V čem spočívá tajemství svobodné volby

Hlavně se neotáčej dozadu, protože tam již nic nenajdeš. Minulost už dávno není, tak proč se jí stále držet. Nikdy proto necouvej, ať už sám před sebou, tím spíše před kýmkoliv jiným. Nikdy to za to nestojí, vždycky něco jen ztratíš, takže nemůžeš ani nic získat. Proč tedy dál ustupovat? V tom tkví tajemství svobodné volby – rozhodnout se, zda-li budeme trpět anebo se radovat.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Když se podíváme kolem sebe, poznáme to každému na obličeji, jak se rozhodl. Je zákonité, že tyto dvě základní skupiny lidstva se nebudou mít nikdy rády. Trpícím přináší radost jiných ještě větší utrpení. A radostným je zase z tohoto z jejich pohledu nesmyslného chování tak špatně, že ztrácejí zase důvod k radosti.

Proto nelze trpícím pomoci, dokud oni sami nebudou chtít. Skutečně chtít, kdy ochotně přijmou vhodně zvolenou formu pomoci, ne jen tu, která vyhovuje jim. To z nich totiž stále hovoří trpící ego, které nikdy nebude chtít zemřít, a proto je schopno čehokoliv, aby přelstilo iluzi, že jej někdo spasí.

Je to tak, zatímco trpící táhnou společnost dolů, radostní zase nahoru. To je možná důvodem, proč se matka Tereza chovala tak, jak se chovala.

Jak reptiliánská duše dolů, tak andělská nahoru

Ať už tak či onak, není to našim přičiněním, nejsme to my sami. Jedině my sami musíme růst, ostatní (ostatními se) můžeme jen inspirovat, nikoliv je tahat či nechat se tahat.

V čem tedy spočívá tajemství svobodné volby? Zda toužíme pomoci anebo po moci. Zatímco někdo to nerozlišuje, protože nechápe, že tento svět je postavený na dualitě, kdy úplně všechno má své pro a proti, většina by to chápala, kdyby o tom vůbec něco tušila.

Nejen každé světové náboženství jim v tom brání. Rovněž veškerá společenství stejně smýšlejících lidí, kde většinu pravidel určuje úzký kruh, nikoliv komunita celá. Její členové pak musí přijímat cizí dogmata, aniž by se řídili sami sebou.

Jsou to nesvobodní lidé. Chtějí automaticky trpět. Kdo chce kam, není možné jim v tom přece bránit přemlouváním, aby se skutečně radovali sami sebou – nikoliv proto, že jim to někdo nařídil, protože mu věří, zatímco uvnitř stále trpí.

A čím že to vlastně trpí? Nevírou ve vlastní život, protože jej odevzdávají někomu jinému, místo aby si jej ponechali. Někomu, kdo jim sděluje, že spása přijde sama – stačí jen, když uvěří. Oni by tomu zkrátka nikdy neuvěřili, tím spíše by to ani nechtěli vědět přesně, protože oni toho nejsou vůbec schopni.

Nejsou schopni Práce na sobě, která přináší vyšší uvědomění.

Oni jen stále na něco jen čekají. Na zázrak. Že přijde. A ono stále nic. Žádný mesiáš, tím spíše takový, jakého si sami představují, zatím nepřišel, nepřichází a ani přijít nemůže. Je to kolektivní psychóza, fyzikálně prokazatelná. Síla mysli je nepřekonatelná, tím spíše, pokud se znásobí. Je to kolektivní droga, která stojí za masivní hypnotizací společnosti, která se nechce vyvíjet, protože k tomu nebyla naprogramována.

Nebylo to jejím účelem se vyvíjet, ale sloužit jako energetická potrava prostřednictvím emocí, které nám tedy lidstvu stále někdo dráždí anebo ještě jednodušeji, dráždíme si je sami, aniž bychom to měli pod kontrolou. Tedy vlastní kontrolou, nikoliv vnější, tedy takovou, prostřednictvím které ONI kontrolují nás.

Vyspělost systému spočívá v míře uvědomění, koho kontrolovat a koho zase ne. Pokud to systém nerozlišuje, je zastaralý. Je čas matrix přetaktovat na vyšší výkon.

gé:-)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - V čem spočívá tajemství svobodné volby269b - V čem spočívá tajemství svobodné volby MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - V čem spočívá tajemství svobodné volby OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - V čem spočívá tajemství svobodné volby monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*