Kočky chrání před negativní energií

Kočky jsou kouzelní tvorové, jejichž energie, která je větší než jejich těla, ovlivňuje lidi, jejich území i okolí. Když se nám kočka otře o nohu, není to vyjádřením náklonnosti, nýbrž nám nabízí svou pozitivní energii. Pokud ji odeženeme, tak tuto energii blokujeme.

REKLAMA

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Kočky dokážou chránit celé domy před negativní energií, která tam byla, ještě než přišly. To je důležité obzvláště v případě, že v domě před námi už někdo bydlel nebo se v něm stalo něco negativního. Kočky dokáží vycítit zlé duchy: začnou je následovat, pokusí se je vyhnat posunutím energie nebo danou entitu uvěznit v jejich energetickém poli a přesunout ji mimo dům.

Pokud se rozhodnete kočku adoptovat, aby dům zbavila negativní energie, budete muset věnovat náležitou pozornost barvě její srsti, protože právě ta určuje konkrétní vlastnosti. Níže uvádíme seznam, který vám usnadní se v tom vyznat.

Černá: čarodějnictví, okultní síly, ochrana, hluboká magie! Kašlete na pověry, tyhle kočky vás zbaví obrovského množství negativní energie!

Zrzavá: klasický čarodějný měsíc, plný mužské síly, síly slunce, energie jang Pohlaví kočky není důležité, tahle barva je kouzlem bohatství, peněz, soustředění.

Modrá (šedá nebo kouřová): Láska, radost, štěstí i emocionální stabilita!

Bílá: Shromažďují měsíční energii! Dávají lidem pocit krásy a obdivu, zbavují stresu, léčí a dobíjejí energii! V Americe jsou považovány za dobré znamení.

Britská krátkosrstá (siamská), královská barva: Kočky pobledlé barvy siamských chrámů, které žárlivě střeží čistotu barvy. Přinášejí slávu a úspěch, dlouhověkost, pomáhají sluneční magii, energie jang!

Tříbarevná kočka – nejvyšší kočičí bohyně: Klasická trojbarevná kombinace bílé (panna), zrzavé (rodič, matka a otec) a temně černé – barvy magie! Tato barva je spojovaná s trojitou bohyní. Přinášejí extrémní štěstí.

Dvojbarevná (černobílá, oranžovobílá, šedobílá): podle legendy umí nejlépe chytati myši a jsou velmi přátelské. Dodávají moudrost a zdravý rozum!

Želvovinová: Ženské kouzlo, protože tuto barvu dědí pouze samice. Děti, čistá magie, dárce jasnozřivosti, léčení.

Zlatá, zlatavě hnědá (jako habešská kočka): uctívaná chrámová kočka, hravá, moudrá, královská – nabízejí sluneční magii.

Mourovatá (pruhovaná): usměvavá jako Šklíba z Alenky v říši divů, jsou zdrojem zábavy, humoru a kladné energie.

originální text: truthinsideofyou.org

překlad: Lukáš Kucharczyk

REKLAMA

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč


1 Comment

  1. Moc jste mě potěšili článkem o kočkách. My zrovna máme malé kotě. Zachránili jsme ho asi před jistou smrti. A tohle je pro mě zajímavá informace. Děkuji?✋

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*