Když duše volá celý život o pomoc

Víte, co to znamená SOS? Save our souls – zachraňte naše duše. Tento signál se vysílá, když je někdo v nebezpečí nebo v ohrožení života. Duše většiny lidí ho však vysílají jejich egům celý život. Je to tím, že rozum duši neposlouchá a ta trpí po celý život. Milujete tak své ego, nikoliv svou duši.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Civilizovaný člověk se ke své duši chová jako k víle, kterou žalářník rozum uzavře do temného vězení, jen občas ji pustí na procházku a pak ji pošle zase zpátky za mříže.

Aby toho nebylo málo, terorizuje ji a mučí špatnými myšlenkami a vyvolává tak negativní emoce – to je pláč duše.

Duše žádného člověka nechce zlo, je to proti její kosmické přirozenosti. Nikdo se nenarodí jako zlosyn, duše každého člověka je v dětství nevinná, čistá a krásná…

Později ji rozvinuté ego vůbec nechápe a neumí defi novat.

Buďte hodně s malými dětmi a pozorujte je. Uvidíte, jak mají čisté a nádherné duše. Nahrávejte je na videokameru a MP3, je úžasné se k tomu pak vracet.

Hodně se z toho naučíte. Až dospějí, budou vám za to moc vděčné, že se tímto způsobem mohou kdykoliv vydat do svého dětství.

Každou závadnou myšlenkou programujeme svou duši, a pokud ji zlem, skepsí, pesimismem atd., dostatečně dlouho bombardujeme, musí se to jednoznačně projevit na našich činech.

Duše se sice brání všemu negativnímu a zlému, jenže nic jiného než to nějak akceptovat a přijmout jí nezbývá.

Nastává tak boj bez vítěze mezi egem a duší, který vyúsťuje v sebedestruktivní proces, jenž jsme právě negativním myšlením do nějaké míry nastartovali.

z knihy Indigový svět od Simona Loyda, vydané nakladatelstvím ANAG v roce 2011

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Když duše volá celý život o pomoc269b - Když duše volá celý život o pomoc MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Když duše volá celý život o pomoc OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Když duše volá celý život o pomoc monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*