Když duše volá celý život o pomoc

Víte, co to znamená SOS? Save our souls – zachraňte naše duše. Tento signál se vysílá, když je někdo v nebezpečí nebo v ohrožení života. Duše většiny lidí ho však vysílají jejich egům celý život. Je to tím, že rozum duši neposlouchá a ta trpí po celý život. Milujete tak své ego, nikoliv svou duši.

KOTVIČNÍK FORTE 100 tob. extrakt 90% saponinů
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Civilizovaný člověk se ke své duši chová jako k víle, kterou žalářník rozum uzavře do temného vězení, jen občas ji pustí na procházku a pak ji pošle zase zpátky za mříže.

Aby toho nebylo málo, terorizuje ji a mučí špatnými myšlenkami a vyvolává tak negativní emoce – to je pláč duše.

Duše žádného člověka nechce zlo, je to proti její kosmické přirozenosti. Nikdo se nenarodí jako zlosyn, duše každého člověka je v dětství nevinná, čistá a krásná…

Později ji rozvinuté ego vůbec nechápe a neumí defi novat.

Buďte hodně s malými dětmi a pozorujte je. Uvidíte, jak mají čisté a nádherné duše. Nahrávejte je na videokameru a MP3, je úžasné se k tomu pak vracet.

Hodně se z toho naučíte. Až dospějí, budou vám za to moc vděčné, že se tímto způsobem mohou kdykoliv vydat do svého dětství.

Každou závadnou myšlenkou programujeme svou duši, a pokud ji zlem, skepsí, pesimismem atd., dostatečně dlouho bombardujeme, musí se to jednoznačně projevit na našich činech.

Duše se sice brání všemu negativnímu a zlému, jenže nic jiného než to nějak akceptovat a přijmout jí nezbývá.

Nastává tak boj bez vítěze mezi egem a duší, který vyúsťuje v sebedestruktivní proces, jenž jsme právě negativním myšlením do nějaké míry nastartovali.


Zdravé tipy pro jednotlivá znamení

♈ BERANBrahmi • ♉ BÝKCordyceps

♊ BLÍŽENCICordyceps • ♋ RAKAcai Berry

♌ LEVCaigua • ♍ PANNAAšvaganda

♎ VÁHYCordyceps • ♏ ŠTÍRKotvičník

♐ STŘELECReishi • ♑ KOZOROHKřemelina

♒ VODNÁŘBrahmi • ♓ RYBYAšvaganda


z knihy Indigový svět od Simona Loyda, vydané nakladatelstvím ANAG v roce 2011

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus269b - Když duše volá celý život o pomoc ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

2665 - Když duše volá celý život o pomoc OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Když duše volá celý život o pomoc monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*