými dětmi a pozorujte je. Uvidíte, jak mají čisté a nádherné duše. Nahrávejte je na videokameru a MP3, je úžasné se k tomu pak vracet.

Hodně se z toho naučíte. Až dospějí, budou vám za to moc vděčné, že se tímto způsobem mohou kdykoliv vydat do svého dětství.

Každou závadnou myšlenkou programujeme svou duši, a pokud ji zlem, skepsí, pesimismem atd., dostatečně dlouho bombardujeme, musí se to jednoznačně projevit na našich činech.

Duše se sice brání všemu negativnímu a zlému, jenže nic jiného než to nějak akceptovat a přijmout jí nezbývá.

Nastává tak boj bez vítěze mezi egem a duší, který vyúsťuje v sebedestruktivní proces, jenž jsme právě negativním myšlením do nějaké míry nastartovali.

z knihy Indigový svět od Simona Loyda, vydané nakladatelstvím ANAG v roce 2011

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Když duše volá celý život o pomoc269b - Když duše volá celý život o pomoc MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Když duše volá celý život o pomoc OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Když duše volá celý život o pomoc monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*