Negativní energie: 10 příznaků napadení

Negativní energie může vstoupit do života každého z nás. Tím spíše, pokud dovolíme, aby nás v běžném životě obklopovali příliš negativní lidé, kteří ať už vědomě či nikoliv žijí ze šíření podlých, zákeřných a nemocných nálad. Mnoho lidí si ani neuvědomuje, že trvající nápor temné energie je zcela nekontrolovatelný a postupně z nich vytváří naprosté trosky, kteří jsou pak ideálním cílem manipulace vychytralých psychopatů a sociopatů v čele s politiky, těžících z bezvýchodnosti životů svých potencionálních oveček.

eshop energie života nabízí


MACA 100 tob.

vyladí hormony

299 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

CORDYCEPS FORTE

posílí zevnitř

799 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

dodá antioxidanty

399 Kč


Negativní energie: 10 příznaků napadení temnými silami.
Negativní energie: 10 příznaků napadení temnými silami.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Samozřejmě příznaků, že jste pod krutou nadvládou negativní energie v podobě temných kosmických sil prostřednictvím bytostí z masa a kostí, je celá řada. My se soustředíme na 10 základních, přitom tak běžných, že je bereme jako součást běžného života.

Ano, v život v této realitě je postavený na dualitě, takže negativita je přirozenou protiváhou pozitivity. Co už ale v pořádku určitě není, je závislost na jednom či druhém extrému. V případě pozitivity je to přehnaný pozitivismus, který může v krajním případě vést až k totálnímu naivismu.

U negativity je to zase upadnutí do bažiny negativismu, kdy čím více se snažíme agresivní silou z ní dostat, tím hlouběji se do ní propadáme. Přitom příznaky, že vás napadla negativní energie, jsou opravdu velmi nenápadné, posuďte sami.

1. Cítíte se stále vyčerpaní z negativní energie

Všechna ta negativní energie vás doslova vysává. Cítíte se stále vyčerpaní. Zdá se, že se nic nedaří. Není naděje, že se to změní. ANO, MÁTE PRAVDU. Nic se nezmění, pokud to Vy nezměníte. Ano, Vy, kteří stále čekáte, až se stane zázrak. On se stát může, ale jedině díky Vašemu přičinění. Nikdo Vás nepřijde zachránit, žádný spasitel, který bude tvrdit, že zařídí, aby bylo líp. Okamžitě tyto budižničemy vyhoďte ze své hlavy, protože ve skutečnosti jsou to právě oni, kteří Vás vpravdě upírsky pomaličku vycucávají. Nenechte se.

2. Už vás netěší věci, které jste dřív dělali s nadšením

Prostě už nenacházíte radosti z věcí, které jste tak milovali. Jako by ukazatel pozitivního paliva spadl na nulu. Nenacházíte už nic, co by Vás činilo šťastnými. A nyní zásadní otázka – jste šťastní, že vůbec žijete?

KRATOM MAENG DA prášek 5 g

Po pravdě si odpovězte. Pokud nejste invalidní, můžete se volně pohybovat, vidíte, slyšíte, cítíte, není už samotným štěstím skutečnost, že buňky Vašeho těla Vám umožňují žít? Vezměte si takový kámen. Sice má taky své vědomí, ale je mu to na prd, protože se nemůže hýbat. Vy ano. Ještě STÁLE jste v depresi? Negativní energie nemá žádnou šanci.

3. Máte potíže se spánkem

Neustále se stresujete a trápíte se starostmi. Čím více se jim podřizujete, tím hůře spíte. Jenže jak ten neustálý depresivní monolog v hlavě vypnout? Zkuste třeba tohle: Teď najednou ztuhněte, vůbec se nehýbejte, jen očima sledujte tento text. Zastavte svou mysl, i když se bude kroutit, na minutu propíchněte svým zrakem následující slovo – STOP. Tak co, lepší?

4. Stále dlíte v obavách

Nedaří se vám hodit za hlavu obavy. Ba co více, ani se o to nepokoušíte. Všimli jste si vůbec, že bezstarostnost vám už dávno společníka nedělá? Uvědomte si, že po Vaší smrti všechny Vaše aktuální starosti se rozplynou jako pára nad hrncem. Tak nač se vůbec něčím trápit, když je to tak bezvýznamné, bez ohledu na to, kdy vůbec umřete?


08f643b50bb11feb7d4b35c936150f46 0 - Negativní energie: 10 příznaků napadení

GARCINIA 100 kapslí

sníží hmotnost

299 Kč

5f2188d25af3bccf4e7c875d73cb30e4 0 - Negativní energie: 10 příznaků napadení

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč

50beba168cb157886d6b276fe344bca5 0 - Negativní energie: 10 příznaků napadení

ZLATÉ KAPKY 50 ml

přetaktuje váš mozek

1491 Kč

c61af8335ca79cf3277a17f17bf40b6d 0 - Negativní energie: 10 příznaků napadení

RHODIOLA extrakt 5%

balzám na štítnou žlázu

249 Kč


5. Necháte ostatní mluvit do Vašeho života

Když dovolíte ostatním, aby vám říkali, co máte dělat, má to na Vás krajně negativní vliv.

Prostě si uvědomte sami sebe ve svém životě. Nenechte si vnutit, že ostatní se změní, až když Vy se změníte.

Vy se nemáte měnit, Vy se máte přerodit do nové formy existence.

Nebuďte otrokem, dělejte, co citíte. Osvoboďte se od závislosti na společnosti.

Žijte svůj život po svém, nikdo nemá právo Vás předělávat

Musíte žít svůj život tak, jak sami chcete. Pokud se necháte ostatními ovládat, pak opravdu nikdy nebudete šťastní.

6. Jste příliš citliví na kritiku

Někdy, když vás lidé kritizují, nemyslí to nutně zle. V drtivé většině případů, když na Vás domněle útočí, ve skutečnosti řeší sami sebe, aniž by si toho byli vědomi.

Miguel Ruiz říká, neberte nic osobně. My přidáváme, neberte se vážně, protože jinak se nikdy nezbavíte svého egoismu. Smějte se sami nad sebou, když Vám něco spadne na zem, ve skutečnosti jsme všichni legrační, protože kdyby většina z nás věděla, kým ve skutečnosti jsme, museli bychom se smát od rána do večera.

Jelikož to ale nevíme, proto se navzájem mentálně vraždíme. A bereme se přitom extrémně vážně. Vítězem je ten, kdo první vyprskne smíchy. Nikoliv posměchem či výsměchem, ale skutečně upřímným smíchem nad komičností naší existence.

7. Zůstaňte v klidu

Vše vidíte černě. Podléháte strachu, že Vás opět někdo bude soudit. Vykašlete se na to. Vezměte si hned zítra triko, halenku či košili Vaší nejoblíbenější barvy, několikrát za den se podívejte do zrcadla a nahlas si řekněte, že Vám to sluší. Věřte tomu, že ano. Vůbec o tom nepochybujte. Jste uvnitř tou barvou, kterou máte nejradši. Negativní energie u vás nemá žádnou šanci.

Tak to jděte světu dát najevo. Černou si nechte prosím až na pohřeb. Vlastní. A jelikož to bude za hodně dlouho, tak černé věci můžete rovnou vyhodit, protože se Vám do nich mezitím stejně dají moli, kteří se už dnes adaptují i na polyester. Samozřejmě blbý vtip, prostě tu černou konečně vyhoďte.

8. Srovnáváte se s ostatními čím dál častěji

Trávíte příliš mnoho času rozpitváváním svých nedokonalostí a závidíte ostatním, jak jsou v mnohých ohledech lepší. Nejsou. Jsou jen jiní. Okamžitě s tím přestaňte.

Nikdo nejsme dokonalí, jen různě vyspělí. Nezáleží nutně na síle osobnosti nebo vyspělosti duše. Nejdůležitější je rovnováha mezi osobností a duší, protože Vy dva jste ve skutečnosti jeden či jedna.

A i když se díváte na ostatní, ve skutečnosti žijete ve vlastní bublině, takže ostatní stejně vidíte jen jako nedokonalý mlhavý obraz skrze okraj skleněné koule, ve které se nacházíte. Tak nač se porovnávat s ostatními, když ani nevíte, jak ve skutečnosti vlastně vypadají, protože do jejich koule nevidíte?

9. Drtíte se a nevíte, proč vás všechno tak bolí

Stresujete se každý den natolik, že si jen matně vzpomínáte, co to vlastně pozitivní stránka věci vůbec je. Žijete čím dál rychleji. Nechte všeho, co vás obtěžuje, a dejte si pauzu. Zpomalte. Běžte do parku, zujte si boty a choďte naboso po trávě. Jen tak. Jen pozor, ať nešlápnete do psího pozdravu.

10. Přetékáte emocemi

Jste ve vleku vlastních emocí, což je začarovaný kruh, protože čím více emoce ovládají Vás, tím máte méně energie, čímž se znovu dostáváme do bodu jedna. Neznamená to, že máte být chladní, ale NEZÚČASTNĚNÍ. Vnímáte emotivní událost, ale nenecháte se jí ovlivnit. Vím, že je to těžké, ale zkuste to.

Menší návod: Když ucítíte, že ve Vás emoce opět začínají vřít, negativní energie vás začíná škrtit, přesuňte jakoby hypoteticky své oči za temeno své hlavy. Dívejte se z výšky. Mluvte, ale zároveň poslouchejte, co říkáte. Možná si konečně uvědomíte svého vlastního robota, který je Vámi, aniž byste si to uvědomovali. Jenže kdo vlastně ve skutečnosti jste? Už jste na to přišli?

Ještě pořád Vás ovládá negativismus? Tak celý článek opět odznovu. Pokud to opět nepomůže, tak jej čtěte tolikrát, dokud negativismus ve Vás nepadne únavou. Pak budete vítězi.

georg

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*